Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 01:12:05
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Digitech - efekty  (Prečítané 25645 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #15 kedy: 20. Október , 2006, 11:14:44 »

shaggy,teda tu na fore korleooone.ked opacis poriadne kombo lampove,tak zistis ze ten efekt je chemia jak prasa.ale ak hovoris ze \"perfektne v kontexte ceny\" tak potom teoreticky ano.ale s prizmurenim vsetkeho mozneho.mal som basovy ekvivalent a to bola fajn vec na lacnom kombe s basou bez ksichtu a nepouzitelna vec na poriadnejsom aparate s poriadnou basou.
Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #16 kedy: 20. Október , 2006, 11:29:45 »

si si isty ze si zase nieco nefajcil? odkedy sa do BP200 dava lampa a odkedy je to pokus omyl? hod nejake info ze preco by to tak malo byt.
Zaznamenané

o-yep sro
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 20. Október , 2006, 11:35:22 »

hmmm.to znie ako pekna blbost:P
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 20. Október , 2006, 13:32:54 »

cize na muziker fore niekto povedal ze robos v azii strkal ako ho napadlo do tej istej skatule s tym istym oznacenim vnutornosti z vyssej rady?
nehnevaj sa ale toto je typicka muzikerovska informacia,kde ludia s jolanami davaju rady o dobrych gitarach. ak to najdes niekde na nete,na serioznej stranke,tak ti kupujem nove struny.
ja viem ze si nehovoril o BP ale o RP,ale bola to rovnaka rada a teda nevidim dovod na to aby gitarove hralo hviezdne ak to basove je pekne na ****.
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 20. Október , 2006, 13:43:48 »

ehm.. aaaale - radsej nic :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #20 kedy: 20. Október , 2006, 13:48:16 »

don corleone napísal:
Citácia
pista58 napísal:
Citácia
cize na muziker fore niekto povedal ze robos v azii strkal ako ho napadlo do tej istej skatule s tym istym oznacenim vnutornosti z vyssej rady?
nehnevaj sa ale toto je typicka muzikerovska informacia,kde ludia s jolanami davaju rady o dobrych gitarach. ak to najdes niekde na nete,na serioznej stranke,tak ti kupujem nove struny.
ja viem ze si nehovoril o BP ale o RP,ale bola to rovnaka rada a teda nevidim dovod na to aby gitarove hralo hviezdne ak to basove je pekne na ****.


VŽDY TI TO kua POVÍDAM!!! PŘESTAŇ UŽ MI JEBAT DO ŠIŠKY!!!;) Žmurk Žmurk ha ha ha
To nie je žiadna typická muzikerovská informácia, veď som to sám skúšal.


co si vyskusal,ze nieco hralo lepsie a nieco horsie - tvoj subjektivny pohlad?
 otvor ten efekt a ak odtial vydolujes nejaku lampu alebo mi na webe najdes nieco relevantne,tak som ochotny ti uverit.keby som ta nepoznal a nevedel ze naletis na kazdu vtakovinu,tak mam podobnu reakciu ako rasto:P

a kym ta nesprdne nejaky admin aby si tu nenadaval tak ti to poviem uz rovno ja: vyjadruj sa slusne:-)
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 20. Október , 2006, 13:54:37 »

don corleone napísal:
Citácia
Nie, povedz. Som zvyknutý:)


Ako viem si predstavit, ze keby sa to vyrabalo velmi dlho, tak po case mozu nahradit neviem aky cip neviem akym inym cipom a uz to bude hrat mozno inac. Vlastne ako to je pri klasickych skreslovacoch, napr. Tube Screamer od Ibanezu. Ale pokial nejaka firma chrli na trh rocne 2 novinky, nevidim moc dovodov, aby pocas tak kratkej zivotnosti nejakeho modelu na nom nieco obmienala. To o tej lampe samozrejme nebudem komentovat :).
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #22 kedy: 20. Október , 2006, 14:08:00 »

a co ma krabica spolocne s \"crevami\" efektu a ako vplyva masivna konstrukcia krabice na zvuk? :blink:
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #23 kedy: 20. Október , 2006, 14:14:25 »

to bola ironicka poznamka..akoby si povedal, ze ked das lepsiu karoseriu na trabanta a mas z neho ferrari
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 20. Október , 2006, 14:23:48 »

corleone - čo si naháňaš príspevky?? Nemusíš na každú vetu použiť nový príspevok, premysli si v kžude, čo napíšeš a potom to zhrň do jedného. Žmurk
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #25 kedy: 20. Október , 2006, 14:26:10 »

don corleone napísal:
Citácia
Neviem. Otočme dišputu: Tak ako dva kompy s identickým vybavením nemusia bežať totožne, nemusia ani dve krabičky z tej istej rady fachčiť rovnako.


trosku prehnane tvrdenie si myslim...co sa spolahlivosti tyka moze na tom nieco byt..co sa \"vykonu\" tyka tak je to trosku pritiahnute za vlasy
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 20. Október , 2006, 14:32:38 »

To je o slovickach. Ak su dva identicke efekty, tak budu hrat rovnako. Lenze nemozno zarucit, ze vsetky suciastky budu uplne uplne rovnake a tiez vsetky podmienky, ktore ovplyvnuju ich zvuk, jednoducho debata o nicom :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #27 kedy: 20. Október , 2006, 14:34:23 »

presne..ako debata preco dve identicke gitary nebudu hrat 100% rovnako :)

Naposledy upravil styrioci, : 20.10.2006 o 15:37
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 20. Október , 2006, 14:34:59 »

2 počítače môžu fungovať inak, ale ten istý software na nich bude produkovať ten istý zvuk, tak isto ako pri RP200, kde sú digitálne simulácie, tzn tie isté nuly a jedničky, ktoré tvoria zvuk. Jedine, že by použili iné prevodníky na audio signál, čo mi tiež príde pritiahnuté za vlasy.
Najskôr si myslím, že mohlo byť viac iných faktorov, ktoré ovplyvnili to, že si to proste v predajni počul inak. Zapojenie do iného aparátu s iným nastavením, odlišné nastavenie efektu, iná miestnosť, alkohol ... :)
Zaznamenané

kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #29 kedy: 20. Október , 2006, 14:43:44 »

martinlm napísal:
Citácia
To je o slovickach. Ak su dva identicke efekty, tak budu hrat rovnako. Lenze nemozno zarucit, ze vsetky suciastky budu uplne uplne rovnake a tiez vsetky podmienky, ktore ovplyvnuju ich zvuk, jednoducho debata o nicom :)


Hej, nejak tomu došla šťava. Jednoducho: Za súčasný cash je to dobrá kúpa, rozhodne to nemôžem zrovnávať zo ZOOMom 505II, ktorý som mal predtým. Howgh

Pituovi: Soráč, tento bonmot mi napadol až potom a nemohol som vás predsa ho pripraviť:).
Zaznamenané

RED DEBILS
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 22 otázok.