Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 07:56:37
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: GITARIÁDA 2011  (Prečítané 53119 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #90 kedy: 24. September , 2011, 15:03:43 »

aspon som poslal autenticku vec, improvizacku...  :)

no tak okrem iného viac zamakáš na improvizácii a dúfam, že ťa tam budem vidieť budúci rok bez tých kecov okolo.. Žmurk
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #91 kedy: 24. September , 2011, 15:06:33 »

Poslal som tam vystrihnute solo z Cocaine co sme nahrali pred par mesacmi to bolo narychlo a cas toho Insane Jam.... ja hned jak som sa dopocul ze sa da prihlasit tak som vyhrabal tie stare nahravky a hned som to zostrihal a poslal... ne ze teraz sa idem nahravat na Gitariadu a kazdy tonik bude skvely a budu tam brutalne arpeggia a vibrata... aspon som poslal autenticku vec, improvizacku...  :)
facepalm facepalm facepalm

UZ

S

TYM

SEBAOSPRAVEDLNOVANIM

PRESTAN



 ?§!.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 24. September , 2011, 16:47:00 »

Prepac  Smútim ...ale zabudol som este povedat ze pocas solovania som dostal krc do palicku, potom sa ponad nasu skusobnu prehnalo tornado, basakovi trebalo urgentnte kakať, na dvere nam zaklopala Marianna Durianova ze sa chce so mnou vyspat tak som bol trosicku nervozny, potom sa mi zacalo dymit z komba to ma trochu rozhadzalo a v hlave som este riesil otazku hladomoru v somalsku cize som mal narusene sustredenie, no a nakoniec mi praskli vsetky struny tak som hral len tak ze som tukal do snimacov je to pocut od 2:32 s.... a este do toho mi viktor povie ze v japonsku vyplavilo na breh vraskavca ozrutneho a snazia sa ho dobrovolnici dostat spat, bolo mi luto toho zvieratka Smútim takze tolko k nahravkam, preto ma nevybrali na Gitariadu Smútim
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #93 kedy: 24. September , 2011, 17:36:54 »

Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #94 kedy: 25. September , 2011, 20:17:58 »

Kubo, na povzbudenie si vypocuj vlanajsieho vitaza tejto kategorie http://bandzone.cz/sevensheep  Zdravíčko

tak toto je teda ze dost poprdeli... ja chcem poskladat power trio, poznam nejakych borcov tu v BB, uvidime ci sa zadari... ak nie budem musiet fidlikat s backingami Bavím sa skvele
Zaznamenané
Cwack
nováčik
*
Príspevkov: 14



WWW
« Odpoveď #95 kedy: 26. September , 2011, 13:36:34 »

co tam robi zamboch? :D to neni sci fi spisovatel? inak buduci rok sa hlasim na basgitaru.. lebo.. tam je umiestnenie iste. toz uz len zacat hrat na tu basu

Arnolde! :-) Bacha na vec kamo! Mimochodem, všiml sis, že jedním z mediálních partnerů Gitariády je Muzikus? Hledám klikám a nikde o této fajné akci ani písmenko. Snad jen PR z loňska. Podpora jag cyp...:-( Ale su optimista, třeba se ještě zbrchají...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #96 kedy: 26. September , 2011, 14:38:58 »

Arnolde! :-) Bacha na vec kamo! Mimochodem, všiml sis, že jedním z mediálních partnerů Gitariády je Muzikus? Hledám klikám a nikde o této fajné akci ani písmenko. Snad jen PR z loňska. Podpora jag cyp...:-( Ale su optimista, třeba se ještě zbrchají...

No si predstav, a že mediálny partner.. Mám pocit, že to je skôr mediálna podpora Muzikusu zo strany Gitariády:   Popiskujem si

=novinky&sparam[1]=clanky&sparam[2]=recenze&sparam[3]=knihy&sparam[4]=projekty&sparam[5]=club&sparam[6]=band&sparam[7]=fest&sparam[8]=muzother]http://www.muzikus.cz/vyhledavani/?&srch=gitariada&id_result=130572&sparam[0]=novinky&sparam[1]=clanky&sparam[2]=recenze&sparam[3]=knihy&sparam[4]=projekty&sparam[5]=club&sparam[6]=band&sparam[7]=fest&sparam[8]=muzother
Zaznamenané

Cwack
nováčik
*
Príspevkov: 14



WWW
« Odpoveď #97 kedy: 26. September , 2011, 14:47:40 »

No si predstav, a že mediálny partner.. Mám pocit, že to je skôr mediálna podpora Muzikusu zo strany Gitariády:   Popiskujem si

Možná že se všechno teprve chystá... (což by bylo ovšem s ohledem na to, že na živé hraní je již vybráno, poněkud... Nechajte ma vydýchať) V porotě je psaný šéfredaktor Muzikusu. Zeptám se ho na to....
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #98 kedy: 26. September , 2011, 16:44:10 »

No si predstav, a že mediálny partner.. Mám pocit, že to je skôr mediálna podpora Muzikusu zo strany Gitariády:   Popiskujem si

Tlacova sprava na nete z roku 2010? To je cela podpora? To potom sedi v reklamnom oddeleni Muzikusu marketingovy Boh  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #99 kedy: 26. September , 2011, 16:48:52 »

V poslednom cisle co mam doma, neviem ci august, alebo september, je spomenuta gitariada, v takom tom info stlpceku na zaciatku
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Cwack
nováčik
*
Príspevkov: 14



WWW
« Odpoveď #100 kedy: 26. September , 2011, 18:19:42 »

V poslednom cisle co mam doma, neviem ci august, alebo september, je spomenuta gitariada, v takom tom info stlpceku na zaciatku

Paráda. Doufal jsem, že něco tištěného vyšlo. Aspoň něco!
Tedy prozatím se mi to jeví jak mediální mikropidipartnerstvíčko...:-)
Ale třeba bude líp...
Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #101 kedy: 26. September , 2011, 21:42:30 »

Nebude. Je to uplne na hovno. Aspon niekto dodrziava dohodu. Dik PITU a gitaristi.sk

Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #102 kedy: 26. September , 2011, 21:46:41 »

tejto akcii prajem  :)
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #103 kedy: 26. September , 2011, 23:03:18 »

Nebude. Je to uplne na hovno. Aspon niekto dodrziava dohodu. Dik PITU a gitaristi.sk



z našej strany je to jasné.. Žmurk
Zaznamenané

marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #104 kedy: 30. September , 2011, 15:55:06 »

Držím palce postupujúcim,pôjdem fandiť!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.132 sekund, 22 otázok.