Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 19:16:44
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ... Jani Lane - R.I.P. ...  (Prečítané 1769 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« kedy: 15. August , 2011, 18:16:24 »

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=161881

... to som sa zase pekne nasral. Jeden z mojich naj hard'n'heavy spevakov to zapichol 11.8.2011. Skoda ho ...
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #1 kedy: 15. August , 2011, 20:25:56 »

Spevák multiplatinových Warrant so zaujimavým hlasom a tiež autor ich najväčších hitov ale hlavne mladý chlap(47)Si píš!!! Warrant určite nespravili dieru do sveta ale vo svojom žánri  patrili k špičke . Mám ich rád a prvé dva albumy  môžem kedykoľvek.

                                                                                      R.I.P.  Jani Lane
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #2 kedy: 15. August , 2011, 20:30:44 »

R.I.P  Smútim
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #3 kedy: 16. August , 2011, 15:06:17 »

Spevák multiplatinových Warrant so zaujimavým hlasom a tiež autor ich najväčších hitov ale hlavne mladý chlap(47)Si píš!!! Warrant určite nespravili dieru do sveta ale vo svojom žánri  patrili k špičke . Mám ich rád a prvé dva albumy  môžem kedykoľvek.

                                                                                      R.I.P.  Jani Lane

... jj, prve dva su skvele 80's hardrock-heavy albumy. Veci ako "Uncle Tom's Cabin" su world top rock hity. Ale aj Dog Eat Dog je pecka. Cely album pekne pritvrdili podobne ako Motley ked prisiel Corabi. Ked som prvy krat pocul skladbu "Bonfire" alebo "Machine Gun" az som mal husiu kozu ako to tam v niektorych pasazach zaspieval. Fantasticky vybusny a melodicky hlas. Na tom album nieje ani slabsieho miesta. Lane dokazal dobre odspievat sladaky typu "Bitter Pill" a aj vypalovaky ako "Inside Out". Veru skoda ho chalana blbeho opileho takto sa nekrestansky na boziu pravdu sam odptavit. Pekne ma nasral ...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.