Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 09:33:52
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Alex Hutchings  (Prečítané 7087 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bastiensburg
nováčik
*
Príspevkov: 12


« kedy: 07. September , 2011, 21:43:34 »

V poslednej dobe ma naozaj zaujala jeho tvorba. Uzasny technika, feeling, frazovanie atd... proste parada :D
V blizkej dobe by mal vydat svoj debutovy album.



Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 07. September , 2011, 21:47:58 »

hej, je naozaj výborný. Veľmi výrazný súčasný gitarista so všetkými atribútmi, ktoré si spomenul.. . Žmurk
Zaznamenané

vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #2 kedy: 07. September , 2011, 22:14:31 »

vyborne! Zdravíčko dik za tip..trosku mi pripomina guthrieho govana
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 07. September , 2011, 22:56:12 »

vyborne! Zdravíčko dik za tip..trosku mi pripomina guthrieho govana

Za posledné obdobie sú pre mňa práve títo dvaja asi najvýraznejší, čo sa týka elektrickej gitary. Perfektná technika, ale pritom výborný tón aj celkovo veľmi príjemný prejav.
« Posledná zmena: 07. September , 2011, 23:16:41 od Pitu » Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #4 kedy: 07. September , 2011, 22:58:17 »

neni zly..taky do G3-ky..
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Duger
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 08. September , 2011, 00:18:14 »

mna guthrie oslovil viac....ale tym nechcem povedať že tento nieje dobry :) pači sa mi hlavne ta odlišnosť od inych špičkovych gitaristov ako napriklad chrisa brodericka alebo kila loureira ... kiko este ma "svoju tvar" hlavne v tych latino veciach ale broderick podla mojho nazoru zapada medzi ostatnych.. technika a rychlosť nieje všetko... napr. taky rusty cooley.. čo z toho že hraje rychlejšie jak petrucci ale všetky jeho pesničky su take iste same sola ktore už nesu ani zaujimave, ničim nevynikaju

takymto gitaristom poklona a klobuk dole  Zdravíčko
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 08. September , 2011, 00:23:20 »

mna guthrie oslovil viac....ale tym nechcem povedať že tento nieje dobry :) pači sa mi hlavne ta odlišnosť od inych špičkovych gitaristov ako napriklad chrisa brodericka alebo kila loureira ... kiko este ma "svoju tvar" hlavne v tych latino veciach ale broderick podla mojho nazoru zapada medzi ostatnych.. technika a rychlosť nieje všetko... napr. taky rusty cooley.. čo z toho že hraje rychlejšie jak petrucci ale všetky jeho pesničky su take iste same sola ktore už nesu ani zaujimave, ničim nevynikaju

Rusty Cooley - jeho hra mi vôbec nič nepovedala..
Kiko Loureiro - pamätám si, že ma naozaj kedysi zaujal technikou, ale tam to zatiaľ aj ostalo. Musím sa naňho mrknúť zas.. :)
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 08. September , 2011, 00:31:19 »

Rusty Cooley - jeho hra mi vôbec nič nepovedala..
Kiko Loureiro - pamätám si, že ma naozaj kedysi zaujal technikou, ale tam to zatiaľ aj ostalo. Musím sa naňho mrknúť zas.. :)

ved to iste som napisal aj ja :) že kiko este dokazal niečim svojskym zaujať.. ale taky rusty je akurat shreeder ktory sa nevyvyja a preto si dokažem važiť takych gitaristov ako je ten alex  :)
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #8 kedy: 08. September , 2011, 00:52:49 »

kiko
rusty 

kazdemu podla jeho gusta  Na zdravie!
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #9 kedy: 08. September , 2011, 08:07:18 »

kiko
rusty 

kazdemu podla jeho gusta  Na zdravie!

 :) viem si predstavit ako by som bol pred 8 rokmi z toho rustyho mimo, ze aky je to perfektny gitarista (v zmysle cim rychlejsie tym lepsie) Bavím sa skvele
 teraz ma akurat zacala po 20 sekundach boliet hlava  :)
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #10 kedy: 08. September , 2011, 11:22:57 »

videli sme ho vo frankfurte, vie to chlapik to je samozrejme :) ....za chvilu ale pride rastis, a povie ze takych je plny youtube  ha ha ha
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #11 kedy: 08. September , 2011, 11:48:53 »

zas treba uznat ze rusty je skor sportovec  Bavím sa skvele ..ja osobne som nikoho rychlejsieho nevidel
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 08. September , 2011, 12:04:24 »

kiko
rusty 

kazdemu podla jeho gusta  Na zdravie!

kiko je aspoň viac melodický, hrá príjemne.  Rusty /to mi hádam aj miso-kolo potvrdí/ je pre mňa len skladačka cvičení. Aj keď niektoré pasáže, keby sa rozvinuly inak, mohlo by to byť zaujímavejšie. Príde mi to ako dobrá etuda na 3 druhy cvičení, ktoré sú tam stále dokola.
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #13 kedy: 08. September , 2011, 12:17:55 »

kiko je aspoň viac melodický, hrá príjemne.  Rusty /to mi hádam aj miso-kolo potvrdí/ je pre mňa len skladačka cvičení. Aj keď niektoré pasáže, keby sa rozvinuly inak, mohlo by to byť zaujímavejšie. Príde mi to ako dobrá etuda na 3 druhy cvičení, ktoré sú tam stále dokola.

tej narazke na mna som celkom nepochopil, kedze ja som sam tvrdil (konkretne o tebe) ze tvoje skladby su len cvicenia. a nezmenilo sa nic na tom.

ale mas pravdu, rusty je skladacka cviceni rovnako ako ty (ale na trochu inej urovni)  Žmurk
Zaznamenané

stoka!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 08. September , 2011, 12:23:52 »

ale mas pravdu, rusty je skladacka cviceni rovnako ako ty (ale na trochu inej urovni)  Žmurk

to nebola narážka na teba. Myslel som, že práve niečo takéto aj y považuješ za skladačku cvičení. Moje skladby niesú takto robené, bohužiaľ - našťastie..  O úrovni sa nemusíme baviť, to je trápny posmešok. Nemám problém zahrať takúto skladbu, ale nerobím takéto veci.. Žmurk
« Posledná zmena: 08. September , 2011, 12:25:39 od Pitu » Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.