Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 11:30:42
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: INA VLNA  (Prečítané 2232 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« kedy: 07. Október , 2011, 16:16:32 »

 zaujímavá kapelka z BB bude hratv sobotu v ba ešte neviem kedy , ale dneska spia chlapi u mna lebo hraju tu tak dám vediet , ak by mal niekto zaujem
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 07. Október , 2011, 16:24:02 »

bude aj pillow war ?  ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 08. Október , 2011, 12:39:46 »

príd a zistíš , hraju v tom podniku čo ma Valihora niekde v starom meste , odporučam dnes večer
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 08. Október , 2011, 14:50:35 »

príd a zistíš ,

myslel som u teba doma.. ked u teba spia :D
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 08. Október , 2011, 16:03:07 »

nepoznám ten termín ale pilsner war bol,  všetko bolo išli sme spat okolo štvrtej a dnes mam fajnu poopičnu migrenu , ak  mate časa chut treba íst pozriet fajna muzička . Inak aj basak /bergantino skvelý aparát/ aj gitarista maju digitalne zosilňovače /žiadne lampy gitarista predal svoju pivinu lampovu a išiel do tohoto na čiste zvuky/
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #5 kedy: 09. Október , 2011, 10:38:58 »

do dežmára už dúfam tak skoro nepáchnem :-D :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 09. Október , 2011, 11:19:28 »

nepáčilo sa , no je to v podstate popík , ale mne sa to páči aj ludia reaguju dobre - bavia sa , ale neviem ako tam u vás
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #7 kedy: 09. Október , 2011, 11:24:03 »

ale mne sa to páči aj ludia reaguju dobre - bavia sa , ale neviem ako tam u vás

Tu u nas sa uz ludia nevedia bavit spontanne. Kazdy len chodi do drahych restik a hra sa na snoba. Alebo potom su tu metalove alebo pankove pajzle, kde Ta zas zbiju vsadepritomni nackovia. Je mi do plaču
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #8 kedy: 09. Október , 2011, 11:29:35 »

Tu u nas sa uz ludia nevedia bavit spontanne. Kazdy len chodi do drahych restik a hra sa na snoba. Alebo potom su tu metalove alebo pankove pajzle, kde Ta zas zbiju vsadepritomni nackovia. Je mi do plaču

Tak tak. Po novom este hipsterske kaviarnicky do ktorych sa ako jedinych da chodit na vecer, ked nechcem byt v drahej krcme na pive za 2.5 a klobaske za 5.
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #9 kedy: 09. Október , 2011, 12:08:19 »

nepáčilo sa , no je to v podstate popík , ale mne sa to páči aj ludia reaguju dobre - bavia sa , ale neviem ako tam u vás

Nejde o tú kapelu ale o ten podnik...v stredu sme tam hrali a teda bol to zážitok zážitkov :-D :-D

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 09. Október , 2011, 12:27:22 »

ja keby som mal bandu tak odohrám na zohratie pár podnikov na slovensku a potom von do miest ktore maju aspoň milion  obyvateľov a kde su podniky kde sa chodí za hudbou ozajstná klubova scena a v takých mestách je takých podnikov dosť , neni možne aby kapela zarobila viac v krtíši ako v ba a tak či tak to boli smiešne sumy 
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #11 kedy: 09. Október , 2011, 13:13:24 »

ja keby som mal bandu tak odohrám na zohratie pár podnikov na slovensku a potom von do miest ktore maju aspoň milion  obyvateľov a kde su podniky kde sa chodí za hudbou ozajstná klubova scena a v takých mestách je takých podnikov dosť , neni možne aby kapela zarobila viac v krtíši ako v ba a tak či tak to boli smiešne sumy 

Tak ono tá klubová scéna je adekvátna manažérom klubov a ľuďom ktorý do nich chodia...na slovensku je žiaľ v plienkach.
ale čo už keď ma to hranie baví? :-D :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 09. Október , 2011, 14:59:49 »

do dežmára už dúfam tak skoro nepáchnem :-D :-D

niečo si vyviedol?  :)
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #13 kedy: 09. Október , 2011, 15:05:20 »

niečo si vyviedol?  :)

nejak zabudol na koncert prísť zvukár a vstupné nám tiež jaksi nikdo nedošiel vyberať :-D tak sme si vybrali a nazvučili sami, no a samozrejme plagáty sa tlačili v čase keď sme do klubu prišli... ako dopadlo to happy endom, ale na nálade ti to moc nepridá :-D  bolo toho viac, ale kašlať už na to :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 23 otázok.