Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
22. September , 2024, 15:39:00
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Terchovsky budzogan 2011  (Prečítané 8190 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 15. August , 2011, 15:15:16 »

rasto, len aby si vedel, to basove solo bolo vyslovene len kratka medzihra, ako to byva casto zvykom medzi stoptajmami. proste cela kapela na sekundu-dve stichla, to nebolo o ziadnom "cool zvuku" alebo co. proste tam nehralo VOBEC nic. ne potichu, ne zle. VOBEC. vtedy uz je imho chyba niekde mimo hraca. a ako som pisal, ta basa tam nebola ani pocas koncertu.

co sa tyka organizacie, festak bol fakt neskutocne narvany. mozem porovnat s 2009 a 2010 a citelne stupa navstevnost. osobne som bol velmi rad za cely setlist tak ako bol, pretoze to, co vacsinu najebancov netrapilo alebo bolo v zlom case, som si ja pekne uzil a na najvacsie tlacenice som sa nemusel srat aspon. co sa SBS tyka, vobec som nespozoroval problem. ze sa tvaria jak kok*ti, povazujem za standart. ze organizovali ten masovy unik aspon trochu, mi pripada logicke. a co sa tyka kulturnosti ludi, mam urctie vyhradu (lebo niekto to tu nak moc chvalil a vobec netusim preco), ze v tej maximalnej tlacenici hore pri bufetoch som ich stretol viac, nez spocitam, co sa tlacili jak prijebani bezohladne cez ostatnych.

inak Helloween bol zase otrasny. Deris je uplne katastrofalne trapny frontman a spieva jak z nejakej parodie. falosne a cez nos. priserne, grc, grc, grc. ona ta muzika uz je tiez dost prekonana, ale keby to bolo zahrane/zaspievane tak jak hraju svoje veci deep purple, maiden alebo ja neviem kto stary, tak budiz. lenze toto je len snaha zahrat to tak, jak to nahrali kedysi a furt sa nedari. to ja nepotrebujem pocuvat. ale je to urcite lepsie nez na mastersi 2006 kde to bol jeden z najhorsich hudobnych zazitkov vobec. kapela uz sa zzila s novym gitaristom, slape im to celkom, len spevak to kazi a kazi.

verim, ze dobre ich muselo srat, ze idu po kabate, ktory mal popici zvuk, popici set a popici odozvu v publiku a pritom sa s nimi zrejme v ten vecer stretli prvykrat v zivote  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 15. August , 2011, 15:20:49 »



inak Helloween bol zase otrasny. Deris je uplne katastrofalne trapny frontman a spieva jak z nejakej parodie.

Janosikove Dieris..
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 15. August , 2011, 15:21:03 »

hlavne ja ked kuknem rozpis kapiel tak tam neni ani jedna kapela co znie lakavo .. ani jedna
co znie PRE TEBA lakavo. a to je to HLAVNE?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 15. August , 2011, 15:24:04 »

JAJ! a to som este zabudol k tomu Helloweenu, ze namiesto Weikatha uz tam fakt mozem ist kludne hrat aj ja ked sa zobudim po opici. neskutocna spina a bordel, co hral. veci, co su technicky nenarocne, boli ok, ale v momente jak mal trochu kukuricovat, tak to bol des a hroza. normalne smrdlanie, ze sa neviem rozhodnut, kto bol vacsia parodia, ci on alebo Deris. aspon, ze vacsinu sol uz nechal tomu mlademu, co na ten nastroj aj cvici.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #19 kedy: 15. August , 2011, 19:41:46 »

 Iggy tu zadrbal profikov pod ciernu zem  Bavím sa skvele ..ja si nemyslim ze som hluchy zase ale podla mna najhorsie co som pocul bol prave ta Manticora ci ky kristus ..to mi prislo fakt ze kazdy z nich hrat vie ale spolu ako keby sa necitili ..nemyslim ponozky  Bavím sa skvele
AKo mal som uz potom nejaky alkohol v sebe na helloween ale podla mna hrali dobre ..prave ze som bol az prekvapeny ze deris nepistal ale spivel dobre ..falosne urcite nie. Zazil som raz v Ziline pred 7? rokmi a to bolo uplne v prdeli proti tomuto.  TO jeho  atahovanie publika bolo sice trapne ale on sa mozno aj nechtiec do toho zaplietol. Myslim ze kdesi inde v europe by to nebolo take strasne ..kedze tu ludia z jeho anglictiny rozumeli akurat motherfucker . Dokonca ani ten vratko nespieval nejak uplne ze napitchu ..tak falosne ako on normalne spieva ..ako to maju na cd ..ako sa to mozno aj hodi do toho sidliskoveho punkroku ktory hraju ..videl som na to uplne bestialne saliet ludi , ci uz mlade prsate 16ky ci 30tnikov ,  takze aj ked to neni Kiske ich fanusikom sa to paci..  Pre mna osobne najlepsi zvuk a show mali Horkyze a  Kabat . Ti kopali kvalitou zvuku uplne inu ligu.  Zdravíčko
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #20 kedy: 19. August , 2011, 14:49:18 »

kukal som fotky Slobodnej europy odtial a co robili na podiu Stefanik, Virsik od Slizov a Lump zo Zony A ? spievali, alebo ?  :) diky, zaujma ma to  :)
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #21 kedy: 19. August , 2011, 16:52:56 »

kukal som fotky Slobodnej europy odtial a co robili na podiu Stefanik, Virsik od Slizov a Lump zo Zony A ? spievali, alebo ?  :) diky, zaujma ma to  :)
zabávali sa a snažili sa spievať pokial im to promile dovolili  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #22 kedy: 19. August , 2011, 16:55:02 »

aj sa im to darilo ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 23 otázok.