Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 20:49:23
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: zrutilo sa lietadlo v rusku vraj s Demitrom..  (Prečítané 12884 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 07. September , 2011, 18:51:20 »

V tomto kontexte dost kruty moment ked hovori ze si to bude pamatat do konca zivota  Smútim
!
Ale tak co, zivot ide dalej...  Neser ma!
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #46 kedy: 07. September , 2011, 18:53:08 »

jaro filip tam pekne hra....
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #47 kedy: 07. September , 2011, 19:07:23 »

pozeral som nedavno dokument o rozpade sovietkych aeroliniek Aeroflot, a tam bolo plno rozhovorov s pilotmi, technikmi a pasaziermi a naozaj tam vraveli ze ako sa to v 90. rokoch rozpadlo na milion malych aeroliniek setria kde sa da... hovoril tam aj jeden technik a ten vravel ze nejake vzdelanie nema, ale ze to robi od srdiecka a tak ako si mysli ze je dobre ?§!. este jedna prihoda tam bola co vravel jeden pasazier, ze raz nemohli odletiet lebo mali nieco pokazene, tak sa museli pasazieri aj s posadkou zlozit z vlastneho vrecka na suciastku, a potom este aj videli jak to tam nejaky spoteny technik nesie cez kabinu a montuje... uz dlhsie sa zaujimam o havarie civilnych lietadiel, je zaujimavy serial Air Crash Investigations... tam hlavne padaju DC10, DC9, potom 747micky, a vacsinou su to kadejake Thai alebo China airlines a na pricine najcastejsie byva zanedbany servis... fakt ja osobne kebyze mam letiet nejakym tupolevom, JAKom alebo nebodaj Iljuvsinom tak sa modlim ku vsetkym svatym...

to progy: statisticky urcite viac lietaju boeingy, kazde dve sekundy niekde pristavaalebo vzlieta jedna 737micka, nehovoriac o ostatnych...

kazdopadne uprimnu sustrast vsetkym pribuznym, modlim sa za zomrelych...

V jednej nemenovanej ruskej aerolinke majú takýchto Yakov vo flotile 14. Lieta ich však iba 7, pretože sa na nich vkuse prehadzujú súčiastky...zvyšných 7 nie je letuschopných a slúžia prakticky iba na náhradné diely...názor si urobte sami
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #48 kedy: 07. September , 2011, 19:08:37 »

no tak myslim narazanie, ze sak pridu do tatier a pod. a celkovo aj... neni ani den mrtvy a hned sa z toho niekto smeje, neviem mne to pride divne osobne. bol to fakt inteligentny clovek ( urcite tak aspon posobil ), robil dobru reklamu nam ako narodu, hokeju a je ho skoda.
ja som len narazal nato ze ked sa uz sranduje so smrtou (klop klop) tak 90% nezvestních ludi v tatrach su cesi...  Cmuk chlapci
Zaznamenané

Im a little princess
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 07. September , 2011, 19:13:36 »

V jednej nemenovanej ruskej aerolinke majú takýchto Yakov vo flotile 14. Lieta ich však iba 7, pretože sa na nich vkuse prehadzujú súčiastky...zvyšných 7 nie je letuschopných a slúžia prakticky iba na náhradné diely...názor si urobte sami

Ten JAK ma certifikaciu takmer vo vsetkych krajinach, bolo to OK lietadlo. Stava sa... nedavno spadol francuzsky Aitbus a zahynulo 6x viac ludi.

Cechom tam zomreli 3 majstri sveta a pardoxne Marek nechcel ani zacat sezonu v Jaroslavli, lebo sa bal lietania.

PS: Slovensky repre trener trenoval tusim minuly rok Jaroslavl.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #50 kedy: 07. September , 2011, 20:08:51 »

....je to každého osobná vec ako to vníma....keď zomrel Mišo Dočolomansky tak ma kolega vyplatil v robote, že čo si smutný, čo ti jebe Huh! ....

....ako fanúšik hokeja mám pred sebou momenty zo zápasov keď Demitra vypracoval šance, ktoré končili gólovými lahôdkami....tiež jeho neopakovateľný náprah, vo väčšine prípadov s gólovým výsledkom....bol to jeden z mála top hokejistov ktorých sme na našom malom Slovensku mali....

....je to smutné, ale život ide ďalej....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #51 kedy: 07. September , 2011, 20:30:03 »

To je smutné :'(Pali bol fajn človek....
velmi smutne, dobre som ho poznal je mi to naozaj luto,tiež si myslim že tie lietadla su črepniky mal už zostat pekne doma Smútim
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 07. September , 2011, 20:33:21 »

Ako raz spieval Jano Kassa:,,Ked zomriem nic moc sa nestane, ziaden cierny den nebude. Dobra nalada neprestane ved na kazdeho to raz pride."
A pokracuje: "Rozdiel je ked vsak zomrie ten, kto bol SLAVNY A BOHATY...."

Inak uprimnu sustrast.
Zaznamenané

FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #53 kedy: 08. September , 2011, 03:35:56 »

http://aviation-safety.net/database/operator/airline.php?var=8990
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #54 kedy: 08. September , 2011, 18:36:04 »

http://visualrian.ru/ru/site/gallery/#955599/null
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.