Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 10:10:09
Anketa
Otázka: Som za hodnosť TROLL pre trollujúcich užívateľov:
Áno - 35 (83.3%)
Nie - 7 (16.7%)
Celkovo hlasov: 39

Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TROLLING  (Prečítané 36204 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 25. September , 2011, 12:14:54 »

TROLL by mal byť titul, nie nick..   Popiskujem si
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #46 kedy: 25. September , 2011, 12:40:03 »

isto neni nadseny tym, ale tak ked si bol viac krat varovany a pod. tak preco nie ? ked to vadi vela ludom z fora, co aj staznosti boli, tak by sa to malo riesit, nech to neni jak s nasimi mensinami. sak podla mna si neni ani dementny, aby si to nevedel pochopit a skor to robis naschval :) tam ide o to, ze das video a tyzden sa pytas, komu sa to paci a ked sem pride nejaky xyz znamejsi hudobnik, tak povies, ze si hral na pohode. ano je to pekne, ale pisat to vsade a takto samochvalou je uplne o hovne. je tu x ludi co hravaju so znamymi kapelami a na velkych akciach a casto a nikomu to nerozpravaju neustale

Zaznamenané

BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #47 kedy: 25. September , 2011, 12:58:22 »

Dugo, máš jediný ten titul, pretože si momentálne jediný troll na fóre. Števino sa už ukludnil a myslím, že sa postupne etabluje na regulérneho člena.

Ty trolluješ ďalej. Ak hlasovanie prejde a celé sa to tu zakotví v pravidlách, začne ti plynúť podmienka... je na tebe ako to dopadne.
Keby sa takto prezentovali všetci, tak toto fórum môže rovno zaniknúť.

Čo je moc a čo je málo, nech posúdia admini.

Osobne by som nick nechal a dopísal k nemu - TROLL.
Titul nech je ***TROLL***
Avatar žiadny ani podpis.
Je to predsa trest.

Rastisove riešenie s adminmi a upratovačmi je podľa mňa v poriadku(keď môžu rozdávať BANy prečo nie aj toto)... karmu som uznal ako poslednú možnosť.


Ak máš pocit, že je to osobné... už sa iba smejem. Ale bol si dobrý katalizátor pre inciatívu, ktorá mala prísť už skôr.

To, že sa to celé rieši práve na môj popud, je preto, že nikto iný s komplexnejším riešením za dlhšiu dobu neprišiel.



A k tebe:
Myslím si, že si uvedomuješ, že úroveň tvojej hry je na úrovni 16-ročného chlapca, a že tvoja kapela tiež nemá veľmi perspektívu, hráte mŕtvy žáner a na to, koľko máte rokov ste stále začiatočníci. Skôr si tu zo všetkého usieraš a niekde v kútiku duše dúfaš, že ťa niekto pochváli, viď tvoj prístup. Navyše sa okato chváliš vecami, ktoré sú fakt dosť nízke... rovnako ako mnohé tvoje reakcie.

Robíš to isté čo predtým, len nie vulgárne.

Keby sa takto správal 16-ročný chlapec, je to v poriadku. Lenže...

Už sem nepíš svoje výlevy, na to táto téma nie je.

Ja som ťa za trolla neoznačil, nepísal som nikomu ani správu, aby to spravil.
Urobil to niekto, kto má na to kompetenciu a považoval to za správne.
To, že sa s tým stotožňujem, ako väčšina hlasujúcich je druhá vec...


Takýto systém je pre neprispôsobivých užívateľov spravodlivý, náprava je na nich a pochybujem, že by bol niekto takto označený bez toho, aby bol na to upozornený a dostal šancu sa predtým napraviť.

« Posledná zmena: 25. September , 2011, 13:02:35 od BrokenWings » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #48 kedy: 25. September , 2011, 13:50:36 »

...."Broken" tiež som mal najprv rovnaký názor, nechať nick a uviesť TROLL ako titul, ale potom sa mi to zapáčilo, je vlastne jedno kto to je lebo je to TROLL a hotovo, nič viac o tom netreba vedieť, bolo to tak dobre označené....

....nechcem to personifikovať, som rád že to zafungovalo a osobne som zvedavý koľko tá sebareflexia, či skôr truc u Duga alias Džingiho vydrží Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #49 kedy: 25. September , 2011, 14:04:25 »

takto...

Dugo sa neudrzal a napisal sem nechutny vystup plny skaredych veci a zavrsil to tym, ze uz nechce byt clenom fora a nechce tu mat ani svoje temy, tak mu bolo vyhovene, co by mu po tom vystupe aj tak bolo, aj keby si to sam neprosil.
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #50 kedy: 25. September , 2011, 14:09:14 »

No tak to neviem či ste potrestali správneho člena  Popiskujem si
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #51 kedy: 25. September , 2011, 14:44:25 »

No tak to neviem či ste potrestali správneho člena  Popiskujem si
Koho by si ty?

Podla mna bolo trafene do cierneho. To dnesne video bol tazky primitivizmus uz, samozrejme zamerne a cielavedomo nalepeny na forum.  Na zdravie!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #52 kedy: 25. September , 2011, 15:19:38 »

takto...

Dugo sa neudrzal a napisal sem nechutny vystup plny skaredych veci a zavrsil to tym, ze uz nechce byt clenom fora a nechce tu mat ani svoje temy, tak mu bolo vyhovene, co by mu po tom vystupe aj tak bolo, aj keby si to sam neprosil.

....to som nevidel....v podstate je to už jedno :) ....

....who´s the next Huh! Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #53 kedy: 25. September , 2011, 15:58:01 »

bud rad ze si to nevidel. naozaj to bolo tak na tri bany, cize je jedno uplne aku mal kategoriu, myslim, ze aj dalsi jeho ucet tu bude mazany uz
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #54 kedy: 25. September , 2011, 16:06:57 »

no to je jedno uz...

myslim, ze anketa napoveda, ze tu taku kategoriu nechame. bolo by dobre napisat to aj do pravidiel a toto tu mozme cele potom zmazat...
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #55 kedy: 25. September , 2011, 16:43:16 »

nie ze by ma do toho nieco bolo, ale zo zaciatku som bol skepticky k oznacovaniu urcitych uzvatelov ako trollov v domnienke, ze to bude malo ucinne. no potom co som videl oznaceneho duga, tak som pochopil ze to moze byt a aj je ovela silnejsi nastroj na udrzanie poriadku na forach ako ban, kedze jednoznacne to oznacenie posobi v zmysle troll=koko*t, a robi z dotycneho tu najvacsiu nulu na fore, ktora je len na posmech, co umocnuje fakt, ze si na to ostatni spomenu, vzdy ked uvidia jeho prispevok. v podstate som len chcel povedat, ze mi je trosku luto, ze takto bol oznaceny dugo prave teraz, ked sa spraval ovela, ovela lepsie ako v casoch bag of bones, az na jeho (dufam ze) vtipy, o jeho nadprirodzenej gitarovej hre. :) Zdravíčko
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #56 kedy: 25. September , 2011, 17:14:58 »

je trolling aj to ked niekto zalozi temu ze kupuje alebo si dava robit (snad uz asi 5tu vymyslenu) gitaru a bavime sa o tom 2 tyzdne.. s tym ze si ju nakoniec nekupi/neda vyrobit?  Bavím sa skvele a po mesiaci zalozi temu poradte drevo na gitaru..  znova ..
ak si zalozim v praci druhy nick na pracovnom PC a budem ho pouzivat a nazvem sa TROLL? :)
« Posledná zmena: 25. September , 2011, 17:16:15 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #57 kedy: 25. September , 2011, 17:18:51 »

je trolling aj to ked niekto zalozi temu ze kupuje alebo si dava robit (snad uz asi 5tu vymyslenu) gitaru a bavime sa o tom 2 tyzdne.. s tym ze si ju nakoniec nekupi/neda vyrobit?  Bavím sa skvele a po mesiaci zalozi temu poradte drevo na gitaru..  znova ..
ak si zalozim v praci druhy nick na pracovnom PC a budem ho pouzivat a nazvem sa TROLL? :)

skus z toho vyextrahovat podstatu svojej otazky.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #58 kedy: 25. September , 2011, 17:19:08 »


A k tebe:
Myslím si, že si uvedomuješ, že úroveň tvojej hry je na úrovni 16-ročného chlapca, a že tvoja kapela tiež nemá veľmi perspektívu, hráte mŕtvy žáner a na to, koľko máte rokov ste stále začiatočníci. Skôr si tu zo všetkého usieraš a niekde v kútiku duše dúfaš, že ťa niekto pochváli, viď tvoj prístup. Navyše sa okato chváliš vecami, ktoré sú fakt dosť nízke... rovnako ako mnohé tvoje reakcie.


teraz by si mal dostat tiez trolla za toto nie? :) to ze tebe sa zda ze maju uroven 16rocnych a trha ti zily z toho ze o svojej kapele rozprava to je asi tvoj osobny problem nie? .. pripadas mi ako keby ti niekto ublizl.. ublizil ti niekto? :)  si smutny?

tym chcem povedat ze sudit niekoho za to ze hra mrtvy zaner je scestne.. a tiez ho sudit za to ze nehra jak pan boh je tiez zcestne..
« Posledná zmena: 25. September , 2011, 17:21:19 od kaolko » Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #59 kedy: 25. September , 2011, 17:34:55 »

Ked bol hlavny dovod tohto teatra vystvat Duga z fora, tak  Zdravíčko . Akurat neviem, neviem, ci sa tu zas neobjavi jak Tutanchamon.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.141 sekund, 24 otázok.