Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
02. Máj , 2024, 05:30:58
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hyenik - gadgets  (Prečítané 123209 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #90 kedy: 09. Marec , 2012, 16:57:10 »

cameron uz ani neni vlastne cameron heh :) typek akosi nezvladol objednavky, momentalne tu firmu vlastni majitel rig talku.. inak super zosiky, ale zas 4000usd dat za nejaky 'nakopnuty marshall' no nech im nejebe
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #91 kedy: 09. Marec , 2012, 16:58:28 »

s nahravkama se roztrhl pytel :) "druhý" kytarista Paladranu čaruje.....
http://soundclick.com/share.cfm?id=11494098



Chybí někomu ve sbirce zvuk uberkultovního Camerona CCV a nechce se mu platit 3tis dolaru a čekat dva roky? Žmurk

nevies pls nahodou ze co vsetko bolo v signalovej ceste a do coho s tym hral?  resp da sa to pouzit cisto ako preamp alebo to funguje len v tych MTS zosikoch co robi randal a egnater?
« Posledná zmena: 09. Marec , 2012, 17:13:43 od kaolko » Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #92 kedy: 09. Marec , 2012, 17:27:24 »

Doteraz som nepocul o tejto znacke http://www.cameronamplifiers.com/

butik ampy zo statov, montoval to tipek doma na kolene. mal dva CCV a CCM modely, moderny a vintage ..  bol na ne sialeny poradovnik a nakoniec sa na to vydrbal, pobral sialene zalohy a zrusil telefony. ludia nasrani lebo prisli vsetci o velke love. firmu aj s listom a dlzobami kupil potom tipek z rigtalku brad king s nejakymi ludmi zo znameho LA shopu tonemerchants. kupili od neho know how a teraz vlastne vyrabaju to iste, len to nerobi doma na kolene Cameron. zacali robit aj bedne inak, podla tych YT ukazok tie ampy hraju bombovo, dokonca aj ten cameron bol velmi slusny gitarista. na nete ma par videi, ako ich osobne skusal a bavil sa s tym. inak kedysi, ked este bola na camerony cakacka roky dozadu, tak to bol velky hype
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #93 kedy: 09. Marec , 2012, 21:20:52 »

Doteraz som nepocul o tejto znacke http://www.cameronamplifiers.com/

ja sem znal jenom jmeno, ale v urcitych kruzich je to necekane silny kult :)
Sest lidi si objednalo modul jenom podle fotky. Dalsi pribyvaji ted po zverejneni ukazky.
Autor ukazky si ho velmi pochvaluje, je to chytre upgradovany marshall, silne korekce, dva gainy v serii, kazdy s 3way brightem, takze velmi mnoho zvukovych kombinaci (az po ruzne nesmyslne variace)

Predpokladam, ze zvolena ukazka naznacuje, ze aj Doug Aldrich hrava na "Cameron modded" marshalls

tak nejak Žmurk


nevies pls nahodou ze co vsetko bolo v signalovej ceste a do coho s tym hral?  resp da sa to pouzit cisto ako preamp alebo to funguje len v tych MTS zosikoch co robi randal a egnater?

zakladni info Salvation Mods - pouzit to jde jenom v HW Randall/Egnater.
http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Salvation-Mods-vyrobni-reportaz~12~leden~2011/
V cerstvem Muzikusu je reportaz z veletrhu v Nashville, navstevy u Michaela Wagenera a Wolfa Hoffmana.

signalova cesta byla jenom modul Camerock (v sasi RM4) a impuls (IR), nase obvykla metoda.
« Posledná zmena: 09. Marec , 2012, 21:25:38 od hyenik » Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #94 kedy: 19. Marec , 2012, 09:09:27 »

a uz jenom video dodatek k Salvation Camerocku

« Posledná zmena: 25. Marec , 2012, 16:21:23 od hyenik » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #95 kedy: 19. Marec , 2012, 09:58:17 »

znie to fakt namakane.. velmi dobre to je.. aj keed chcel by som to pocut nazivo ako to hra lebo mam taky dojem ze vela spravi aj to ze je tam viac vrstiev..
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #96 kedy: 19. Marec , 2012, 10:24:15 »

znie to fakt namakane.. velmi dobre to je.. aj keed chcel by som to pocut nazivo ako to hra lebo mam taky dojem ze vela spravi aj to ze je tam viac vrstiev..

miluju na cechoslovacich, ze tam vzdycky musi zustat nejaky "problem" Žmurk
Jasne ze sou to vrstvene kytary, dve doprovodne + jedna solova. On to dnes nekdo dela jinak? :) Vlastne jo, ti co chcou aby to znelo pravdive (a hur :))
 Nazivo muzes napr. tady http://usr.bandzone.cz/band/fo/forgottensilence/gallery/profile.default/iCmg0snlwkRd8UOYKDWWcGJOGOgSuBbh.jpg

tak ktery je lepsi? Žmurk

« Posledná zmena: 19. Marec , 2012, 10:25:05 od hyenik » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #97 kedy: 19. Marec , 2012, 10:27:12 »

a ved ja nevravim nic negativne omg..  ha ha ha len vravim ze vacisnou nazivo to znie inak tieto veci nez ked sa to zosnima/nahra.. ci ani to neni pravda?
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #98 kedy: 19. Marec , 2012, 10:44:44 »

a ved ja nevravim nic negativne omg..  ha ha ha len vravim ze vacisnou nazivo to znie inak tieto veci nez ked sa to zosnima/nahra.. ci ani to neni pravda?

vzdyt tam byl pobaveny smajlik omg :)
pravda je ze ne "tieto veci" ale vsechny veci :)
dve doprovodne kytary jsou industry standard z toho nejjednodussiho duvodu - zni to VZDYCKY lip (kdyz to kytarista zvladne zahrat)

kdyz udelas ukazku s jednou kytarou (pravdive, muhaha) tak okamzite se vyroji "fóroví chytráci" kteri budou horlive resit ze to a ono zni mnohem lip a prostoroveji atd. Takze to udela jenom sadomasochisticky blazen.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #99 kedy: 19. Marec , 2012, 10:47:22 »

jop to je pravda.. mna ten zvuk fakt oslovil znie to verne a dobre.. preto by som si to uplne ze skusil/pozrel/vypocul ako to znie napriklad v kapele na skuske.. skoda ze to nema viac ludi..
inak co sa tychto modulov tyka tak ten tvoj znamy to pouziva live akym sposobom? ma nejaky ten randall na to urceny alebo? ak si to pocul nazivo, aky si mal z toho dojem?
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #100 kedy: 19. Marec , 2012, 11:07:12 »

nazivo z toho mam dojem vyborny :) protoze na to hraju kazdou zkousku i koncert, ted jsem na to nahral celou desku.
a budu v tom samozrejme pokracovat, protoze uz diky tomu mam aparat vyreseny. Takze brzo budou dalsi odlisne zvuky v dlasich projektech... stoner, pagan atd

nazivo je bud randalll/egnater hlava, kombo, nebo šasi + libovolný koncák

nazivo hraju takhle



"studiove" ted uz kdekoli (doma, po hotelech atd)

Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #101 kedy: 21. Marec , 2012, 13:59:04 »

ake su priblizne ceny tych modulov vlastne? lebo na stranke nemaju vobec cennik.. ono ked som pozeral ze to prazdne randall rm100 chassis stoji tak 1200e tak mi az nevolno prislo :) ak tie moduly stoja tak ze kazdy 400e tak to by cele stalo 2400e co mi pride strasne moc
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #102 kedy: 21. Marec , 2012, 14:12:41 »

ake su priblizne ceny tych modulov vlastne? lebo na stranke nemaju vobec cennik.. ono ked som pozeral ze to prazdne randall rm100 chassis stoji tak 1200e tak mi az nevolno prislo :) ak tie moduly stoja tak ze kazdy 400e tak to by cele stalo 2400e co mi pride strasne moc
origo randall module nestoja viac ako 200e tak nevem ci by tie salvation presahovali 400 ?§!. A na kytary.cz pred vianocami byvaju brutal akcie na randalle... ved Miro Seckar odtial kupil V2 za nejakych 700e (za 50% menej)
« Posledná zmena: 21. Marec , 2012, 14:18:33 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #103 kedy: 21. Marec , 2012, 14:23:08 »

no mam cennik od nich, tie salva vychadzaju tak 400-470 E vratane modulu, neni to az taky lacny spas
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #104 kedy: 21. Marec , 2012, 14:26:06 »

Jop, ja som tiez pisal ohladom cennika vyrobcovi a dost ma prekvapili tie ceny. Za dva taketo moduly mam uz aj celkom slusny zosik. Pokial nespekulujem samozrejme. :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 23 otázok.