Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 22:41:19
Strán: [1] 2 3 ... 22 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Doucovanie hry na gitare, seriozne  (Prečítané 62001 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« kedy: 28. August , 2011, 22:48:47 »

Caftee! :)

dufam ze som to nedala do zleho fora.
Hladam niekoho, kto ma pevne nervy a seriozne by ma ucil hrat na gitare, hlavne podla not, taby ako tak ovladam  Bavím sa skvele. Bracho hra na gitare uz milion rokov a vzdy som si rada na nej brnkala, ale len take jednoduchsie veci... Vybrnkavacie vacsinou  Bavím sa skvele. Tears in Heaven, Nothing Else Matters a tak... Takze hladam nejakeho sukromneho ucitela, keby ste mali aj napriklad kontakt na niekoho, kto sukromne uci, bola by som vdacna. Rozmyslala som uz aj nad ZUS, ale dalsich 7 rokov sa mi tam nechce stravit (vychodila som husle  Popiskujem si).
Prosim nejake blbe poznamky si nechajte pre seba  Bavím sa skvele.
Dakujem!  Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1 kedy: 28. August , 2011, 22:50:22 »

odkial si? Na zdravie!
Zaznamenané
kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« Odpoveď #2 kedy: 28. August , 2011, 22:52:01 »

odkial si? Na zdravie!

Vidis, dobra pripomienka Bavím sa skvele. Pezinok. Neni problem prist do BA, chodim tam kazdy den takze... Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #3 kedy: 28. August , 2011, 22:55:27 »

Vidis, dobra pripomienka Bavím sa skvele. Pezinok. Neni problem prist do BA, chodim tam kazdy den takze... Bavím sa skvele

skoda, ja som BB, ale tak verim ze v BA najdes lepsich ucitelov  Na zdravie!
Zaznamenané
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #4 kedy: 28. August , 2011, 23:01:01 »

Na gitare sa naucis hrat sama, ucitelia su vecuou minulosti... na nete mas milion navodov zdarma, ucitel ti akurat moze pomoct s technikou
nauc sa zakladne akordy durove a molove najprv .. a nauc sa ich plinule bez toho aby si sa pozerala na hmatnik to znamena aspon 3 hodiny denne 2 tyzdne bez prestania

potom sa sem prid opytat co dalej
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 28. August , 2011, 23:07:16 »

ahoj kika.  Budem učiť pár žiakov od septembra, ale len online. Tak ak máš skype, kameru a mikrofón, môžeš mať hodiny a nemusíš nikam dochádzať. Viac cez pm alebo email.
Zaznamenané

kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« Odpoveď #6 kedy: 28. August , 2011, 23:30:02 »

Na gitare sa naucis hrat sama, ucitelia su vecuou minulosti... na nete mas milion navodov zdarma, ucitel ti akurat moze pomoct s technikou
nauc sa zakladne akordy durove a molove najprv .. a nauc sa ich plinule bez toho aby si sa pozerala na hmatnik to znamena aspon 3 hodiny denne 2 tyzdne bez prestania

potom sa sem prid opytat co dalej

Ja som sa aj snazila, lenze aspon na par mesiacov by som brala predsa ucitela, aby mi aspon take zakladne veci vysvetlil, co sa tyka techniky a pod... Akordy by som sa naucit sama aj zvladla, ale chcem sa hlavne naucit hrat z not... Bez toho aby som si to najprv musela prelustit a potom zahrat Bavím sa skvele
Ale dakujem, urcite pozrem a snad najedm nejake uzitocne veci aj na nete  Zdravíčko
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #7 kedy: 29. August , 2011, 00:39:01 »

ale chcem sa hlavne naucit hrat z not...


z not? naco ? preco? to snad ani Petrucci nevie  :)
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #8 kedy: 29. August , 2011, 00:48:27 »

z not? naco ? preco? to snad ani Petrucci nevie  :)
...
Zaznamenané
kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« Odpoveď #9 kedy: 29. August , 2011, 01:53:08 »

z not? naco ? preco? to snad ani Petrucci nevie  :)

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele lebo proste chcem... "patri" to k tomu... A som si ista ze Petrucci by ta prekvapil Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 29. August , 2011, 06:35:01 »

ucitelia su vecuou minulosti...
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 29. August , 2011, 06:37:54 od Pablo Woozy » Zaznamenané
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #11 kedy: 29. August , 2011, 07:59:53 »

z not? naco ? preco? to snad ani Petrucci nevie  :)

Je to fakt ze vela velmi dobrich gitaristov vobec nepoznaju noty

nato aby si hrala z not si daleko ako hviezdy na nebi .... gitara nieje klavir
aby si bola na urovni hrat z not musis vediet vsetky akordy, triady a stupnice vo vsetkych oktavach bez zavahania a potom sa mozes sustredit nato aby si mohla premietnut notovu osnovu na hudbu .... existuju knihy, cvicenia co sa zameriavaju len na to

pocul som ze su taky studiovy gitaristi ktory su plateny na cas, a ked si ich producer najme dostanu noty niaky cas na priprau a hraju
byt uprimny neviem si predstavit kolko by mi to trvalo sa vypracovat na taku uroven
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 29. August , 2011, 09:14:17 »

rad by som odporucil najst dobreho ucitela a nie niekoho kto si mysli ze vie hrat a este si aj mysli ze vie ucit (podobne ako - brat svagrovej sestry ma nylonku a uci ma hrat lebo vie 7 akordov a vytahovat tony jak sa mu zalubi)
Pitu sa ti ponukol na online cvicenia, to by som urcite vyuzil na tvojom mieste, okrem toho ze je gitarista s sirokym zaberom, je myslim aj pedagog, takze by ti to vedel vysvetlit tak, aby tvoja cesta napred bola jednoduchsia..

inak Pitu, dobry napad fakt..  Zdravíčko jedine co je trochu technicky problem je ze niekedy na dialku nepostrehnes co ten clovek robi zle a vidis to az na mieste zblizky napr. ze 'aha sak ty drzis to trso jak trs chujov, bodaj by si nemal zly ton' :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 29. August , 2011, 09:21:35 »

inak Pitu, dobry napad fakt..  Zdravíčko jedine co je trochu technicky problem je ze niekedy na dialku nepostrehnes co ten clovek robi zle a vidis to az na mieste zblizky napr. ze 'aha sak ty drzis to trso jak trs chujov, bodaj by si nemal zly ton' :)

na obrazovke uvidím všetko a je to aj počuť. :)   Každá vec, čo sa robí zle, nejde zahrať alebo nacvičiť, sa rozoberie a spravia sa na to iné cvičenia. Nieje problém.. Problém je len v tom, či má dotyčný chuť sa tomu venovať aj mimo hodiny..  )
Zaznamenané

kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« Odpoveď #14 kedy: 29. August , 2011, 09:59:18 »

na obrazovke uvidím všetko a je to aj počuť. :)   Každá vec, čo sa robí zle, nejde zahrať alebo nacvičiť, sa rozoberie a spravia sa na to iné cvičenia. Nieje problém.. Problém je len v tom, či má dotyčný chuť sa tomu venovať aj mimo hodiny..  )

no chut urcite bude, aj cas.. leen co ja viem, ked ucitela, tak si myslim ze osobny pristup je lepsi... aspon zo zaciatku  No hanbím sa..
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 22 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.