Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 22:24:39
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 26.8. - Hlava22 - Pitu - sólový gitarový koncert  (Prečítané 15008 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 14. August , 2011, 10:49:13 »

Pozývam všetkých gitaristov aj negitaristov v piatok 26. augusta do Hlavy22 na môj sólový gitarovýkoncert.

Keď už som na Slovensku po dlhšej dobe, rozhodol som sa, že si spravím radosť a zahrám si tu normálny koncert. :)
Budem hrať hlavne vlastné inštrumentálne skladby, niekoľko klasických vecí v mojej úprave a prípadne zopár mojich veľmi obľúbených spievaných prebratých vecí.

Kto má rád klasickú gitaru alebo elektro/akustických gitaristov ako Al diMeola, John McLaughlin, Tommy Emmanuel, Steve Morse a pod, tomu sa dúfam bude páčiť aj moje vystúpenie. Rád vás uvidím.. Žmurk

www.peterluha.com
www.youtube.com/pitu1
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 26. August , 2011, 10:37:56 »

Dnes večer od cca 20:30 v Hlave22.

Budú aj zaujímaví hostia. Na mandolínu asi najlepší mandolínkar u nás Jozef Scheiner a na Chapman Stick Pete "Feďa" Fedorčák. Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 26. August , 2011, 12:11:32 »

uvidime, uvidime  ...
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #3 kedy: 26. August , 2011, 12:28:04 »

No tak toto vyzera fakt dobre. Ked som sa v stredu na teba vykaslal, tak dnes to musim napravit.  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4 kedy: 26. August , 2011, 12:44:16 »

ja bych to chcel volako napravit abys sa necitila jako ukrivdena... mozno daka retiazka.... 
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele JULO Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #5 kedy: 26. August , 2011, 12:56:57 »

ajaj no mame skusku s kapelou, ale okamzite jak to konci trielim do hlavy, hadam stihnem :-D budem aj s klavesami ak by si si chcel zajamovat :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 26. August , 2011, 12:57:36 »

Skoda ze nemozem dojst.... Smútim

Ale toho Scheinera by som rad spoznal, dava aj dake lekcie?


Neučí, ale hádam by sa dalo dohodnúť na nejakých hodinách.  Ak budeš chcieť, pošlem ti číslo naňho v pm.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 26. August , 2011, 12:57:58 »

No tak toto vyzera fakt dobre. Ked som sa v stredu na teba vykaslal, tak dnes to musim napravit.  Na zdravie!

fajn, teším sa. Žmurk
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 26. August , 2011, 12:59:15 »

ajaj no mame skusku s kapelou, ale okamzite jak to konci trielim do hlavy, hadam stihnem :-D budem aj s klavesami ak by si si chcel zajamovat :-D

fajn, ak prídeš v rozumnom čase, možno niečo vymyslíme.. Žmurk
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 26. August , 2011, 13:04:48 »

Prídem  Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 27. August , 2011, 12:00:24 »

vcerajsi Petrov recitativ celkom v pohode, v klobuku mu to sekne. hrat chalanisko vie, o to pokoj, vela veci bolo vyslovene ze dobrych.

na chvilocku som si podrzal Stick, velmi zaujimave, normalne ze zazitok pre mna :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 27. August , 2011, 12:01:39 »

inak take male GPC pivo akoby, boli sme s Progacom, stretli sme Milosa, Midnightstrangera, Marrtina, Matusa ... a urcite etste niekoho...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 27. August , 2011, 12:08:35 »

vcerajsi Petrov recitativ celkom v pohode, v klobuku mu to sekne. hrat chalanisko vie, o to pokoj, vela veci bolo vyslovene ze dobrych.

na chvilocku som si podrzal Stick, velmi zaujimave, normalne ze zazitok pre mna :)


Díky Rasťo, som rád, že si sa zastavil ty aj ostatní..  A že sa ti páčilo..  Žmurk
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #13 kedy: 27. August , 2011, 12:15:55 »

Pekny koncert vcera, aj ked som bohuzial musel pred poslednym koleckom odist. Ak to mam tak zhodnotit, Peto vcera potvrdil ze je na tej gitare absolutny magor (v tom dobrom slova zmysle:)), nielen technicky, ale aj ze to co hra ma proste hlavu a patu. Najviac sa mi pacil Marec v Katalansku a este dalsia zo Spanielska, ktorej nazov som si nezapamatal (ale nie je to ta na youtube), a taktiez veci z Astro songs s mandolinkarom. Trosku mi vadil akurat ten stojan na noty, lebo nebolo skrze neho poriadne vidiet Petovi na prsty. A ak mam pravdu povedat, cele by som si to vedel predstavit radsej na normalnej akustike, mozno na gypsy gitarke, ozvucenej cez mikrofon mozno. Ale celkovo velmi prijemny koncert
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.