Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 13:21:57
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kúpa efektu z USA  (Prečítané 2320 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #15 kedy: 16. August , 2011, 20:15:14 »

Aby som to nekomplikoval- dá sa to zaplatiť aj priamo z účtu?

 Da  ,ale kreditka/paypal, je najlepsi, z uctu by si mal poplatky a este ktomu by to aj dlhsie trvalo, paypal je hned.


A chcel by som sa opytat mimo temy, keby si kupim napriklad G major / II , treba kupovat transformator ako na lampove hlavy alebo nie? dakujem.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #16 kedy: 16. August , 2011, 20:49:14 »

co ja viem mne pravidelne chodia veci z USA a cele to trva tyzden.. naposledy som tu mal efekt z japonska z tokya za 4 dni aj s vyplatenim..  lampy z USA isli 5 pracovnych dni, 6ty som mal v schranke listok z colnice aby som dosiel... to iste wah pedal cca 5-6 dni pracovnych a bolo to tu :) ak dobre ratam 2.9. je o dva tyzdne.. cize ak clovek zacvaka cez paypal tak dobry predajca mu to posle behom 1-2 dni, to tu musi byt do 2.9. 

gitara z Australie asi 2 tyzdne, z Japonska asi tyzden, z USA asi mesiac a cosi, snimace z USA takmer pol roka... ... tam je tych faktorov, kde to moze zaskripat strasne vela.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #17 kedy: 16. August , 2011, 20:57:46 »

A chcel by som sa opytat mimo temy, keby si kupim napriklad G major / II , treba kupovat transformator ako na lampove hlavy alebo nie? dakujem.

G-major ma univerzalny zdroj, cize prevodnik netreba...akurat zapojis snuru s nasou koncovkou
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #18 kedy: 17. August , 2011, 18:07:00 »

G-major ma univerzalny zdroj, cize prevodnik netreba...akurat zapojis snuru s nasou koncovkou

Paráda :)
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 23 otázok.