Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 16:56:05
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: dobrovoľný príspevok na chod fóra  (Prečítané 21434 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 02. Október , 2011, 23:10:14 »

Ľudia zlatí, ak máte chuť pomôcť malým finančným obnosom na chod fóra, ktoré ma zatiaľ stálo nemalé peniaze a nič z toho nemám, budem rád, keď tak urobíte.. :)

Tu je číslo účtu:  520700-4201306274/8360     (predčíslie - číslo účtu /kód banky)
IBAN -    SK59 8360 5207 0042 0130 6274

Nezabudnite napísať svoj nick z fóra, prípadne celé meno. Žmurk

Všetkým, ktorí prispejú hocijakou čiastkou, dopredu ďakujem a budem sa im revanšovať napríklad výhodami pri chystaných lekciách, alebo budú mať u mňa pivo, keď budem v BA.   Na zdravie!   Díky  Zdravíčko

Piťu
« Posledná zmena: 12. September , 2014, 15:39:45 od Pitu » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 06. Október , 2011, 16:01:40 »

Dávam ešte raz do pozornosti.

Všetci, čo sa tu cítia fajn a majú chuť aspoň raz dobrovoľne podporiť toto fórum drobnou finančnou čiastkou, budem rád, keď podporia. Tento rok je ťažší a budúci už sa hádam pripravia aktivity, aby si fórum na seba aspoň zarobilo samo.. :)

číslo účtu v mBank:  520700-4201306274/8360     (predčíslie - číslo účtu /kód banky)

Nezabudnite k platbe napísať svoj nick z fóra, prípadne celé meno. Díky..  Zdravíčko
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 06. Október , 2011, 16:18:01 »

Poslane, snad nebudem jediny ...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 06. Október , 2011, 18:17:49 »

Poslane, snad nebudem jediny ...
díky semish, si prvý..   Zdravíčko

ako som spomínal, z každého príspevku budú výhody..
Dúfam, že sa projekt podarí, potom budúci rok sa pripraví časť zameraná na naozaj kvalitné gitarové lekcie pre registrovaných. Všetci, čo prispejú teraz, budú aicky využívať výhod platenej registrácie..
Zaznamenané

Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #4 kedy: 06. Október , 2011, 18:58:49 »

poslane
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 06. Október , 2011, 19:29:47 »

Tento rok je ťažší a budúci už sa hádam pripravia aktivity, aby si fórum na seba aspoň zarobilo samo.. :)

Ako chod fora myslis domenu a hosting, ci nieco dalsie?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 06. Október , 2011, 19:58:50 »

Ako chod fora myslis domenu a hosting, ci nieco dalsie?

Iba to v podstate. Síce tam bola ešte nemalá čiastka za kúpu fóra, ale tá sa hádam niekedy vráti, keď sa portál ešte viac rozbehne. Zatiaľ je to utópia..   Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 06. Október , 2011, 20:14:38 »

Iba to v podstate. Síce tam bola ešte nemalá čiastka za kúpu fóra, ale tá sa hádam niekedy vráti, keď sa portál ešte viac rozbehne. Zatiaľ je to utópia..   Bavím sa skvele

Mal som za to, ze to mas zadarmo niekde. Ak je s tym problem, tak nie je problem to preklopit na moj server, ked len o to ide. A dokonca je v Blave  :)
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #8 kedy: 06. Október , 2011, 20:40:15 »

Všetci, čo prispejú teraz, budú aicky využívať výhod platenej registrácie..

aka je strategia platenej registracie? co to bude obnasat?
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 06. Október , 2011, 20:41:02 »

Mal som za to, ze to mas zadarmo niekde. Ak je s tym problem, tak nie je problem to preklopit na moj server, ked len o to ide. A dokonca je v Blave  :)

Minulý rok to bolo dosť nevýhodné, stále to zbytočne veľa peňazí. Tento rok to je oveľa lepšie, je to u kamarátov, vychádza to dobre, ale som tento rok naozaj vypľutý z peňazí..  Nemám na dotovanie fóra. Budúci rok to bude, verím, lepšie..  :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 06. Október , 2011, 20:42:40 »

aka je strategia platenej registracie? co to bude obnasat?

to je zatiaľ v štádiu príprav, bude na tom veľa roboty. Platená registrácia sa nebude týkať fóra ako je.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #11 kedy: 06. Október , 2011, 20:44:43 »

ok, som zvedavy, davaj potom ked tak info ked to bude mat konkretnejsie crty  Zdravíčko
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 06. Október , 2011, 21:02:34 »

ok, som zvedavy, davaj potom ked tak info ked to bude mat konkretnejsie crty  Zdravíčko

určite. Musí sa do toho pustiť ale naplno okrem mňa aj ďalší nadšenec, ktorý má na starosti technickú stránku veci - programovanie a pod..  Ja si zoberiem na starosť všetky lekcie, videá, notácie a taby.  A bude toho naozaj veľa. :)

Ďalšie info až keď sa to rozbehne. Žmurk
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 06. Október , 2011, 22:22:01 »

určite. Musí sa do toho pustiť ale naplno okrem mňa aj ďalší nadšenec, ktorý má na starosti technickú stránku veci - programovanie a pod..  Ja si zoberiem na starosť všetky lekcie, videá, notácie a taby.  A bude toho naozaj veľa. :)
Ďalšie info až keď sa to rozbehne. Žmurk

Aha, cize nieco, co ma v plane Marian na temu zahranicnych serverov a-la JamPlay.com.

Potom by som nehovoril o nadsenectve, ale urobit si zakladny biznis plan, co ma uzivi. Ja by som tam aj videl svetielko na konci tunela, ked sa to zoberie za spravny koniec. A podla mna ani progrmatora nepotrebujes...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 06. Október , 2011, 22:29:28 »

Aha, cize nieco, co ma v plane Marian na temu zahranicnych serverov a-la JamPlay.com.

Potom by som nehovoril o nadsenectve, ale urobit si zakladny biznis plan, co ma uzivi. Ja by som tam aj videl svetielko na konci tunela, ked sa to zoberie za spravny koniec. A podla mna ani progrmatora nepotrebujes...

Presne tak. Programátora potrebujem, aj už dúfam mám, čo to dá poriadne dohromady. Prvé mesiace to bude len nadšenie, ale dúfam, že sa to aj rozbehne, keď tam budú dobré veci..  :)
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.