Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 14:16:57
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kombo do 500 eur  (Prečítané 826 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
La mara
Hosť
« kedy: 10. Október , 2011, 19:00:04 »

čo by ste mi poradili na čistý zvuk a taký bluesový crunchík, ja som rozmýšlal nad fenderom ten má vraj najkrajší clean ale ani marshall nevypadá zle...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 10. Október , 2011, 19:01:15 »

Vox. Fender v tejto cenovej relacii ma dost podivny crunch a u Marshalloch sa moc o cistom zvuku neda hovorit.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
La mara
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 10. Október , 2011, 19:03:48 »

Vox. Fender v tejto cenovej relacii ma dost podivny crunch a u Marshalloch sa moc o cistom zvuku neda hovorit.
vieš mi aj nejaký model poradiť Zdravíčko
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 10. Október , 2011, 20:12:06 »

Tie nove cinske AC15 alebo AC30 su celkom prijemne hrajuce kombicka.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #4 kedy: 11. Október , 2011, 06:00:51 »

Nedavno som mal Marshall JCM 2000 doma clean zvuk nebol špatny no počul som lepši, aktualne mam doma orange tiny terror ktory mna stale dostava do kolien naozaj z neho dostanem čo potrebujem jedina nevyhoda je že nema efek. smyčku....nadherny clean a nakraply blus zvuk na doma je ako stvoreny 15/7 W....dokonca sa da hovorit aj o metalovejšom skresleni...
Ale ak hladaš čisto clean a jemny crucnh tak ten Vox Ac15 nieje špatny...no musis sa s nik chvilku pohrat a naštelovat...lebo ked som ho mal zapnuty no bol som trošku vedla  ha ha ha
ten orange 3 tlačitka tam nieje o čom....a hraje naozaj nadherne
Inak ešte jetu možnost Fender Hot Rod Deluxe toje do 500 € alebo ešte Marshall Bluesbreaker ale ten je asi o čosi drahši...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.