Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 09:43:28
Strán: 1 [2] 3 4 ... 32 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hyenik - gadgets  (Prečítané 122876 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #15 kedy: 08. Október , 2011, 19:44:42 »

Citácia
ake tu mas gitarky?

Yamaha LLX16, Macho FBM acoustic a nějaka Epiphone akustická basa (měl jsem půjčenou)

Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #16 kedy: 08. Október , 2011, 19:49:27 »

no mna tam zaskocila, ta udrnacana basa od 2:00... lebo cele video je dobre, aj to znie aj hra a potom pride tato pasaz a zda sa mi akoby to hral iny clovek. to si uz nechcel prehrat, tam je uplne pocut ako zle chytis tu strunu Fuuha zíram

tomu se říká špína, žádný sterilní přeprodukovaný prog, feeeeeeling Žmurk
ale vážně, to je jenom podklad pro basu, já nejsem basák, ...... i celkový zvuk je zatím jenom raw premix, jeste se s tim krome poměrů nahrubo nic nedělalo.
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #17 kedy: 08. Október , 2011, 19:55:06 »

a právě dodělaná čerstvá ukázka pro http://salvationmods.com/
http://soundclick.com/share.cfm?id=11117589

Zaznamenané

tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #18 kedy: 08. Október , 2011, 20:34:59 »

Yamaha LLX16, Macho FBM acoustic a nějaka Epiphone akustická basa (měl jsem půjčenou)
dakujem za info Žmurk zabudol som este pochvalit ukazku, vyborna!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #19 kedy: 08. Október , 2011, 20:38:51 »

Vyborny drive ! Podobne hra axe do linky (bogner sim). Nemozem si pomoct.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #20 kedy: 09. Október , 2011, 14:52:08 »

Vyborny drive ! Podobne hra axe do linky (bogner sim). Nemozem si pomoct.  Bavím sa skvele

podobne urcite, ....stejne ani nahodou. btw proto napr. několik lidí z Randall fora používá pořád MTS preampy i kdyz AxeFX mají. Nebo např. TyTabor. Efektak je to vyborny, hardware IR loader vynikajici, ale preamp klasicky simulovany (tj. porad slabsi vesrovnani se skutecnym lampovym zvukem, podotykam zatim.... uz to asi dlouho trvat nebude, kdy tato hranice ve šťavnatosti, lampových středech a prosazení v celkovém mixu bude u simulací prolomena).
Zatím je to ale pořád pouze zbožné přání výrobců a majitelů Axe, 11R, POD atd.
« Posledná zmena: 09. Október , 2011, 14:53:01 od hyenik » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 13. Október , 2011, 10:09:37 »

podobne urcite, ....stejne ani nahodou. btw proto napr. několik lidí z Randall fora používá pořád MTS preampy i kdyz AxeFX mají. Nebo např. TyTabor. Efektak je to vyborny, hardware IR loader vynikajici, ale preamp klasicky simulovany (tj. porad slabsi vesrovnani se skutecnym lampovym zvukem, podotykam zatim.... uz to asi dlouho trvat nebude, kdy tato hranice ve šťavnatosti, lampových středech a prosazení v celkovém mixu bude u simulací prolomena).
Zatím je to ale pořád pouze zbožné přání výrobců a majitelů Axe, 11R, POD atd.
Nebudem sa hadat. :) So zopar eq editaciami nemam problem vytvorit hoc aj rovnaku farbu soundu, co si dal.  Na zdravie!
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #22 kedy: 14. Október , 2011, 09:07:36 »

Nebudem sa hadat. :) So zopar eq editaciami nemam problem vytvorit hoc aj rovnaku farbu soundu, co si dal.  Na zdravie!

Gratuluju, konecne spokojeny kytarista Žmurk
ale hele, misto planeho sermovani na foru, to klidne muzes udelat.
ja ti poslu nahrane dry stopy kytary (+ zbytek) a muzes to zkusit reampovat pres Axe.

jako takovy multimedialni experiment pro ostatni....
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #23 kedy: 14. Október , 2011, 17:11:27 »

ano, ano !  Bavím sa skvele len prosim Ta branko nenapis, ze to je zas o prstoch a ze nemas cas  Bavím sa skvele lebo keby to bolo v prstoch, tak nenapises, ze to nakrutis aj na axe  :) nebudem zas rozoberat debatu, ci je zvuk v prstoch - samozrejme, ze je aj. ale vazne som zvedavy na porovnanie  :)

fakt uplne bez provokacie ma to zaujma. alebo semish, alebo pitu nech to skusi
« Posledná zmena: 14. Október , 2011, 17:11:56 od mario bross » Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #24 kedy: 14. Október , 2011, 17:21:59 »

Ton je v prstoch, zvuk v aparate, gitare a vsetkych tych srackach medzi tym  Zdravíčko
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 14. Október , 2011, 18:43:06 »

Najlepsie aj tak je ked je kocur v trube, viete co tym myslim

Ta ukazka je rozladena na niektorych miestach, zvuk asi fajn, ked kazdy chvali, mne nereze uplne na 100%
« Posledná zmena: 14. Október , 2011, 18:55:47 od Pablo Woozy » Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #26 kedy: 14. Október , 2011, 20:36:23 »

pouzil jsem tenhle originalni multitrack - http://www.multitracks.org/rock-rok-muzika/alice-in-chains-them-bones
a komu by stacily moje rozladene dry stopy (ano uznavam, nebudu se vymlouvat na podminky, proste bylo to treba udelat rychle) tak par dni budou jeste tady - http://leteckaposta.cz/537614932
jinak samozrejme neni problem nahrat si vlastni lepsi, ze
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 14. Október , 2011, 22:25:39 »

ano, ano !  Bavím sa skvele len prosim Ta branko nenapis, ze to je zas o prstoch a ze nemas cas  Bavím sa skvele lebo keby to bolo v prstoch, tak nenapises, ze to nakrutis aj na axe  :) nebudem zas rozoberat debatu, ci je zvuk v prstoch - samozrejme, ze je aj. ale vazne som zvedavy na porovnanie  :)

fakt uplne bez provokacie ma to zaujma. alebo semish, alebo pitu nech to skusi
wtf ? Ty si asi vela nepochopil.  Bavím sa skvele Ci uz o tom zvuku "v prstoch" alebo ci nemam cas.  Bavím sa skvele Mam proste v pici.  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 14. Október , 2011, 22:30:35 »

a vlastne nemam v pici, odpoviem ti normalne :)

Nebudem predsa nikomu dokazovat ako hra axe vs. hocico. Hravam s axe v studiu, zivaky, v skusobni a cokolvek chcem, to si natocim a hlavne pouzijem. Uz ma prestava bavit "porovnaj s axe" a pod. kokotiny. Hociktory ten "preamp", co tu hyenik predvadza moze byt super, ale svojou obmedzenostou je pre mna osobne absolutne nevyuzitelny. Na axe spravim lepsi drive, ktory ma aj vacsie gule, a ak chces dokaz, pust si Periphery. Dobru noc.
 Zdravíčko
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #29 kedy: 14. Október , 2011, 22:32:40 »


paci sa mi ten zvuk
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 32 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.