Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 09:01:14
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marian Fero a Test pedalov TubeScreamer a nakopavacov  (Prečítané 38051 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #30 kedy: 27. August , 2011, 18:10:09 »

Nesranduj,však ja som priaznivec hi gain.A vlastnil som Triple recto,len výmena lámp je hotová katastrofa v budelári.Pokiaľ je aparát v poriadku,tak žiadny dokrmovač,alebo nič pred ampom netreba.
tiez zalezi aky styl hra clovek... kamos co ma triple tak hra take skor otvorene akordy Ala Korn a tam pochopim ze je to ok ale ked nekdo chce aby konkretne odzneli nejake noty tak bez toho to nema energiu. Ako nehovorim ze sa neda hrat bez toho ale lepsie a lahsie sa natom hraje s pedalom...  Žmurk
Zaznamenané

Im a little princess
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #31 kedy: 27. August , 2011, 18:18:36 »

Nesranduj,však ja som priaznivec hi gain.A vlastnil som Triple recto,len výmena lámp je hotová katastrofa v budelári.Pokiaľ je aparát v poriadku,tak žiadny dokrmovač,alebo nič pred ampom netreba.
mal som roadstera voňavku, keby nebolo dokrmovača tak to vyšmarím von oknom so slovami čo to je za drbnutý tranzistor  :)
« Posledná zmena: 27. August , 2011, 18:19:01 od pelko » Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #32 kedy: 27. August , 2011, 18:20:38 »

mal som roadstera voňavku, keby nebolo dokrmovača tak to vyšmarím von oknom so slovami čo to je za drbnutý tranzistor  :)
By si videl keď si Majo Fero kúpil Roadster.Po dostavení to bol o tri triedy lepší amp,konečne to začalo hrať.To nebol rozdiel typu-zdá sa mi že to hrá lepšie.To bolo-kua,je to možné?
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #33 kedy: 27. August , 2011, 18:24:51 »

som to tuším niekde čítal, ale nechce sa mi veriť že by top firma ako MB vypúštala nenastavené stroje medzi ludí, šak tam musia byť vystupne kontroly (viď podpisy na "rodnom liste") na vysokej urovni aby si nespravili zlé meno. Možno mal majo zlú ruku a trafil akurát dáky výstavný vyžmýkaný kus :-)

Každopadne po dokrmení úplne iný aparát
« Posledná zmena: 27. August , 2011, 18:25:08 od pelko » Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #34 kedy: 27. August , 2011, 18:30:28 »

som to tuším niekde čítal, ale nechce sa mi veriť že by top firma ako MB vypúštala nenastavené stroje medzi ludí, šak tam musia byť vystupne kontroly (viď podpisy na "rodnom liste") na vysokej urovni aby si nespravili zlé meno. Možno mal majo zlú ruku a trafil akurát dáky výstavný vyžmýkaný kus :-)

Každopadne po dokrmení úplne iný aparát
Ja som si to tiež myslel,ale skutočnosť je bohužiaľ niekde úplne inde.Čo sa mi dostali do ruky tieto ampy,tak na 90 % to bolo zlé.Prečo to tak robia netuším,to sa musíš opýtať Randala...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #35 kedy: 27. August , 2011, 18:43:34 »

Boha,to čo máte,alebo ste skúšali za buginy?Však normálna bugy,dobre nastavená s dobrými lampami hrá jak besný pes....Nikdy nebolo treba niečím dokrmovať...Alebo je chyba niekde inde?

Lone Star, Triple Recto... samozrejmeuz ked sa to nakruti tak sa clovek z toho celkom aj poserie, ale ja som osobne vzdy mal radsej jednoduche plug and pray riesenia Na zdravie!
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #36 kedy: 27. August , 2011, 18:51:38 »

tiez zalezi aky styl hra clovek... kamos co ma triple tak hra take skor otvorene akordy Ala Korn a tam pochopim ze je to ok ale ked nekdo chce aby konkretne odzneli nejake noty tak bez toho to nema energiu. Ako nehovorim ze sa neda hrat bez toho ale lepsie a lahsie sa natom hraje s pedalom...  Žmurk

a aky ma kamos box? lebo vacsinou to vidam tak ze aha mam mesu ale na box uz neostalo, tak mam kustom  Bavím sa skvele a ze preco to hra napicu
Zaznamenané

stoka!
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #37 kedy: 27. August , 2011, 18:54:28 »

a aky ma kamos box? lebo vacsinou to vidam tak ze aha mam mesu ale na box uz neostalo, tak mam kustom  Bavím sa skvele a ze preco to hra napicu
nene on ma ten Oversized 4x12 original od Dannyho  Som frajer
Zaznamenané

Im a little princess
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #38 kedy: 27. August , 2011, 18:58:54 »

problém môže byť aj to,že tí čo majú americký model,kúpia si prevodové napájacie trafo a myslia si že je to O.K.Ale nemusí sedieť napätie,potom v skúšobni je menšie napätie a div sa svet,veď to vôbec nehrá ako na youtube Bavím sa skvele.Odhliadnúc od toho že pre mnohých "gitaristov"sú niektoré ovládače úplnou neznámou Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #39 kedy: 28. August , 2011, 12:14:41 »

Boha,to čo máte,alebo ste skúšali za buginy?Však normálna bugy,dobre nastavená s dobrými lampami hrá jak besný pes....Nikdy nebolo treba niečím dokrmovať...Alebo je chyba niekde inde?

ono fakt su gitaristi, ktory ked im konecne aparat zazneje, tak si rychlo obkreslia, jak to mali nastavene, lebo nemaju sajn, co ktory gombik robi :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #40 kedy: 28. August , 2011, 12:16:13 »

tiez zalezi aky styl hra clovek... kamos co ma triple tak hra take skor otvorene akordy Ala Korn a tam pochopim ze je to ok ale ked nekdo chce aby konkretne odzneli nejake noty tak bez toho to nema energiu. Ako nehovorim ze sa neda hrat bez toho ale lepsie a lahsie sa natom hraje s pedalom...  Žmurk

to su prely jak od Stevina (sorry Stevino)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #41 kedy: 28. August , 2011, 12:24:17 »

Je pravda, ze s kazdym ampom spravi barsjaky screamer (gain na nulu, volume naplno) velmi vela. Spevni basy, skonkretni sa celkovy zvuk, atd... Ale zas take kokociny, ze nehra to bez krabicky, atd..... pejčoviny. :)  Bavím sa skvele kok*ti gitaristi, co nevedia hrat.  Na zdravie!
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #42 kedy: 28. August , 2011, 13:09:57 »

to su prely jak od Stevina (sorry Stevino)
no dobre  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #43 kedy: 28. August , 2011, 13:59:36 »

Je pravda, ze s kazdym ampom spravi barsjaky screamer (gain na nulu, volume naplno) velmi vela. Spevni basy, skonkretni sa celkovy zvuk, atd... Ale zas take kokociny, ze nehra to bez krabicky, atd..... pejčoviny. :)  Bavím sa skvele kok*ti gitaristi, co nevedia hrat.  Na zdravie!

Hura, uz som myslel, ze som jediny podla ktoreho je Recto dobry amp. SAmozrejme, ze to hra fasa aj bez krabiciek.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #44 kedy: 30. August , 2011, 10:33:03 »

Nemal si toho VooDoo donedavna?
Mal. A mal som si ho tusim aj nechat :D
.. teraz by sa zisiel
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.