Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
05. Október , 2024, 07:17:40
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kamorthon- Stretch the sails (2011)  (Prečítané 11264 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« kedy: 11. September , 2011, 12:26:01 »

Caute , nahrali sme s kapelou nove EP u Michala Kolejaka v 999 studio, tak ak mate zaujem vypocujte si posudte,skritizujte,pochvalte.Cele sme si to produkovali sami a toto je vysledok.enjoy.... Žmurk


http://bandzone.cz/kamorthon

http://www.facebook.com/pages/KAMORTHON/59407603745

http://www.youtube.com/user/kamorthon?ob=5
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 11. September , 2011, 13:12:18 »

Niekedy mali vsetky deathmetalove kapely z Floridy rovnaky zvuk, lebo nahravali v jednom studiu a vznikol z toho styl.

Teraz mi pride, ze v studiu z Vas urobili rovnaky sound ako Everyelse a spol. Takze podla mna ste si to v podstate neprodukovali. Ja to porovnavam hlavne, co som pocul Kamorthon live a to bol cisty zvuk Metallicy a to teraz nie je. Neviem ako hrate teraz a ci tento zvuk viete dosiahnut aj live. Ak hej, tak paradicka.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 11. September , 2011, 13:42:49 »

stretch the sails je super vec ako aj cele epecko  Zdravíčko mozno uz v oktobri sa ocitneme aj na spolocnom koncerte v Seredi Bavím sa skvele Zdravíčko
no a casto krat tu bolo povedane, ze tie nahravky sa tak trochu podobaju ... v tomto pripade mi to pride co sa tyka zvuku ovela lepsie ako EE a aj charakterovo je to ine a predsa len aj ina hudba. Tiez sme boli s kapelkou v 999 toto leto a prave sa to mixuje, takze budete moct opat posudit
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 11. September , 2011, 14:12:57 »

hmmm neni zle ALE!  :) ako tak vidim ste sa posunuli smerom k metalcore-u myslim takemu tomu ze clovek to spozna hlavne podla toho ze to ma uplne podobne riffy jak kapely v tomto zanri..
inak napriklad v tom rejected pocujem tu staru znamu metallicu a aj v par dalsich songoch.. dokonca by som povedal ze v stretch the sails 1:29 je  ten refren uplne rovnaky ako v rejected 0:59 ak to teda je refren... inak uz zacinam byt vcelku alergicky na tie zbory co pri kazdej metalkooorovej kapele spolu vzdy tak stekocu v pozadi rovnake veci jak vsetci ostatni.. po vypocuti musim povedat ze kamorhon sa mi paci viac nazivo nez takto z vypocutia doma na bandzone, co je samozrejme aj lepsie asi.. je to ale stale jedna z tych lepsich kapiel ktore tu mame a vidno ze makate a mate cca nejake smerovanie, to ci to smerovanie mi je sympaticke je uz dalsia vec heh tak ci tak vela zdaru.. inak ta Helena sa mi paci z toho asi najviac :D  v tom songu mate dokonca aj uplne iny zvuk gitar nez v tych ostatnych songoch a to to pocuvam na uplne sitnych reprakoch a zda sa mi ze to hra aspon mne na ucho najlepsie ten song :)
« Posledná zmena: 11. September , 2011, 14:14:38 od kaolko » Zaznamenané

omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 11. September , 2011, 15:30:45 »

Dik za nazory....Helenu nahraval Matej Turcer s From our hands preto ma iny zvuk..za co mu samozrejme vdacime je ina ako ostatne a tak to malo byt ...som snou spokojny:)
Co sa tyka metalcoru...neskatulkujeme sa iba sme tak momentalne  citili...samozrejme sme takymi kapelami vo velkom ovplivnovany preto sa to odzrkadlilo aj na tvorbe a metallica?to je kapela ktora nas ktomu vsetkemu priviedla takze tu tam bude citit asi vzdy:)

Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 11. September , 2011, 16:44:12 »

hudba fajn, aj zvukm gitarky mohli zniet viac zivsie, zneju trosku poddekovo/spoza steny abo jak to nazvat.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #6 kedy: 11. September , 2011, 21:50:54 »

no amen, odbornici zas popisali  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 11. September , 2011, 21:54:48 »

pisem jak to na mna vplyva vzivote som sa netvaril jak odbornik na hudbu na to su tu ini Žmurk .. nemozem za to ze to na mna posobi tuctovo ci uz zvukom, aranzmi alebo samotnymi songmi :) a vidis dokonca som si vsimol rozdiel medzi tym EP a tym songom Helena bez toho aby som mal info ze to robili dva rozne zdroje tak kde je problem?  ci zas je zle lebo je to tvoje dieta tak neslobodno sa vyjadrit? ( a teraz cakam podobnu reakciu jak na Pitua)
« Posledná zmena: 11. September , 2011, 21:57:14 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #8 kedy: 11. September , 2011, 22:01:17 »

nie nie len tvoje kriteria presahuju priestor nasej galaxie. vsetci sa tesime na tvoje songy, ci uz po stranke produkcnej, zvukovej a muzikalnej, a v neposlednom rade dufam ze to bude konecne nieco originalne.
(a teraz cakam reakciu hodnu tvojho mena)
« Posledná zmena: 11. September , 2011, 22:08:58 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 11. September , 2011, 22:09:19 »

presne tuto reakciu som cakal michal zas ten tvoj povestny styl ze 'co si ty spravil pre slovensky hip hop'.. lebo neslobodno napisat nazor na vypocute pokial clovek nema odohranych 200 koncertov rocne, 5 albumov na konte a predskokan desmodu ne? ked nie su argumenty treba to otocit proti autorovi vyroku, jak Fico :D a hlavne lebo  vsetci hudobni kritici su aktivne hrajuci skladajuci muzikanti hej? napisal som konkretne nazory a dojmy neviem co mas zas so mnou porobene..akoze nemozem mat nazor ci ako? ci len ten tvoj je spravny na vsetko a vsade a vzdy? ak si si vsimol pisal som nazor na vypocute songy kapely ktora s tebou nema prakticky nic spolocne a zautocil si na mna prvy ty mas kramy ci co..  

inak vies co je  sranda ze ty si jeden z mala ludi co proste akonahle nevie nejak nic napisat zmysluplne tak to otoci na utok na daneho cloveka.. uplne sa vyzivas ked mozes po druhom kole prispevkov zajebat priamo do cloveka aj ked ti na to nedal ten clovek dovod uvedomujes si to ze vlastne striehnes na prilezitost kedy to vyuzit? ked uz ides sudit ty mna tak ja ti poviem ze za posledny rok sa z teba stal jeden zlomyselny namysleny clovek a je mi jedno jak ma budes brat.. vzdy som ti fandil, aj chalanom okolo teba, ale uz mam dost nafukanych ludi co vedia len utocit na ostatnych pretoze pri takychto ludoch je produkt ich prace to posledne co ma zaujima..
  taktiez mam pocit ze za posledne 2 roky si tu nenapisal vlastne nic k veci.. ano, dal si nejake ukazky ale primarne sa vozis po ludoch velakrat uplne bezdovodne, ja nemam rad sedlakov

ano moja kapela hovno natocila... hovno hrame.. nie sme tak uzastni a krastni ako SIC ani ako rust2dust ani ako kamorthon ani ako zena z lesoparku, ani sme netocili v najlepsom studiu 999 kde kazdy moze mat rovnaky zvuk.. nasa kapela stoji este stale za hovno, neviem hrat poriadne na gitaru, viem kde mam rezervy, viem ze nemam nci odohrate nazivo, ale vies co je na tom to co ma uplne naplna? ze tebe to moze byt uplne upici..

ano ja viem aky som, vela rozoberam analyzujem jebem sa s detailmi a vypichujem pre niekoho mozno kktiny.. vzivote som ale nedal taku kritiku jak ty ze som napisal niekomu do temy na ukazky ze - je to napicu.. bodka..  vzdy sa snazim napisat ze co ma prekvapi, co mi vadi, co sa mi paci.. len.. ty mas s tym problem lebo vzdy je lahsie zautocit nez napisat suvislu myslienku co ma hlavu a patu
« Posledná zmena: 11. September , 2011, 22:27:17 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #10 kedy: 11. September , 2011, 22:36:53 »

po precitani tychto litanii zareagujem len stylom tebe vlastnym - cmuk

naozaj sa mi nechce reagovat na tie picoviny, snad len tolko ze nie som to ja kto tu reaguje na kazdy prispevok kokotinou (co uz fakt nie je ani smiesne ani frajerske).


alebo sa mam rozpisat?
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 11. September , 2011, 22:42:15 »

nemusis sa rozpisovat z mojich 12605 prispevkov je asi tak 70% kktin, zvysnych asi 20% su homo reci s Brankom a ostatnych 10% myslienky ktore sa snazim napisat tak ze ked niekomu pisem nazor na vypocute a pisem ho s tym ze nemam v umysle nikomu ublizit ani nasrat ani sa ho dotknut tak vascinou dufam ze ho vezme s otvorenou myslou a nie ze ho napisem ako v tomto pripade  kapele, clen zareguje uplne ok a dojde treti clovek mister em kej who fuckin won the lottery a dostaneme sa vlastne az sem :)
« Posledná zmena: 11. September , 2011, 22:42:56 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #12 kedy: 11. September , 2011, 23:06:30 »

napisem ti to tak karol.  z teba sa stal jeden obrovsky internetovy kecalek, taraj, gagaj a prdus. a zacinam byt na to alergicky, lebo v tvojom pripade plati pravidlo skutek-utek. si nekriticky kriticky ku ostatnym.

ja si skor cenim ludi (teraz konkretne hudobnikov, kedze sme na git portali), ktori maju chut nieco robit, makaju na tom, prekonavaju prekazky a nemlatia prazdnu slamu. ako napriklad chalani z KM. a ver tomu ze doteraz mi nik zkapiel co som robil nepovedal ze sa so mnou robi zle alebo ze som ani uz neviem ako si to nazval. skor naopak, vzdy som na ludi ktori si to zadluzia mily ustretovy. voci kecalkom vsak nie. a samozrejme kludne to ber osobne mam v pici

a este naspat k teme, napis mi aspon par svk kapiel, ktore maju podobnu uroven nahravky (ci uz po produkcnej, muzikantskej ci hudobnej stranke) z tohto stylu.
Zaznamenané

stoka!
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #13 kedy: 11. September , 2011, 23:11:56 »

a este ked si obtieras hubu o studio to mam uple ale uplne u pici. psy bresu a karavana ide dalej.

a vies preco? lebo mame tolko roboty ze sa nezastavim uz nieco viac nez rok v kuse. asi tak.
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 11. September , 2011, 23:14:12 »

dakujem za nazor miso, beriem si ho k srdcu a suhlasim co sa veci mne adresovanych tyka - v mnohom mas pravdu..

na druhu stranu ty sam nedokazes akceptovat cudzi nazor.... to ze tu 90% ludi vacsinou prejde okolo tychto tem s ukazkami a neda si cas a ani tu namahu zareagovat  to je ok, strohe odpovede, sak staci ked mi pomazu ego vlastne ide len o to nech napisu ze je to dobre, vsakze..  akonahle sa snazi ale niekto nieco vykonstruovat tak uz je za taraja a kecalka.. bol by som rad keby si zvereejnil zoznam mien ktore sa smu vyjadrovat k zvuku/hudbe/aranzom.. dakujem vopred.. vies co je sranda? ze mne to vlastne nevadi ze mi to hovoris aj ked dufas ze ma s tym zajebes jak male dieta :) .. ja viem aky som, musim so sebou zit kazdy den to bude asi tym :)

inak cim som si vlastne vysluzil tuto menovku resp oznacenia kritika? lebo co si pamatam tak nazivo sa vzdy na koncerte sam od seba nevyjadrujem vasinu casu aj tak travim pri bare unaveny ako kkt,  vacsinou az sa ma niekto opyta na nazor vtedy poviem.. ked niekto nechce vediet moj nazor nech sa nepyta..  to iste na nahravky, vascinou ked sa mi nieco paci poviem ze co a ked nieco nie poviem tiez preco.. este stale vidim ze aj v tejto teme bola povolena kritika

 ano- vzdy som daval nazory, ano vacsinou som bol kriticky ale svoje nazory som vzdy naplno rozpisal ze preco to tak vnimam to je torchu rozdiel ako ked niekto niekomu napise ze = je to napicu, nie?  neni prave to prazdne jebanie slamy?

ja neviem preco ale vacsina z vas aj ty semish aj miso aj ostatni mate dojem ze nerobim cele dni nic ine nez kritizujem..  ja cely zivot v prvom rade mozno kritizujem akurat tak seba..ak ma niekto pocit ze som jeho kapelu zvozil pod ciernu zem bez toho aby som dal konkretne nazory na konkretne veci - ospravedlnujem sa


slubujem ze uz nebudem vyjadrovat ziadnu kritiku na nikoho na tomto fore ani nazivo na koncerte, ak sa citil doteraz niekto dotknuty tym ze som si dovolil napisat nieco, ospravedlnujem sa ak som niekedy niekomu nieco povedal co ho zabolelo, ospravedlnujem sa.. aj tak to robim cely zivot pri neprisposobivych ludoch, jedine co robim je ze sa ospravedlnujem aby sa ti nadradeni necitili dotknuti ze si ich dovolil oslovit niekto 'zdola'
« Posledná zmena: 11. September , 2011, 23:48:15 od kaolko » Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 23 otázok.