Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 20:12:47
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Polske aukro  (Prečítané 3081 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« kedy: 27. September , 2011, 20:19:49 »

Zdravim,poznate nekdo poslke aukro?

www.allegro.pl

Našiel som tam fakt krasne kusky gitar za pomerne rozumne ceny napriklad japonske gitary z 80/90 rokov za fakt rozumne ceny objednaval niekdo odtial?ako bysa to dalo dopravi na slovensko a za kolko?Možno je to niekedy lepšie riešenie ako z ebayu predsa len tam je pomerne pekny vyber dobre ročniky a pofotene toje tiež dobre...nepojde to cez more čoje velke plus a DPH a clo tam tiež nieje no nie?...
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #1 kedy: 28. September , 2011, 09:41:22 »

Jasne poznam. S pomocou mojho švagra (poliaka) tak casto nakupujem. Ale co sa tyka hudby tak to tam cenovo nie je velmi prijatelne.
Ale co sa tyka auta, motora, pneu, diskov atd. Neporovnatelne ako u nas.
Priklad minuly rok som kupil 4 ks nove 17" Goodyear Eagle letne gumy. U nas jeden kus 170 € tam 90 €.  A pod. Zalezi co ale niektore veci sa tam daju kupit za ovela lepsiu cenu ako u nas.
Problem je ze ked nemas znameho poliaka tak to tazko zrealizujes. Na SK neposielaju.

Riesenie je tato firma ktora sprostredkuje nakup s Allegro.pl , ale beru proviziu za sprostredkovanie. No su spolahlivy a bez problemov.

http://www.tovarzpolska.sk/sprostredkovanie/

Takze to aj ma nejaku vyhodu ze sa sestra vydala do PL.  ha ha ha ha ha ha
« Posledná zmena: 28. September , 2011, 09:42:11 od misofg » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 28. September , 2011, 10:59:18 »

... napriklad japonske gitary z 80/90 rokov...

keby si tak velmi chcel kupit, ako o tom uz dlhsie pises, tak si mohol mat 100 gitar, lebo ked sa naserem, rovno dnes najdem jednu paradnu a do 2 tyzdnov max. ju mam... aspon mne sa tak vidi...
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #3 kedy: 28. September , 2011, 11:47:59 »

misofg: len ci tie gumy su ozaj znacky Goodyear, alebo len polska napodobenina. Kadeco som o tom pocul.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4 kedy: 28. September , 2011, 12:15:56 »

Z Polska by som si kupil tak maximalne krowky.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #5 kedy: 28. September , 2011, 12:22:15 »

misofg: len ci tie gumy su ozaj znacky Goodyear, alebo len polska napodobenina. Kadeco som o tom pocul.

ALe neboj su.  Na zdravie!
Zaznamenané
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #6 kedy: 28. September , 2011, 17:02:30 »

keby si tak velmi chcel kupit, ako o tom uz dlhsie pises, tak si mohol mat 100 gitar, lebo ked sa naserem, rovno dnes najdem jednu paradnu a do 2 tyzdnov max. ju mam... aspon mne sa tak vidi...
Neviem ale myslim že som ti už pisal že som kupil Burny Super Grade 1989 ten co mal martin sirotny a povodne mr.redwine.....
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 28. September , 2011, 22:07:10 »

Neviem ale myslim že som ti už pisal že som kupil Burny Super Grade 1989 ten co mal martin sirotny a povodne mr.redwine.....

no vidis to, ako si pamatam  No hanbím sa.. sorry  Na zdravie!

(a mozno si to ani nepisal  Ja som čert.. )
Zaznamenané
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #8 kedy: 29. September , 2011, 05:57:06 »

Nie nie pisal  Ja som čert.. nedalo bymi sa nepochvalit  Na zdravie!  ale hrá super som snou plne spokojny  Beeee dnes idem prvy krat na sukormnu školu k učitelovi uvidime čomi nanu on povie  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 22 otázok.