Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 03:02:53
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: zrutilo sa lietadlo v rusku vraj s Demitrom..  (Prečítané 12885 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #30 kedy: 07. September , 2011, 17:21:08 »

nezavidim jeho zene, teraz som si pozrel tu showku, kde boli. zrejme si teraz plieska hlavu o stenu, ze ho ukecala do toho ruska.
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/adela-show/61611
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #31 kedy: 07. September , 2011, 17:22:42 »

ako nechapem teraz tieto vtipy  Fuuha zíram

preco ? zomrel slavny clovek, vyzeral ako sympatak. moj vztah je k nemu nulovy, ludsky si viem predstavit smutok jeho zeny a tam niekde to u mna konci. ale zeby som teraz nejaku nutenu pietu mal dodrziavat ? naco ? preco ?
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #32 kedy: 07. September , 2011, 17:27:19 »

no tak myslim narazanie, ze sak pridu do tatier a pod. a celkovo aj... neni ani den mrtvy a hned sa z toho niekto smeje, neviem mne to pride divne osobne. bol to fakt inteligentny clovek ( urcite tak aspon posobil ), robil dobru reklamu nam ako narodu, hokeju a je ho skoda.
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #33 kedy: 07. September , 2011, 17:34:36 »

preco ? zomrel slavny clovek, vyzeral ako sympatak. moj vztah je k nemu nulovy, ludsky si viem predstavit smutok jeho zeny a tam niekde to u mna konci. ale zeby som teraz nejaku nutenu pietu mal dodrziavat ? naco ? preco ?

boze ty si kkt ?§!.
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 07. September , 2011, 17:43:13 »

boze ty si kkt ?§!.

rozmyslam, ze napisem nieco medzi pal do pice a vyliz mi moj cteny zadok. ale odpustim si to, urcite si v pohode chalan  Je to frajer
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #35 kedy: 07. September , 2011, 17:44:52 »

rozmyslam, ze napisem nieco medzi pal do pice a vyliz mi moj cteny zadok. ale odpustim si to, urcite si v pohode chalan  Je to frajer

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #36 kedy: 07. September , 2011, 17:45:16 »

boze ty si kkt ?§!.
preco zas? ja som mal zase podobne pocity, ked nedavno zomrela amy z vinoveho domu. vela ludi, co fandili hokeju to berie inak ako rastis, co sa hokeja a dobreho mena v zahranici tyka, tak zomrel velky clovek. ale ak by som hokeju nefandil, tak mam presne rovnaky nazor ako rastis. nebudeme si preto nadavat do kokotov, vsak ho nijak nehani a nespochybnuje, tak co? klidek, pohoda...pozri si adela show s demitrom, zostrih ako sa palo lucil s repre a mozme si zasmoklit, mne bolo tiez makko, ked som si to pozrel a uvedomil si, ze keby chudak vedel, ze sa neluci len s repre ale aj so zivotom
« Posledná zmena: 07. September , 2011, 17:45:49 od styrioci » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #37 kedy: 07. September , 2011, 17:47:44 »

pozeral som nedavno dokument o rozpade sovietkych aeroliniek Aeroflot, a tam bolo plno rozhovorov s pilotmi, technikmi a pasaziermi a naozaj tam vraveli ze ako sa to v 90. rokoch rozpadlo na milion malych aeroliniek setria kde sa da... hovoril tam aj jeden technik a ten vravel ze nejake vzdelanie nema, ale ze to robi od srdiecka a tak ako si mysli ze je dobre ?§!. este jedna prihoda tam bola co vravel jeden pasazier, ze raz nemohli odletiet lebo mali nieco pokazene, tak sa museli pasazieri aj s posadkou zlozit z vlastneho vrecka na suciastku, a potom este aj videli jak to tam nejaky spoteny technik nesie cez kabinu a montuje... uz dlhsie sa zaujimam o havarie civilnych lietadiel, je zaujimavy serial Air Crash Investigations... tam hlavne padaju DC10, DC9, potom 747micky, a vacsinou su to kadejake Thai alebo China airlines a na pricine najcastejsie byva zanedbany servis... fakt ja osobne kebyze mam letiet nejakym tupolevom, JAKom alebo nebodaj Iljuvsinom tak sa modlim ku vsetkym svatym...

to progy: statisticky urcite viac lietaju boeingy, kazde dve sekundy niekde pristavaalebo vzlieta jedna 737micka, nehovoriac o ostatnych...

kazdopadne uprimnu sustrast vsetkym pribuznym, modlim sa za zomrelych...
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 07. September , 2011, 17:49:50 »

Teraz pride Stevino a vrati vam Amy Winehouse aj s urokmi  Bavím sa skvele

Myslim si, ze tato tema tu nema co strasit, prekvapilo ma, ze som ju tu nasiel... Nema zhola nic spolocne s hudbou ani srandami atd.

Ja som sa to dozvedel pred chvilou ked som sa zobudil z poobednajsej siesty... som myslel, ze mi jebe a mam haluciacie... bol to moj najoblubenejsi hokejista  Je mi do plaču
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 07. September , 2011, 17:51:48 »

rastis nič zlé nenapísal.  Berie, že Demitra bol fajn človek, ale nijako bližšie ho tieto správy nezaujímajú.   Skôr nechápem tie vtípky iných, sú trochu od veci, ale je to ich prejav a vizitka. Čo už, každý to berie inak.

Mňa to trápi viac, tiež bol jeden z mojich obľúbených hokejistov.  Smútim  Ale aj tak je tu v podstate táto téma navyše.
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #40 kedy: 07. September , 2011, 18:12:31 »

uz zacali aj vtipky kolovat na kyberii.. ze "zas nam cesi nalozili  3:1'

Na kyberii sa nepozna slovo "sustrast".  Bavím sa skvele Je to smutne, odisiel velky hokejista, ale suhlasim skor s rastisom. Ako raz spieval Jano Kassa:,,Ked zomriem nic moc sa nestane, ziaden cierny den nebude. Dobra nalada neprestane ved na kazdeho to raz pride."

Inak na sme odporucam komentare od Sovietskeho partizana.

Citácia
Lietadlo za nič nemôže
Nešpiňte ruské/sovietske stroje, tie za nič nemôžu. Ak sa stane takáto nehoda, ide buď o chybu posádky, alebo o zanedbanú údržbu stroja.
Je mi ľúto, že nás opustili ďalší stroj a desiatky ľudí.
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 07. September , 2011, 18:16:25 »

Teraz pride Stevino a vrati vam Amy Winehouse aj s urokmi  Bavím sa skvele


 Bavím sa skvele len škoda že demitra si zato nemože sam...verim že honba za ziskom a peniazmi to neboli... už mal tolko nahrabane že s peniazmi nevedel čo.. a pokial viem mal ponuky do NHL kde by dostaval 2x tolko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #42 kedy: 07. September , 2011, 18:17:40 »

preco zas? ja som mal zase podobne pocity, ked nedavno zomrela amy z vinoveho domu. vela ludi, co fandili hokeju to berie inak ako rastis, co sa hokeja a dobreho mena v zahranici tyka, tak zomrel velky clovek. ale ak by som hokeju nefandil, tak mam presne rovnaky nazor ako rastis. nebudeme si preto nadavat do kokotov, vsak ho nijak nehani a nespochybnuje, tak co? klidek, pohoda...pozri si adela show s demitrom, zostrih ako sa palo lucil s repre a mozme si zasmoklit, mne bolo tiez makko, ked som si to pozrel a uvedomil si, ze keby chudak vedel, ze sa neluci len s repre ale aj so zivotom

presne tak..  kazdy den zomieraju ludia.. ja som hlavne zvedavy kolko vznikne vdaka jeho smrti novych podnikatelov s dresmi cislo 38 a poharikmi demitra a straponmi demitra a podobne.. to bude ta pieta asi
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #43 kedy: 07. September , 2011, 18:19:55 »

tak tie vtipky nie su prejavom mojim len hovorim ze este ani nevychladol a uz sa na portaloch objavuju vtipy typu 'tak urciteeee' a obdobne srandy o hokeji
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #44 kedy: 07. September , 2011, 18:25:21 »

uz su zname prve vysledky vysetrovania

« Posledná zmena: 07. September , 2011, 18:25:40 od styrioci » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.107 sekund, 22 otázok.