Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 23:46:48
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Poradte dobry cab pre Mesa Tremoverb  (Prečítané 6000 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #15 kedy: 18. September , 2011, 18:18:14 »

no ja prave ze metal velmi nie ... skor som chcel nieco take vseobecne rock a ok ciste preto som radsej starsi Tremoverb nez tie nove recta
v tom pripade si skus roadking (ak nato máš) delený box v30/c90. Je trošku drahší, ale myslim že by si sa z toho zosral. Joe tu myslím predáva 2x12ku.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 18. September , 2011, 18:25:33 »

vobec, tiez tam tie vysky vrestia jak jeble, to je tym boxom jednoducho a nevidel by som to ako nevyhodu...

Jacave vysky? Nie prebasovane? Ci ked si hral telemetal?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #17 kedy: 18. September , 2011, 18:32:05 »

Výborný Amp...tak si už Feriho odbremenil od neho ?  Žmurk Na zdravie!
odporúčam Ti samozrejme môj BOGNER OVERSIZED 2X12 čo tu predávam, výborný je k tomu ENGL s V30, ak MESA RECTO OVERSIZED....ani ten ORANGE nie je zlý  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #18 kedy: 18. September , 2011, 18:39:11 »

Jacave vysky? Nie prebasovane? Ci ked si hral telemetal?
nie, ked som to mal tu v KE od teba.ten box hra take vysky, co nie kazdemu vyhovuju osamote..ale v kapele sa to strati a zostane taky zdravy zvuk..

ten orange zase hra osamote prijemnejsie, to je pravda. ale ked postavis ten isty zosik do kapely s mesa recto os a orange, tak mesa bude viac preliezat..ale zase sa to aj bude pekne doplnat
Zaznamenané
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #19 kedy: 18. September , 2011, 18:43:31 »

No rad by som skusil vase boxi ale nie som na Sk takze budem musiet hladat nieco tu na okoli
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 18. September , 2011, 18:47:21 »

...
... ale ked postavis ten isty zosik do kapely s mesa recto os a orange, tak mesa bude viac preliezat..ale zase sa to aj bude pekne doplnat
To sa neda tak povedat. Zalezi ako si nastavis EQ. Inak nemam pocit, aby Orange o nieco menej preliezal. :) Hlavne to je vec vkusu. Mne osobne sa recto s recto boxom nepaci vobec a uz vobec nie s OS.  Zdravíčko
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 18. September , 2011, 18:51:04 »

jdiny dovod preco odporucam stiletto oproti oversized je ten ze oversized tym ze je vacsi hra viac do Vcka, ma vydvihnute basy aj vysky a ani jedno ani druhe neni u recta vobec treba vykreslovat kedze ten aparat vyslovene buci vacsinou v basoch a ked si precitam kazdu druhu temu na rigtalku o rectifieroch tak pada vzdy otazka 'why does my amp flub, how can I get more clarity and upper mids'.. vacsinou im radia pridat do linky tubescreamer aby to trochu posunulo z basov prec.. pritom mozno staci len zmenit box a nepouzit oversized... stiletto box proste hra len vyrovnanejsie v celom pasme to je cele :)
« Posledná zmena: 18. September , 2011, 18:52:55 od kaolko » Zaznamenané

caparison
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 18. September , 2011, 18:52:55 »

mesa oversized hra prijemne, stiletto/traditional v pohode, orange sa mi zdal priduseny oproti mese pri priamom porovnani...urcite by som skusil bogner byt tebou, pokial mas moznost
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 18. September , 2011, 18:55:08 »

inak ten tremoverb ti ticho zavidim.. asi si ho raz poriesim ak ma dovtedy nejebne.. mohol by si mi do pM napisat ze asi kolko ta stal? len orientacne nech viem lebo vacsinou ked ich vidim su na ebay USA pripadne americkych forach kde ta cena nie je uplne aktualna pre nas heh.. a mas to EU verziu hej?
a inak ked citam ze by si chcel hrat nie primarne metal tak urcite skus ten bogner OS 2x12 ako ti uz radili.. pripadne aj to stiletto skor nez oversized kedze nepotrebujes tak uplne buracat
« Posledná zmena: 18. September , 2011, 18:56:06 od kaolko » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #24 kedy: 18. September , 2011, 18:59:29 »

hlavne na RECTE treba s basmi na štvrtine operovať a s gainom do polovice... Zdravíčko...mne to nikdy nebučalo, ani nič iné... Na zdravie!
Zaznamenané
caparison
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 18. September , 2011, 19:02:37 »

jdiny dovod preco odporucam stiletto oproti oversized je ten ze oversized tym ze je vacsi hra viac do Vcka, ma vydvihnute basy aj vysky a ani jedno ani druhe neni u recta vobec treba vykreslovat kedze ten aparat vyslovene buci vacsinou v basoch a ked si precitam kazdu druhu temu na rigtalku o rectifieroch tak pada vzdy otazka 'why does my amp flub, how can I get more clarity and upper mids'.. vacsinou im radia pridat do linky tubescreamer aby to trochu posunulo z basov prec.. pritom mozno staci len zmenit box a nepouzit oversized... stiletto box proste hra len vyrovnanejsie v celom pasme to je cele :)

inak toto je zaujimave, nemoze tu "ubucanost" sposobit aj nejake to nie moc vhodne nastavenie aparatu prip. nieco ine?
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.