Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 14:43:00
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jet City Amplification  (Prečítané 39177 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #135 kedy: 20. Máj , 2014, 08:47:22 »

Normalne na tom obcas hravam metal, skreslenia to ma habadej. Nie je nutny ziadny pedal.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #136 kedy: 20. Máj , 2014, 09:39:08 »

Super hosi este pockat na vyplatu a idem objednat Žmurk
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #137 kedy: 20. Máj , 2014, 15:53:22 »

hej lenže ty má tú modnutú
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #138 kedy: 20. Máj , 2014, 15:58:57 »

hej lenže ty má tú modnutú
je tam iba deep, prepinac bright a crunch...nic z toho nepouzivam, inak sa tam pokial viem nic nemodovalo
Zaznamenané

WEIRD THRASH
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #139 kedy: 20. Máj , 2014, 17:53:27 »

Chvilu som si brnkol na tom Gardeho jet citi. Uroven skreslenia na to, ze to ma v preampe 5 elektroniek, je podla mna velmi nizka. Co som kukal na nete, to hralo ako normalny hajgejn , tak som zostal kus prekvapeny, cakal som nieco upne ine. Ak by som to mal niecomu prirovnat, tak to podla mna hra ako ked do neprevaleneho clean kanalu pichnem nejaky tube screamer s nevytocenym volume a s max overdrive, co ho tam na tychto krmidlach vela nebyva. Je mi to divne nejak. Teraz sa zabavam tak, ze do prevaleneho cleanu na dsl401 hram s fulldrive2 s volume na max a trosinku overdrive, no a toto ma gainu mega viac oproti tomu jet city co som hral. No bolo to predtym, nez vymenili lampy, tak neviem ako to teraz vali.
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #140 kedy: 21. Máj , 2014, 00:01:34 »

Chvilu som si brnkol na tom Gardeho jet citi. Uroven skreslenia na to, ze to ma v preampe 5 elektroniek, je podla mna velmi nizka. Co som kukal na nete, to hralo ako normalny hajgejn , tak som zostal kus prekvapeny, cakal som nieco upne ine. Ak by som to mal niecomu prirovnat, tak to podla mna hra ako ked do neprevaleneho clean kanalu pichnem nejaky tube screamer s nevytocenym volume a s max overdrive, co ho tam na tychto krmidlach vela nebyva. Je mi to divne nejak. Teraz sa zabavam tak, ze do prevaleneho cleanu na dsl401 hram s fulldrive2 s volume na max a trosinku overdrive, no a toto ma gainu mega viac oproti tomu jet city co som hral. No bolo to predtym, nez vymenili lampy, tak neviem ako to teraz vali.
ja com mam tak normalny higain na paf snimace
Zaznamenané

WEIRD THRASH
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #141 kedy: 21. Máj , 2014, 10:37:47 »

Exhumer, Rec je o tvojom Jet city ?
Lebo ak ano ,tak tuto kolegovi "frakos " odporucam skontrolovat male lam-picky ,lebo ten tvoj kus normalne taha ,cize gejnu za vagon.
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #142 kedy: 03. Júl , 2014, 12:51:54 »

lam-picky skontrolované, podľa Frakosa je tam gainu za vagón, takže to ťahá, tlačí, tíska Bavím sa skvele je to sranda s tými lam-pickami
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #143 kedy: 03. Júl , 2014, 16:34:57 »

Pekne to pradie teraz. Sranda, ze ty sisi vsimol, ze  s tymi lampami nieje nieco koser na zaklade toho, ze boli mikrofonicke. Ja som myslel, ze ked je lampa mikrofonicka, tak ze iba vydava nejake zvuky naviac, ale inak je funkcna. Ale ona suka ma asi aj ostatne parametre pojebane. Alebo zeby tie original lampy co tam boli,boli take hrozne sracky, ze proste ani riadne nezosilovali?!
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #144 kedy: 04. Júl , 2014, 04:24:01 »

lam-picky tejto istej čínskej značky Electron som mal aj v Ibaneze TSA a v ňom šlapú hádam aj dodnes, ja som ho predával po 2 a 3/4 roku, neviem prečo sa to stalo, ale Thomann to riešil luxusne :)
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
mdfk
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #145 kedy: 09. September , 2014, 13:52:40 »

čaute, potreboval by som poradiť pri výbere gitarovej hlavy. Hráme takú zmesku štýlov punk rocknroll, hardcoore, niekde mame použité aj prvky indie..z každého rožku trošku.
Bude to prevažne na klubové koncerty, sála, sem tam dáky menší fest takže typujem že 50 watt by mal stačiť.
Ideál by bol dvojkanál.
Zaujala ma práve Jet City Amplification JCA50H http://www.thomann.de/cz/jet_city_amplification_jca50h.htm
Ako inak práve kôly cene. Dobrá volba? Poruchovost?
Prípadne máte dáky iný dobrý typ premňa? Momentálne si môžem dovoliť našupu investovať 600 eur.
Momentálne hrám na Vox Valvetronix AD50VT-212 50w 2x12.
Nebránim sa ani dobrej tranzistorovej hlave no radšej by som lampu. ďakujem
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #146 kedy: 09. September , 2014, 14:13:21 »

tento tyzden som mal moznost pocut ten jet city 50w halfstack.. kamarat (tuto uzivatel caparison z fora) to ma.. a je to uplna supa.. dospely zdravy zvuk.. normalne mi padla sanka ze jak dobre mu to hralo.. vobec by som sa toho nebal.. pouzil skor take kritickejsie nastavenia ze basy na 3ke, stredy cez polku, vysky asi na 3ke.. gainu akurat.. a hralo to krasne..
« Posledná zmena: 09. September , 2014, 14:14:50 od kaolko » Zaznamenané

mdfk
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #147 kedy: 10. September , 2014, 10:18:56 »

No to znie fajn, pretože vlastne celý ten halfstack je ešte ktomu aj v momentalnom rozpočte.
Takže ak jet city tak by som uvažoval či tú 50ku alebo Jet City Amplification 100H.
Ešte popozerám po burzách a bazaroch.
čo vravíte na toto? :  http://hudba.bazos.sk/inzerat/39500607/TubeMeister36Head-HughesKettner.php

Takisto sa tam nájde pár kúskov : http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Hughes-Kettner-Statesman-celolampovy-kytarovy-zesilovac-ve-stylu-vintage~16~brezen~2010/

Dík za každý tip a radu.
EDIT :  basák má  hlavu Ashdown MAG 300H EVO 2 a MAG 414T repro tak dačo aby mi to stačilo ktomu
« Posledná zmena: 10. September , 2014, 11:21:10 od mdfk » Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #148 kedy: 20. Február , 2015, 19:40:41 »

Tiez mam JCA50H ktomu fender bednu osadenu 4x 12 celestion V30 hra to paradne :) ale uvazujem nad tym SLO modom, nechcem sa dotoho ale pustat kym to je v zaruke.
Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #149 kedy: 09. Marec , 2015, 20:24:26 »

Cavte prosím o pomoc. Mám JCA50H .Dnes počas skusky skapelou mi odrazu prestal hrat drive kanal... a skoro vobec nekreslí a hlasitost je tiez odost tichsia . Crunch kanal je uplne normalny tak ako predtym. Moze byt problém aj v prepínači kanalov alebo v lampach alebo je skorej pravdepodobné niečo vaznejsie ? Nechce sami to posielať do thomanu Smútim Vopred dakujem za odpoved ! .
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.