Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 15:29:09
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Terchovsky budzogan 2011  (Prečítané 8174 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« kedy: 13. August , 2011, 11:04:57 »

Tuje je tohtorocny setlist http://www.budzogan.sk/index.php?where=1

vcera som tam stihol byt od Zony A. Paradny koncert. Trosku som aj veril ze konyk je fakt gay a ze mu aj fakt trosku jebe :)
Horkyze slize dali uplne super show ..kuko je fakt talent ze ho tu je skoda ..show prepracovana do detailu s naj hitmy ..vsetko slapalo perfektne ..vidno ze to robia profi tak to ma aj patricku uroven.. Neviem ktory chytrak dal Manticoru ..speedmetalistov desi z prdele z legolandu ..do stredu vecera vstkych slovenskych punkovych legiend ..uplne vsetci kukali ze ci im jebe ..navyse zvuk nahovno ..vrtacky boli ..spevak liezol po podiu ale aj tak vacsina ludi sla pokropit terchovsku prirodu ..festival hromadneho stania a jebania v prirode  Bavím sa skvele  ..Ine kafe vyborny koncert ..vratko spieval falosne ako za starych cias .. 15000 ludi salelo o zivot ..

Organizacia vyborna az na opice pri vstupoch. Krasna priroda ..velky amfiteater ..mesiac a hviezdy nad podiom ..podla mna najlepsi sucasny slovensky rockovy festival. Urcite a oplati prist pozriet pre tu atmosferu.

tolko moj skormny postrech:) Dnes na programe metalovy den :) a kvilenie s helloweenom.
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 13. August , 2011, 12:23:24 »

tak ja si musim pochvalit slobodnu europu, to bola showka ako sa patri. na nic sa nehraju, super zvuk, klasicke hitovecky a pekny rokenrol aj pre tych, co ich nepoznali. osobne som sa na tych ich haluziach s gumenym prascom do mikrofonu rehotal az do slz (rad by som to popisal, ale nepamatam si meno majitela toho prasca, tak by to nemalo stavu  Bavím sa skvele ) temo hral pekne aj ked tesil som sa, ze nakeho burnyho ukaze a on s tele nabehol.

inak moc s tebou fataljoe nesuhlasim, podla mna slize robia uplne tu istu show uz tisic rokov, osobne som sa na slobodke pobavil ovela viac, pritom k slizom mam vacsi vztah a aj ich texty ma bavia viac. pripada mi to, ze slize vylezu na podium, nahodia profi usmevy a profi humor, len uz citit, ze je to vsetko podla planu.

manticora bola fajn, profesionalne vystupenie, co sa hrania tyka. co robia, robia dobre, len maju smolu, ze nevedia do tej svojej muziky dat viac zabavy/zapamatatelnosti, ci co je to korenie, ktore nuti davy saliet. hlavne frontman bol uplne nezazivny s tym svojim ohlasovanim skladieb a ich poradoveho cisla na cd a poradovym cislom albumu. na druhej strane ocenujem, ze niekto zavola relativne neznamu kapelu aby si ludia mohli vypocut aj nieco nove. okrem tejto kapely tu totiz nie je nic, co by som nevidel uz aspon 3x
akurat zvukar mohol nebyt koko*t a pustit do PA aj nejaku basu. cely cas ju nebolo pocut a ked basak zasoloval, tak to bolo silno trapne, ze vsetci vidia ako sa snazi a pocuju fajne zvuky lesa.

co sa ine kafe tyka, zbytocne komentovat. vratove spievanie totalne napicu, chalan si vobec nedava namahu drzat sa nejakych presnych spevovych liniek a potom clovek pride o vsetky tie pekne zbory, ktore ich refrenom dodavaju silu. pre mna mackopes - hudobne nezaujimave a zona a ci slobodka su 1000x vacsi pankaci, takze atmosfera straca.

dnes som zvedavy, jak velmi ma znechuti deris a tesim sa hlavne na kabatov.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #2 kedy: 13. August , 2011, 12:51:48 »

...
... a ked basak zasoloval...

dam ignorantsky od stola, nepoznajuc / nepocujuc / nevidiac... nebola nahodou chyba v basakovi ? jak pises, ze soloval (co ma co basak preboha solovat Huh! ), tak reku ci sam nemal na podiu nastavenu nejaku vykastrovanu vyskovu picovinu, co ziadny zvukar sveta nenazvuci, aby to aj hralo z PA....  Popiskujem si
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 13. August , 2011, 12:57:30 »

hlavne ja ked kuknem rozpis kapiel tak tam neni ani jedna kapela co znie lakavo .. ani jedna
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #4 kedy: 13. August , 2011, 13:08:53 »

tak ja si musim pochvalit slobodnu europu, to bola showka ako sa patri. na nic sa nehraju, super zvuk, klasicke hitovecky a pekny rokenrol aj pre tych, co ich nepoznali. osobne som sa na tych ich haluziach s gumenym prascom do mikrofonu rehotal az do slz (rad by som to popisal, ale nepamatam si meno majitela toho prasca, tak by to nemalo stavu  Bavím sa skvele ) temo hral pekne aj ked tesil som sa, ze nakeho burnyho ukaze a on s tele nabehol.

inak moc s tebou fataljoe nesuhlasim, podla mna slize robia uplne tu istu show uz tisic rokov, osobne som sa na slobodke pobavil ovela viac, pritom k slizom mam vacsi vztah a aj ich texty ma bavia viac. pripada mi to, ze slize vylezu na podium, nahodia profi usmevy a profi humor, len uz citit, ze je to vsetko podla planu.

manticora bola fajn, profesionalne vystupenie, co sa hrania tyka. co robia, robia dobre, len maju smolu, ze nevedia do tej svojej muziky dat viac zabavy/zapamatatelnosti, ci co je to korenie, ktore nuti davy saliet. hlavne frontman bol uplne nezazivny s tym svojim ohlasovanim skladieb a ich poradoveho cisla na cd a poradovym cislom albumu. na druhej strane ocenujem, ze niekto zavola relativne neznamu kapelu aby si ludia mohli vypocut aj nieco nove. okrem tejto kapely tu totiz nie je nic, co by som nevidel uz aspon 3x
akurat zvukar mohol nebyt koko*t a pustit do PA aj nejaku basu. cely cas ju nebolo pocut a ked basak zasoloval, tak to bolo silno trapne, ze vsetci vidia ako sa snazi a pocuju fajne zvuky lesa.

co sa ine kafe tyka, zbytocne komentovat. vratove spievanie totalne napicu, chalan si vobec nedava namahu drzat sa nejakych presnych spevovych liniek a potom clovek pride o vsetky tie pekne zbory, ktore ich refrenom dodavaju silu. pre mna mackopes - hudobne nezaujimave a zona a ci slobodka su 1000x vacsi pankaci, takze atmosfera straca.

dnes som zvedavy, jak velmi ma znechuti deris a tesim sa hlavne na kabatov.

horkyze som este nevidel takze cisto sudim podla prveho dojmu ..aj ked bolo tam citit trosku uz skor strohovosti ako spontannosti ale radsej pripraveny dopredu a poriadne ako improvizacia a napicu  Bavím sa skvele

skoda ze slobodna nehrala skor ..moj letovy stabilizator bol uz pitchi tu dobu ked oni prisli  :)
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #5 kedy: 13. August , 2011, 23:53:52 »

tak ja si musim pochvalit slobodnu europu, to bola showka ako sa patri. na nic sa nehraju, super zvuk, klasicke hitovecky a pekny rokenrol aj pre tych, co ich nepoznali. osobne som sa na tych ich haluziach s gumenym prascom do mikrofonu rehotal az do slz (rad by som to popisal, ale nepamatam si meno majitela toho prasca, tak by to nemalo stavu  Bavím sa skvele ) temo hral pekne aj ked tesil som sa, ze nakeho burnyho ukaze a on s tele nabehol.

inak moc s tebou fataljoe nesuhlasim, podla mna slize robia uplne tu istu show uz tisic rokov, osobne som sa na slobodke pobavil ovela viac, pritom k slizom mam vacsi vztah a aj ich texty ma bavia viac. pripada mi to, ze slize vylezu na podium, nahodia profi usmevy a profi humor, len uz citit, ze je to vsetko podla planu.

manticora bola fajn, profesionalne vystupenie, co sa hrania tyka. co robia, robia dobre, len maju smolu, ze nevedia do tej svojej muziky dat viac zabavy/zapamatatelnosti, ci co je to korenie, ktore nuti davy saliet. hlavne frontman bol uplne nezazivny s tym svojim ohlasovanim skladieb a ich poradoveho cisla na cd a poradovym cislom albumu. na druhej strane ocenujem, ze niekto zavola relativne neznamu kapelu aby si ludia mohli vypocut aj nieco nove. okrem tejto kapely tu totiz nie je nic, co by som nevidel uz aspon 3x
akurat zvukar mohol nebyt koko*t a pustit do PA aj nejaku basu. cely cas ju nebolo pocut a ked basak zasoloval, tak to bolo silno trapne, ze vsetci vidia ako sa snazi a pocuju fajne zvuky lesa.

co sa ine kafe tyka, zbytocne komentovat. vratove spievanie totalne napicu, chalan si vobec nedava namahu drzat sa nejakych presnych spevovych liniek a potom clovek pride o vsetky tie pekne zbory, ktore ich refrenom dodavaju silu. pre mna mackopes - hudobne nezaujimave a zona a ci slobodka su 1000x vacsi pankaci, takze atmosfera straca.

dnes som zvedavy, jak velmi ma znechuti deris a tesim sa hlavne na kabatov.
majiteľ  prasiatka je Tuleň...bubeník zo Zóny   Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #6 kedy: 14. August , 2011, 12:13:01 »

mikroreport

konflikt  chodelka je najlepsi  Bavím sa skvele
citron  nejake pitchoviny , 4 borovicky 3 piva
arzen  vyborne srdecne vystupenie s radostou, sedelo tam ako detska rit na detsky serbel
tublatanka  nejak som dostal tik z ich zvuku , 4 borovicky 3 piva

intermezo - jebe dazd  Bavím sa skvele

kabat         takto sa to podla mna ma robit, takto to ma vyzerat , divaci sa tesia , kapela sa tesi  Bravooo
helloween  zvuk vyborny ale myslim ze to bola nespravna kapela pre tunajsie publikum , skor sa na to kukalo ako na atrakciu
                   ale snazili sa ..deris natahoval furt jak jebnty publikum az ma to zacalo srat a to mam helloween celkom rad
dogma inc  vsetci sli uz prec ..mne to prislo trosku o hovne  .. 4 borovicky 3 piva
metropolis  0130 nastup je pre akukolvek kapelu uplne pridrbany , keby rali o 1700 miesto drzbnuteho citronu tak by to bol 
                   fajn koncert ..zvucili jak dream theater ze im to trvalo 3 hodiny

zaujimalo by ma sameho ako to je so zvukarmi na takychto festakoch. CI ma kazda kapela vlastneho ci je jeden erarny ..zvuk sa totiz od kapely ku kapele dost menil v zmysle kvality.
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 14. August , 2011, 12:31:43 »

12 borovicek a 9 piv, to vyzera byt dobra akcia Na zdravie!
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #8 kedy: 14. August , 2011, 13:59:11 »

Budzogan sme tento rok otvarali s kapelou :). Organizacia na podiu spickova, kazdy vedel, co ma robit, zvukari sikovni...proste super praca a pre mna pekny zazitok...na podiu perfektny zvuk, skutocne na urovni...
Skoda, ze festak mal dost nedostatkov, co sa tyka organizacie ako celku - minimum WC, absolutne nedostacujuce pre kapacity arealu. Vnutri preplnene - co sa tyka bezpecnosti, neviem si predstavit pripadnu evakuaciu...absolutny vrchol bol, ked po sete slizov vacsina arealu odchadzala cez jediny vstup - sialena tlacenica- ludia sa snazili odchadzat kultivovane ako sa dalo, naco sa cez toto vsetko museli preryt SBSkari, aby kohosi vyviedli von...kokotizmus maximalneho stupna...Tiez velka vdaka ochotnym panom pri vstupe do backstage (kde uz kapelu po odohrati nepustali), ked som potreboval vziat od stage managera zabudnutu vec Nechajte ma vydýchať

Co sa kapiel tyka, stihol som pozriet:
HT-super koncert a rozpumpovanie publika
Grexabat - chalani hrali vyborne, ale mal com pocit, ze publikum to moc neberie
Zony A - zachytil som iba kusok -  nalada pekne stupala, kotol rastol a vecer slusne nabral na obratkach
Horkyze Slize to skutocne zvalcovali - kapela slape ako hodiny, plus neskutocny frontman a spevak Kuko  Zdravíčko Kotol sa rozsiril az po stankarov, co hore opekali prasa...
Najvacsou devizou celeho festivalu su urcite ludia, ktori dokazali vytvorit perfektnu atmosferu, a to aj pocas nasho vystupenia, niekedy o stvrtej pooobede  Na zdravie!
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 14. August , 2011, 14:38:43 »

Esteze minuly rok na topfeste pustali do backstageu aj po odohrati, inak by som nemal kde spat, stacilo ujebat desmodakom gauc z ich satne  Bavím sa skvele
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #10 kedy: 14. August , 2011, 15:15:37 »

Ale zase na druhú stranu, Iné kafe by nebyť teba nemali gauč :)
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #11 kedy: 14. August , 2011, 15:27:33 »

ja som zachytil, ze na vratka z inekafe sa uz krivo pozeralo aj par organizatorov festivalov. ze vraj ten dava ako sa mu zapaci a kapela ma co robit aby sa do neho triafala.. a intonacia uz vobec nist.. ze za toto sme zaplatili tolke peniaze? :-)
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 14. August , 2011, 15:31:49 »

Ale zase na druhú stranu, Iné kafe by nebyť teba nemali gauč :)

Tak nejak a nemali ani vesiaky asi  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #13 kedy: 14. August , 2011, 15:55:16 »

ja som zachytil, ze na vratka z inekafe sa uz krivo pozeralo aj par organizatorov festivalov. ze vraj ten dava ako sa mu zapaci a kapela ma co robit aby sa do neho triafala.. a intonacia uz vobec nist.. ze za toto sme zaplatili tolke peniaze? :-)
Bavím sa skvele To je o nom zname.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #14 kedy: 14. August , 2011, 18:01:58 »

...
zaujimalo by ma sameho ako to je so zvukarmi na takychto festakoch. CI ma kazda kapela vlastneho ci je jeden erarny ..zvuk sa totiz od kapely ku kapele dost menil v zmysle kvality.

erarny spolocny. slavnejsie kapely mavaju casto vlastneho, predpokladam ze Kabat ci Helloween tam mohol mat svojho. zvuk vonku je podla mna castejsie vizitka kapely (cez co hraju, ako si to vedia nastavit, ako si to vedia zladit medzi sebou a co vlastne na tom hraju, ake to ma aranzma... ), nez zvukara. aj ked zvukar je vzdy koko*t, to uz je taka zauzivana pravda, hlavne od kapel co fakt ze nevedia hrat  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 23 otázok.