Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
05. Október , 2024, 07:28:05
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kamorthon- Stretch the sails (2011)  (Prečítané 11319 krát)
0 užívateľov a 31 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 11. September , 2011, 23:17:08 »

Ze vas to oboch bavi  ?§!.

Zasluzili by ste si obidvaja par vychovnych faciek za tie kecy
« Posledná zmena: 11. September , 2011, 23:51:31 od Semish » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 11. September , 2011, 23:42:48 »

Ze vas to oboch bavi  ?§!.

Zasluzili by ste si obidvaja par vychovnych faciek za tie recy

vies co je vtipne? ze za posledny rok mi asi uz 10 ludi odtialto pisalo - je ten miso kolo fakt tak arogantny namysleny curak jak posobi tu na fore? kazdemu som napisal - nie miso je uplne v pohode chalan, neviem co to do neho voslo bla bla asi ma vela prace..

a vobec nechapem preco som to kazdykrat pisal asi som j*ebnuty uz uplne..
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 12. September , 2011, 01:07:55 »

vies co je vtipne? ze za posledny rok mi asi uz 10 ludi odtialto pisalo - je ten miso kolo fakt tak arogantny namysleny curak jak posobi tu na fore? kazdemu som napisal - nie miso je uplne v pohode chalan, neviem co to do neho voslo bla bla asi ma vela prace..

kaolko, vôbec sa ti nedivím, že si to už nezvládol, sám so sa držal veľakrát a pravdupovediac tiež som si dával tú otázku a mal som na ňu len jedinú odpoveď, ktorú som ale v rámci slušnosti nechcel povedať nahlas. Dúfam, že ani nebudem musieť, aj keď som to mal často na jazyku, či v rámci fóra na prste..  A možno sa môj názor časom zmení ako pomaly v prípade Duga, ktorý sa nám mení pred očami..  :)

Myslím, že ako sledujem tvoje kritiky, niesú urážlivé ani neboli. Dá sa s tebou diskutovať, aj keď si kritický, slušne. Verím, že miso-kolo keď si tu spätne prečíta prvé príspevky, pochopí, že si v žiadnom prípade nechcel urážať jeho štúdio, ani jeho prácu, povedal si si len svoj názor na zvuk kapely a tá to zobrala v pohode.

Všetkým  Na zdravie!
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #18 kedy: 12. September , 2011, 01:12:06 »

Kks, to co tu je. Idem si pre popcorn.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 12. September , 2011, 08:16:24 »

Velmi dobre hra ta nahravka  Zdravíčko
A k tej debate ze vsetko hra zhruba rovnako zo studia 999, urcite je dobre ze hra vsetko dobre az vyborne, ako by malo odtial vsetko hrat rovnako na hovno.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #20 kedy: 12. September , 2011, 09:12:56 »

vies co je vtipne? ze za posledny rok mi asi uz 10 ludi odtialto pisalo - je ten miso kolo fakt tak arogantny namysleny curak jak posobi tu na fore? kazdemu som napisal - nie miso je uplne v pohode chalan, neviem co to do neho voslo bla bla asi ma vela prace..

a vobec nechapem preco som to kazdykrat pisal asi som j*ebnuty uz uplne..


uz ked si taky uprimny karolko, podelim sa aj ja s mojou skusenostou. uz xy ludi aj v studiu sa ma pytalo ze kto je ten karol? vsak on musi hrat mimimalne v metalike lebo ma taku plnu hubu reci... a ja ze nie, on len robi v ibm a ma moc volneho pracovneho casu na vytvaranue virtualnej osobnosti.... a ver za tych ludi nebolo malo
k tomu arogantnemu namyslenemu curakovi ti poviem len tolko, ze mam uplne u pici ako na vas kecalkov na nete posobim. lebo v realnom zivote a v praci ma tak nik nenazval a ludia nesetria superlativami ci na moju pracu, alebo pristup a posobenie. takze tak, snazim sa zaposobit osobne nie virtualne.
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 12. September , 2011, 09:21:43 »

asi to tak fakt bude  Zdravíčko
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 12. September , 2011, 09:25:08 »



ja neviem preco ale vacsina z vas aj ty semish aj miso aj ostatni mate dojem ze nerobim cele dni nic ine nez kritizujem..  ja cely zivot v prvom rade mozno kritizujem akurat tak seba..ak ma niekto pocit ze som jeho kapelu zvozil pod ciernu zem bez toho aby som dal konkretne nazory na konkretne veci - ospravedlnujem sa




Karol , sibe ti? Kedy som ti povedal ze cele dni nic nerobis len kritizujes? Dobre vies ze casto krat som prave teba poprosil o radu lebo si myslim ze mas vela veci omnoho viac nastudovane ako ja a bol som ti za tie rady vdacny. Kazdy sme nejaky, ja tiez kritizujem castokrat aj ked kritizovat by som mal hlavne seba. Ach jaj, co mate vsetci kramy?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 12. September , 2011, 09:34:00 »

a sak mozno mate aj pravdu.. fakt som len pisalek.. prepac miso ak som sa ta dotkol.. drzim palce
Zaznamenané

pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #24 kedy: 12. September , 2011, 09:39:06 »

hehe pekne sa to tu zvrháva. od hodnotenia zmeny v smerovaní kapely až po prudko osobné invektívy.
mne sa ten zvuk celkom páči, muzika až tak nie, robota s Michalom K. je výborná a áno každému občas zajebe  Bavím sa skvele
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 12. September , 2011, 10:00:31 »

Riesite p*coviny a medzitym je Lunetic spat a Desmod vydava dalsi album
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #26 kedy: 12. September , 2011, 10:03:00 »

Riesite p*coviny a medzitym je Lunetic spat a Desmod vydava dalsi album
Lunetic skoncia tak rychlo ako pridu na na scenu vsak kolko maju rokov? 30-40? To uz neni atraktivne pre 12 rocne  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 12. September , 2011, 10:03:17 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 12. September , 2011, 10:08:35 »

Lunetic skoncia tak rychlo ako pridu na na scenu vsak kolko maju rokov? 30-40? To uz neni atraktivne pre 12 rocne  Bavím sa skvele

jaaj, zopakovat si tak akciu ked vystupovali na adidas streetball chalenge v BA a ja som po nich hadzal lion tycinky co tam rozdavali Bavím sa skvele len sa tak uhybali na podiu buzny
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 12. September , 2011, 10:23:58 »

Takto nejako by mohla zniet metalika v roku 2011, keby sli s dobou :)

Inak neviem o com sa tu hadate, ze kto co dokazal, kto len tara a podobne - pritom ste tu vsetci dokazali hovno. Pokial nemate aspon platinu, tak to mozte mat v pici Bavím sa skvele Ludskost, to je to o co ide :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #29 kedy: 12. September , 2011, 10:27:59 »

slubujem ze uz nebudem vyjadrovat ziadnu kritiku na nikoho na tomto fore ani nazivo na koncerte, ak sa citil doteraz niekto dotknuty tym ze som si dovolil napisat nieco, ospravedlnujem sa ak som niekedy niekomu nieco povedal co ho zabolelo, ospravedlnujem sa.. aj tak to robim cely zivot pri neprisposobivych ludoch, jedine co robim je ze sa ospravedlnujem aby sa ti nadradeni necitili dotknuti ze si ich dovolil oslovit niekto 'zdola'

ale len pekne kritizujuj, lebo kritika posuva napred, keby kazdy chvalil, tak sa nikto nikam neposune a zaroven to je aj znamka toho, ze si si danu ukazku pustil :)

na misakola mam podobny nazor a ked uz bol porovnany napriklad s dugom, tak dugo mi pride uplne normalny, aj ked ma niekedy take prispevky, ake ma. Ja mozem misa hodnotit iba z vystupovania na fore a napr podla videi, kde si robi srandu z mariana - to tiez o niecom svedci
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.116 sekund, 23 otázok.