Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 21:36:14
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: kytary.cz  (Prečítané 14057 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stevok
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 123


« kedy: 25. September , 2011, 13:54:24 »

objednal som si v sobotu repro celestion vintage 30, elixir struny a trsatka. tovar prisiel v stredu okolo obeda dhl sluzbou, po rozbaleni som zistil ze reprak bol buchnuty a zahnuty kos. nebolo to pri preprave lebo krabica bola neposkodena a keby s nou tak buchli ze by zahli kos tak urcite aj na krabici by bolo vidiet. po kratkom tel. s danou firmou sa mi opravedlnili a obratom poslali na svoje naklady druhy reprak a ten som dal dopravcovy dhl a bezplatne to zobral danej firme. to znamena ze som mal reprak o dva dni neskor ale dosiel v pohode. velmi dobry pristup, ani slovo ci sa to nemohlo poskodit mnou ... nic len ospravedlnenie s ich strany a promtne odoslanie druheho kusu. odporucam predajnu...
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1 kedy: 25. September , 2011, 13:58:46 »

....jednoducho musia, majú obrovskú konkurenciu vo forme audioteku, s oboma shopmi mám najlepšie skúsenosti....s muzikerom by si to riešil možno aj pól roka....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #2 kedy: 27. September , 2011, 21:34:01 »

teraz otvorili aj novu pobocku v Brne, cize parada. skusna konkurencia audioteku
Zaznamenané

matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #3 kedy: 25. November , 2011, 11:56:36 »

Bol som nedavno v Brne na predajni a musim povedat ze parada !! Velky vyber, hned sa mi chalan venoval, poskusal som nejake gibsony co tam mali... Ukazkova starostlivost o zakaznika, mohol som poskusat co som chcel, ako dlho som chcel, pokecali sme s chalanmi, proste mal som pocit ze toto snad ani nieje dnes mozne  :) Okrem toho som par veci objednaval od nich a vzdy spokojnost. Z mojej strany silno odporucam  Na zdravie! Ked si mam vybrat, radsej pojdem par km navyse tam ako si ist pokazit naladu k nasim niektorym predajcom...Cest a chvala vynimkam  Zdravíčko
Zaznamenané
stevok
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 123


« Odpoveď #4 kedy: 25. November , 2011, 15:54:38 »

skoda ze ja s toho naseho vychodu mame vsade daleko... kua kua pre nas je este aj vychodna vlastne zapadna   Žmurk
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #5 kedy: 07. December , 2011, 17:03:53 »

Caute, v piatok som objednaval nejake veci z tejto stranky, platil som bankovym prevodom, peniaze z uctu odisli v pondelok, na stranke mi stale pise, stav objednavky "Nevyřízeno". Moja banka je slovenska sporitelna, garantuje prevod penazi do 3 obchodnych dni, no co som pocul, tak bezne im to trva aj tyzden. Mate s tym niekto skusenosti?
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #6 kedy: 07. December , 2011, 18:21:54 »

Caute, v piatok som objednaval nejake veci z tejto stranky, platil som bankovym prevodom, peniaze z uctu odisli v pondelok, na stranke mi stale pise, stav objednavky "Nevyřízeno". Moja banka je slovenska sporitelna, garantuje prevod penazi do 3 obchodnych dni, no co som pocul, tak bezne im to trva aj tyzden. Mate s tym niekto skusenosti?

Mam tiez skusenost presne takuto, aj SLSP mam tiez a veruze si pockas este, je to prevod do zahranicia a moze to trvat aj dalsi tyzden...Kedze kytary.cz maju tusim Raiffeisen bank, tak to moze ist cez dalsiu banku medzitym no poviem ti, dalsi krat to budem riesit hotovostou na mieste. Kytary.cz cakaju az im pridu peniaze na ucet az potom ti to poslu, takze pevne nervy  Na zdravie!
Ale inak hovorim, s tymto shopom ako takym velka spokojnost  Zdravíčko
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #7 kedy: 07. December , 2011, 18:33:23 »

Mam tiez skusenost presne takuto, aj SLSP mam tiez a veruze si pockas este, je to prevod do zahranicia a moze to trvat aj dalsi tyzden...Kedze kytary.cz maju tusim Raiffeisen bank, tak to moze ist cez dalsiu banku medzitym no poviem ti, dalsi krat to budem riesit hotovostou na mieste. Kytary.cz cakaju az im pridu peniaze na ucet az potom ti to poslu, takze pevne nervy  Na zdravie!
Ale inak hovorim, s tymto shopom ako takym velka spokojnost  Zdravíčko
Fuha, tak hadam to pride do vianoc  Bavím sa skvele Nabuduce to budem urcite aj ja takto riesit, vdaka Na zdravie!
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #8 kedy: 07. December , 2011, 21:37:29 »

Prekvapenie Si píš!!! prave mi prisiel e-mail z kytary.cz, ze im prisla moja platba a do 2 pracovnych dni je to u mna  Som metlak
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #9 kedy: 08. December , 2011, 09:06:38 »

....lepšie je to riešiť dobierkou ak to nie je nejaká extra veľká suma, posielajú to hneď....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 21. Január , 2019, 14:10:56 »

https://kytary.cz/boutique/

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #11 kedy: 21. Január , 2019, 14:23:24 »


Co som zbezne prebehol ponuku, celkom sa im to tam rozrastlo
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #12 kedy: 21. Január , 2019, 14:43:34 »

Co som zbezne prebehol ponuku, celkom sa im to tam rozrastlo

Zosilovace este akotak ujdu, ale ceny a popisy gitar su miestami ozaj dost zabavne. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 21. Január , 2019, 15:25:50 »

Zosilovace este akotak ujdu, ale ceny a popisy gitar su miestami ozaj dost zabavne. Bavím sa skvele
Zábavné je aj pomenovanie "boutique" pre obyčajný bazár s "ojetinami".  Bavím sa skvele
Kdesi som čítal trefnú definíciu boutique gitár, ampov, efektov... : Keď do tej firmy zavoláš, telefón dvihne ten, čo tie veci vyrába.
Takže Boss, Line6 atď asi ťažko.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 21. Január , 2019, 23:22:31 »

mozno maju cesti pre to vysvetlenie v style 'vzdyt i vase mamy chodili do butyku, sekacovy hard po sousede mohla nosit i jeste 5 let' ... nieco take to bude aj tu ze boutique asi nepochopili uplne ako ma byt myslene
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.