Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 16:40:45
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: kto by si chcel pocvičit  (Prečítané 7477 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #60 kedy: 19. September , 2011, 10:37:57 »

to neviem ani ja - prečo si myslíš že si to každý myslí . Proste vtedy tam vladol chaos a bojovníci sa mohli slušne živit tým že sa nechali najímať prachatými aby im stražili majetky /bolo to niečo ako remeslo/ .K najväčšiemu rozkvetu došlo ked čínu obsadili mandžuovia  a panovník zakázal nosit zbrane bežným ludom .nehovoriac otom ked prišiel istý budhistickí mních do isteho klaštora a zbadal že tý mnísi su z modlenia taký oslabený že nevladzu ani sediet , tak odišiel na dva roky do jaskyne a ked sa vratil ukázal im kde je sever.
ja sa tomu už dlhšie nevenujem naposledy ked som písal bakalarku /využitie upolou v preventívnej rehabilitácii /
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #61 kedy: 19. September , 2011, 23:21:32 »

ja si myslim, ze stevino sa snazi povedat, ze ma rad azijske bojove umenia a ze je to pekny sport. krav maga je tiez pekny sport. aj ten fodbal je podla niekoho pekny sport, pripadne aj basket, ze stevino? podla mna je spieranie pekny sport. a kamosov foter vzdy kukal skoky na lyziach a potom pri tom zaspal. tiez pekny sport.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
stevino179
Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 20. September , 2011, 09:14:13 »

v podstate ano až na to že šport ako taký neuznávam že uznavam jedine cvičenie a že zrovna v bojovích umeniach sa všetko posralo ked s toho spravili šport /zakazali naozaj učinne techniky , stanovili pravidla ..... / , ale azijske bojove umenia mam naozaj rád .  Vpodstate si myslím že su tri dobre pohybove aktivity  bojove umenie joga hlavne tantrajoga  a tanec
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #63 kedy: 20. September , 2011, 09:23:16 »

....nemôžeš to brať tak že neuznávaš ostatné športy, vlastne týka sa to všetkého, nemôžeš byť takto zásadový, lebo potom pôsobíš ako .... inak Ti to neviem napísať....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #64 kedy: 20. September , 2011, 09:53:04 »

15rokov robím zo športovcami a vidím kam to vedie /každý šport je jednostranna zataž a zdraviu neprospieva/ , šport proste nieje dobrý  aj koli iným veciam /preferuju sa len vítazi ostatný idu bokom / , ja niesom dogmatik len píšem o veciach z praxe
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #65 kedy: 20. September , 2011, 10:09:01 »

15rokov robím zo športovcami a vidím kam to vedie /každý šport je jednostranna zataž a zdraviu neprospieva/ , šport proste nieje dobrý  aj koli iným veciam /preferuju sa len vítazi ostatný idu bokom / , ja niesom dogmatik len píšem o veciach z praxe

aj plavanie je jednostranna zataz?
a to ze v sporte sa preferuju vitazi, neplati to tak aj v zivote? nie je to prave ta dobra skola do zivota aby sa clovek v tejto prudko "zralocej" spolocnosti dokazal presadit?
« Posledná zmena: 20. September , 2011, 10:13:06 od joey » Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #66 kedy: 20. September , 2011, 11:46:28 »

sak ho nehajte uz, viete ze ma pisomny prejav jak dilino a nic s tym asi nenarobi... pointa je, ze stevino ma z praxe tazke srdce na sportovcov. je len logicke, ze sa stretava viac s tymi dochrumanymi ako tymi zdravymi, tak je potom zaujaty. kazdy ma svoje predsudky a vacsinou su aspon akotak podlozene, da sa to chapat.

ja si napriklad myslim, ze vsetky sporty okrem vzpierania, hokeja a K1 su p*čovina (a este DeHacko je supis), no a co?
kuknite sa mi do podpisu  Som frajer
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
stevino179
Hosť
« Odpoveď #67 kedy: 20. September , 2011, 14:57:38 »

tak za prve nie som dilino viem toho dost aspon otom očom sa tu píše . Co sa tíka plávanie každý ho odporúča lebo - lebo nijak neuškodí - aj ked najrozšírenejší sposob / prsia zo zdvihnutou hlavou nad vodou / je dost škodliví lebo zaklon hlavy nieje dobrý na prekrvenie hlavy /starý ludia pri prudkom záklone často odpadavaju/
to že sa preferujú víťazi je zlé lebo už pár tisícročí  neplatia zákony prírody a pravo na život maju aj slabší jedinci ,nejde oto kto je na akom stupni vítazou ale oto kto ako sa cíti a aký je spokojný . Každý šport ma svoje typicke poškodenia ktorím sa pri dlhotrvajúcom praktizovaný vlastne ani nedá vyhnut /tenisove lakte , fotbalove kolena ....../ toto je fakt na dlhu debatu
a čo sa týka K1 akože najtvrdšieho bojoveho športu aj tam su zakazované tie najučinejšie techniky /kop na štrbynu kolena...../ je to tiež len šport
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.