Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 02:38:01
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marian Fero a Test pedalov TubeScreamer a nakopavacov  (Prečítané 38048 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #45 kedy: 30. August , 2011, 10:33:55 »

Majo ja by som isiel do smrckovej repliky, bude pomerne lacna a podla mna tak kvalitna ako tie co popisujes.

http://www.smrckaeffects.com/kytarove-efekty/overdrive-true-bypass-808/
Jop, poznam. Niekto mi ho aj ponukal, malo by to zvukovo zodpovedat TS808. Akurat je dost velky a tazsi, este pokukam nieco ine.  Na zdravie!
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #46 kedy: 30. August , 2011, 10:34:51 »

co ja viem ci bb je az take kreslitko...pouzivam to teraz z FF recto a konecne to zacalo hrat  :)
Ako funguje BB oproti klasike TS? Lisi sa to v niecom podstatnom?
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #47 kedy: 30. August , 2011, 10:44:02 »

By si videl keď si Majo Fero kúpil Roadster.Po dostavení to bol o tri triedy lepší amp,konečne to začalo hrať.To nebol rozdiel typu-zdá sa mi že to hrá lepšie.To bolo-kua,je to možné?
To je pravda. Uz v obchode, ked som kupoval Roadster som bol dost nerozhodny ci ho zobrat. Nieco sa mi tam nezdalo. Nakoniec som ho kupil a pred obchodom s malou dusickou povedal kamosovi FF: "dufam, ze som neurobil kokotinu"  ha ha ha
Hned po prijazde na SK mi to FF nastavil a hralo to vyrazne lepsie ako od Mesy. To s tym Biasom uz je dost zname aj po inych forach, ze Mesa v tomto dajak sklamala.


Inak je pravda, ze ked som hral na Recte prvy krat, bolo to tazke dolovanie. Je to aparat skor na kila a take tie Nickelback, Creed, Korn riffy. Vela ludi si kupi Recto a potom ho predava, lebo nevie nan hrat. Potom pomoze aj nejaky nakopavac, hlavne ked sa hra viac ako ZakkWylde, Metallica a pod. Tam nakopavac ma svoje miesto. Ale Recto hra aj samo o sebe, netreba nakopavac, len vediet hrat.  Na zdravie!
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #48 kedy: 30. August , 2011, 11:10:35 »

 Ale Recto hra aj samo o sebe, netreba nakopavac, len vediet hrat.  Na zdravie!
[/quote]
A tam je celý pes zakopaný :)
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #49 kedy: 30. August , 2011, 17:09:46 »

mám bad monkey  nechceš?
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #50 kedy: 31. August , 2011, 12:00:11 »

mám bad monkey  nechceš?
nie, diky
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #51 kedy: 31. August , 2011, 15:40:58 »

ja viem...  lacné veci nekupuješ :)))
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #52 kedy: 31. August , 2011, 16:13:07 »

ja viem...  lacné veci nekupuješ :)))
o to nejde, BadMonkey hra slusne, ale neprerobim ho na to, co potrebujem
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #53 kedy: 02. September , 2011, 07:02:28 »

o to nejde, BadMonkey hra slusne, ale neprerobim ho na to, co potrebujem

Pozri inzerat:
http://ebazar.muziker.sk/?action=4&id=169185
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 02. September , 2011, 07:23:25 »


ts808 lampovy nakopavac Bavím sa skvele to bude prekvapko ked to niekto neznaly kupi a vnutri nenajde lampu
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 02. September , 2011, 08:31:12 »

ts808 lampovy nakopavac Bavím sa skvele to bude prekvapko ked to niekto neznaly kupi a vnutri nenajde lampu

podla mna to myslel tak ze ten efekt nakopava lampy - lampove zosilovace, teda je "lampovy nakopavac" a nie ze ma v sebe zabudovanu lampu a teda le to "lampovy nakopavac", lebo TS808 uz musi poznat hadam kazdy a nikto by si hadam nemyslel ze je vtom naozaj lampa.  Na zdravie!

Ale aspon je vidiet ako sa da polemizovat nad vyznamom slova a to este nie sme pravnici  ha ha ha

Kazdopadne keby to niekto naozaj tak kupil ze je tam lampa za tu cenu to hned aj preda.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 02. September , 2011, 08:31:49 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #56 kedy: 02. September , 2011, 08:35:09 »

podla mna to myslel tak ze ten efekt nakopava lampy - lampove zosilovace, teda je "lampovy nakopavac" a nie ze ma v sebe zabudovanu lampu a teda le to "lampovy nakopavac", lebo TS808 uz musi poznat hadam kazdy a nikto by si hadam nemyslel ze je vtom naozaj lampa.  Na zdravie!

Ale aspon je vidiet ako sa da polemizovat nad vyznamom slova a to este nie sme pravnici  ha ha ha

Kazdopadne keby to niekto naozaj tak kupil ze je tam lampa za tu cenu to hned aj preda.  Zdravíčko

Tak bud tam nepisem hentake hovadiny, alebo to napisem poriadne. Mne je jasne co tym myslel, len niekoho to moze pomylit Na zdravie!
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #57 kedy: 02. September , 2011, 08:59:51 »

Tak bud tam nepisem hentake hovadiny, alebo to napisem poriadne. Mne je jasne co tym myslel, len niekoho to moze pomylit Na zdravie!

Suhlasim s tebou  Na zdravie! Ale ta cena 90e je zaujimava, urcite lepsia ako 199 u Thomanna ale zase na druhu stranu za 119 je novy MAXON OD-808, co je ale stale o 29e viacej.
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #58 kedy: 02. September , 2011, 10:56:11 »

Ako funguje BB oproti klasike TS? Lisi sa to v niecom podstatnom?

je to moj prvy takyto efekt, takze vobec to neviem porovnat...
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #59 kedy: 02. September , 2011, 11:40:42 »

je to moj prvy takyto efekt, takze vobec to neviem porovnat...
Tusim by sme mohli dat dokopy vsetky tie TSoviny a spravil by som na ne test  :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.