Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
05. Október , 2024, 06:24:22
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Baron Henry  (Prečítané 4541 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« kedy: 21. September , 2011, 10:55:48 »

Ahoj posielam Vam nahravky, klip a inej speky nasej novej kapely :

Web s klipom www.baronhenry.sk - ak sa Vam lubi prosim lajkujte priamo na stranke. Na FB najdete aj druhy singel ku ktoremu tiez pripravujem klip.

Clanky :

http://hudba.zoznam.sk/spravy/2011-09-21-video-baron-henry-debutuje-singlom-politicky-upir

"Spojili britpopovú eleganciu s prvkami elektroniky, a pokiaľ budú v tomto smere pokračovať, myslím, že budú robiť hudbu, ktorá má tvár a bude ich napĺňať," povedal o mladej bratislavskej kapele Baron Henry producent jej pripravovaného albumu Michal Novák, známy ako Mustafa z kapely Bruno Benetton Free Band.

Prvou ochutnávkou tvorby Baron Henry je singel Politický upír, ku ktorému skupina natočila aj videoklip.

Základom kapely je dlhoročné priateľstvo dvoch aranžérov - mladého talentovaného gitaristu Lukáša Molnára a speváka, textára a gitaristu Tomáša "Barona" Trebulu. Kompozične sa na hudbe podieľajú aj ďalší dvaja členovia Juraj Rychtárik (basgitara, vokály) a Lukáš "Hulko" Hulanský (bicie nástroje), ktorí dotvárajú obraz a zvuk kapely.

O zvuk debutového albumu kapely, ktorý sa nachádza presne v strednej fáze výroby, sa stará Boris Vereš z SMT Studia. Videoklip k pilotnému singlu produkoval režisér Adam Šišulák, ktorý už spolupracoval s interpretmi ako GLGN, Zé Dos Frangos, Bruno Benetton Free Band a tiež sa podieľa na výrobe relácií Hudobné úlety a LIVE PARK.

Clanky su po celom nete staci dat do googlu Baron Henry a dat stranky zo slovenska.

Prijemne pocuvanie.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 21. September , 2011, 11:44:51 »

 :) neber to osobne

reci jak koza bobkov ale zda sa mi to byt najobcajnejsi priemer priemerov . sloha refren sloha refren solo refren refren klasika, spev tiez nicim speci nevynika . text ani neviem o com bol

klip mate hustejsi , ale ani ten mi nereze , a tej elektroniky by som tam cakal viac podla toho obkecu

taketo su moje dojmy po prvom vypocuti

 Zdravíčko
Zaznamenané

Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #2 kedy: 21. September , 2011, 13:00:56 »

:) neber to osobne

reci jak koza bobkov ale zda sa mi to byt najobcajnejsi priemer priemerov . sloha refren sloha refren solo refren refren klasika, spev tiez nicim speci nevynika . text ani neviem o com bol

klip mate hustejsi , ale ani ten mi nereze , a tej elektroniky by som tam cakal viac podla toho obkecu

taketo su moje dojmy po prvom vypocuti

 Zdravíčko

Dik za nazor, aranz je sice trochu iny ako si pisal ale to je jedno. Je to nas vyraz hudby. Budu nasledovat dalsie, zostante s nami. Vase lajky na stranke www.baronhenry.sk nam velmi pomozu. V kazdom pripade dakujeme vsetkym ktori nam pomozu zviditelnit kapelu a aj tym ktori nam daju cenne rady.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #3 kedy: 22. September , 2011, 10:49:18 »

Mne sa to nelubi, nemal si mi predavat to Peavey, teraz mas zly zvuk  Bavím sa skvele

Zvuk ktory tam je je dolezity, ma byt hnusny, smradlavy jak potkan, taky sa lubi mne. Preco? Jednoducho preto.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #4 kedy: 22. September , 2011, 11:25:44 »

praveze ten tvuk gitary sa mi velmi paci  Na zdravie!
az na to mierne gicove gitarove intro je to velmi fajn. ku koncu to chytilo fajn pankove gule. trosku viac drzosti/pankovosti a je to parada. osobne by som sa vysral na nejake prehnane vymyslanie.
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #5 kedy: 22. September , 2011, 11:54:09 »

praveze ten tvuk gitary sa mi velmi paci  Na zdravie!
az na to mierne gicove gitarove intro je to velmi fajn. ku koncu to chytilo fajn pankove gule. trosku viac drzosti/pankovosti a je to parada. osobne by som sa vysral na nejake prehnane vymyslanie.

dakujeme za nazor,
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #6 kedy: 22. September , 2011, 18:25:15 »

uplne do pohody, gitara fajn zvuk, mne sa to paci  Na zdravie!
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #7 kedy: 27. September , 2011, 10:03:41 »

Ahojte postujem dalsiu skladbu zatial bez klipu. Je to cisty mainstream pop-rock. Ak sa Vam to lubi dajte like na nasu stranku na FB

http://www.facebook.com/baronhenryband

alebo priamo na nasej stranke

www.baronhenry.sk - v pravo vo FB okne mate moznost dat like.

Tu je video zatial len s logom na klipe sa pracuje :



zatial cauko
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #8 kedy: 27. September , 2011, 19:48:16 »

sak to su dobre skladby. mne sa to lubi. nejdem si to zrovna pustit v aute ale do pohodky. dal by som viac drive do tej "solovky"  -  81. like. nemate zaco aj na buduce.
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #9 kedy: 28. September , 2011, 09:51:15 »

sak to su dobre skladby. mne sa to lubi. nejdem si to zrovna pustit v aute ale do pohodky. dal by som viac drive do tej "solovky"  -  81. like. nemate zaco aj na buduce.

Dakujeme pekne, Zamok je trosku mimo naseho zanru ale bola pripravena tak sme ju nahrali, na pripravovany album mozno ani nepojde. Koncom oktobra alebo novembra by mali prist dalsie 2 nove skladby. trosku hustejsiie, spinavsie,.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Luk@s
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 299



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 07. Január , 2012, 21:16:12 »

http://soundcloud.com/baron-henry
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.