Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 18:43:02
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 32 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hyenik - gadgets  (Prečítané 123048 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #30 kedy: 14. Október , 2011, 22:35:54 »

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 15. Október , 2011, 09:02:59 »

Trochu viac ucty k najuspesnesiemu gitaristovi na fore!  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 15. Október , 2011, 09:41:21 »

Trochu viac ucty k najuspesnesiemu gitaristovi na fore!  Bacha na vec kamo!

Ucta by vzdy mala byt ci ide o niekoho uspesneho alebo nie, ale ze o tom pises prave ty mi je divne  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 15. Október , 2011, 09:47:22 »

ano, ano !  Bavím sa skvele len prosim Ta branko nenapis, ze to je zas o prstoch a ze nemas cas  Bavím sa skvele lebo keby to bolo v prstoch, tak nenapises, ze to nakrutis aj na axe  :) nebudem zas rozoberat debatu, ci je zvuk v prstoch - samozrejme, ze je aj. ale vazne som zvedavy na porovnanie  :)

fakt uplne bez provokacie ma to zaujma. alebo semish, alebo pitu nech to skusi

Mozem to reampovat, to nie je problem, ale naco by to bolo dobre? Aby sme sa dohodovali ze co hra akoze "lepsie"?
Aj tak nie je az tak dolezite ze ako dobre hraju gitarove stopy, dolezite je ako dobre hra celkova nahravka.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 15. Október , 2011, 10:06:45 »

Ucta by vzdy mala byt ci ide o niekoho uspesneho alebo nie, ale ze o tom pises prave ty mi je divne  Bacha na vec kamo!

Co mas presne konkretne na mysli? Koho urazam alebo vulgarne oslovujem?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #35 kedy: 15. Október , 2011, 10:07:13 »

Co mas presne konkretne na mysli? Koho urazam alebo vulgarne oslovujem?
Kto tu koho uraza alebo vulgarne oslovuje ?
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 15. Október , 2011, 10:11:36 »

Co mas presne konkretne na mysli? Koho urazam alebo vulgarne oslovujem?

Nevravim ze niekoho konkretne, ale ked ide o tvojho oblubeneho gitaristu, tak zrazu treba mat uctu, ked sa tu urazal niekto iny, vtedy ti to nevadilo.
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #37 kedy: 15. Október , 2011, 10:18:06 »

Trochu viac ucty k najuspesnesiemu gitaristovi na fore!  Bacha na vec kamo!

ale no tak, co to je uspesny UG kytarista?
podle mojí definice "jen nepatrně víc než naprostá nula"
navíc o té úspěšnosti by se dalo s úspěchem pochybovat, takže kliiiiiiiiiiid
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 15. Október , 2011, 10:35:32 »

Nevravim ze niekoho konkretne, ale ked ide o tvojho oblubeneho gitaristu, tak zrazu treba mat uctu, ked sa tu urazal niekto iny, vtedy ti to nevadilo.

Ja nemam problem sa zastat aj Branka, ktory ma u mna velky respekt, aj ked s jeho niektorymi, hlavne mimo gitar, nazormi teda vobec nesuhlasim. Zas uchylky smerom k Musicmanu, Axe, Bulbovi a tak. Respekt. Tak to ma byt.

PS: A co sa tyka zvukov, tak skladby Paladranu maju pre mna charakteristicky gitarovy wall of sound. Neda sa inak, len adorovat. Komu cest tomu cest. Samozrejme, kazdy mame iny vkus.   Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #39 kedy: 15. Október , 2011, 10:38:37 »

Ja nemam problem sa zastat aj Branka, ktory ma u mna velky respekt, aj ked s jeho niektorymi, hlavne mimo gitar, nazormi teda vobec nesuhlasim. Zas uchylky smerom k Musicmanu, Axe, Bulbovi a tak. Respekt. Tak to ma byt.

PS: A co sa tyka zvukov, tak skladby Paladranu maju pre mna charakteristicky gitarovy wall of sound. Neda sa inak, len adorovat. Komu cest tomu cest. Samozrejme, kazdy mame iny vkus.   Zdravíčko
uuuu, cim som si to vysluzil Žmurk Kazdopadne dakujem, spyrosik.  Zdravíčko

A k tej ukazke co si dal... neviem na com to bolo tocene, ale ten zaciatok gitar znie dost lacno, jak z nejakeho digitechu. Ale sak... ako pises, vec vkusu.
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #40 kedy: 15. Október , 2011, 10:41:42 »

a vlastne nemam v pici, odpoviem ti normalne :)

Nebudem predsa nikomu dokazovat ako hra axe vs. hocico. Hravam s axe v studiu, zivaky, v skusobni a cokolvek chcem, to si natocim a hlavne pouzijem. Uz ma prestava bavit "porovnaj s axe" a pod. kokotiny. Hociktory ten "preamp", co tu hyenik predvadza moze byt super, ale svojou obmedzenostou je pre mna osobne absolutne nevyuzitelny. Na axe spravim lepsi drive, ktory ma aj vacsie gule, a ak chces dokaz, pust si Periphery. Dobru noc.
 Zdravíčko

1) na to ma branko samozrejme plne pravo, neztracet cas s nejakym zbytecnym dokazovanim neceho o cem je pevne presvedcen, kdyz navic jakekoli takove dokazovani je subjektivne diskutabilni. Takze to je naprosta férovka.
Po stovkach ukazek a podobnych prestrelek, ktere mam za sebou, me takova reakce samozrejme neprekvapila. Neni zdaleka prvni ani zdaleka posledni a popravde jsem ani zadnou realnou odezvu necekal.

2) Ale ferovka ostatnich je zase postavit do tohoto kontextu taky ostatni brankova tvrzeni. Nejen za svoje činy, ale obcas i slova si totiz neseme zodpovědnost.

3) Moje soukrome presvedceni je ze na forech muzu tvrdit co chci, ale musim byt pripraven mit "gule" ustát si svoje nazory (byť klidně kontroverzni nebo kritické) .... Jinak jsou to jenom fórové žvásty kterýma je internet zamořený.

PS k Salvation mods modulum:
Neni to jiste gear pro kazdeho, a proti brankovu tvrzeni ze to hraje chabe, je zase jenom tvrzeni kytaristu napr. z Accept nebo Smashing Pumpkins kteri jsou z takoveho zvuku nadseni a pouzivaji ho jak live tak studiove. To vsak neni zadna offense, pouze suché kontextové konstatovaní. Komu kdo bude verit vic, to uz je kazdeho osobni vec....bez dukazu zbyva jenom ta vira a internetove tlachani.
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 15. Október , 2011, 10:43:44 »

ale no tak, co to je uspesny UG kytarista?
podle mojí definice "jen nepatrně víc než naprostá nula"
navíc o té úspěšnosti by se dalo s úspěchem pochybovat, takže kliiiiiiiiiiid
co znamena UG?
inak z coho vychadza ta tvoja definicia?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #42 kedy: 15. Október , 2011, 10:46:01 »

1) na to ma branko samozrejme plne pravo, neztracet cas s nejakym zbytecnym dokazovanim neceho o cem je pevne presvedcen, kdyz navic jakekoli takove dokazovani je subjektivne diskutabilni. Takze to je naprosta férovka.
Po stovkach ukazek a podobnych prestrelek, ktere mam za sebou, me takova reakce samozrejme neprekvapila. Neni zdaleka prvni ani zdaleka posledni a popravde jsem ani zadnou realnou odezvu necekal.

2) Ale ferovka ostatnich je zase postavit do tohoto kontextu taky ostatni brankova tvrzeni. Nejen za svoje činy, ale obcas i slova si totiz neseme zodpovědnost.

3) Moje soukrome presvedceni je ze na forech muzu tvrdit co chci, ale musim byt pripraven mit "gule" ustát si svoje nazory (byť klidně kontroverzni nebo kritické) .... Jinak jsou to jenom fórové žvásty kterýma je internet zamořený.

PS k Salvation mods modulum:
Neni to jiste gear pro kazdeho, a proti brankovu tvrzeni ze to hraje chabe, je zase jenom tvrzeni kytaristu napr. z Accept nebo Smashing Pumpkins kteri jsou z takoveho zvuku nadseni a pouzivaji ho jak live tak studiove. To vsak neni zadna offense, pouze suché kontextové konstatovaní. Komu kdo bude verit vic, to uz je kazdeho osobni vec....bez dukazu zbyva jenom ta vira a internetove tlachani.
No az si idem stiahnut tie stopy a skocim s nimi do studia, aby si nemal pocit, ze len tliacham do prazdna.

A este k tym Salvation - hram viac stylov hudby a neuspokojil by som sa s jednym druhom aparatu, tak aj preto axe. Je sice pravda, ze momentalne mam doma asi 4 lampove ampy.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #43 kedy: 15. Október , 2011, 11:07:45 »

Citácia: Branko
A este k tym Salvation - hram viac stylov hudby a neuspokojil by som sa s jednym druhom aparatu, tak aj preto axe. Je sice pravda, ze momentalne mam doma asi 4 lampove ampy.  Bavím sa skvele

No ja myslim, ze prave na to ty moduly su. Mas preamp se 4 modulama, takze mas 4 zesilovace. A ty moduly byvaji vetsinou i dobre tweakovatelne.
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #44 kedy: 15. Október , 2011, 11:13:53 »

co znamena UG?
inak z coho vychadza ta tvoja definicia?

UG = underground, v sirsim vyznamu ti co delaji muziku hlavne pro radost, puvodni vyznam (Plastic people atd) se postupne transformoval pro tvrdsi zanry, kapely ktere nemaji podepsanou smlouvu u velke firmy a nezivi se muzikou (tj. 99,9999% kapel :)
definice vychazi ze zkusenosti spousty kolegu a mych vlastnich, s nadsazkou tak usazuju spyrosovo fanouskovske nadseni (ktere je sice prijemne, ale se skutecnou realitou nema zhola nic spolecneho)

viz napr. tahle inkriminovana ukazka, kterou jsem nahraval v rozpracovanem byte, s ditetem ktere nechtelo usnout, notebook polozeny na komodě protoze momentalne nemam doma zadny stul, solo jsem dodelaval druhy den na penzionu, protoze to doma uz opravdu neslo.
Tak vypada nejaky uspesny kytarista??? :)
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 32 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 22 otázok.