Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 21:57:40
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kupa zvukovky a Midi kontroleru  (Prečítané 985 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Damian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



WWW
« kedy: 12. Október , 2011, 20:10:16 »

Chcem si kupit M-audio Ozone a chcel by som sa spytat ci je to dobry napad vobec nieco take kupovat (nejake vseobecne namietky), ci mi to bude fungovat s Windows 7, ci mi pofrci ASIO.

Resp. ci je lepsi napad M-Audio Fast usb II a k tomu Oxygen 8 v2 (teda ak mi aj ten pofrci na windows 7)

a este potvrdenie, zvlada fastra nahravat 2 stopy naraz Gitaru (cos predpokladam je aj linka a mic)
« Posledná zmena: 12. Október , 2011, 20:53:00 od Damian » Zaznamenané
sheffer
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #1 kedy: 04. December , 2011, 21:22:57 »

Ahojte,
sry ze zasieram autorovi temu ale nechcel som vytvarat novu...

potrebolval by som poradit ohladom zvukovky + midi kontroleru, v podstate mam taku predstavu ze kupim zvukovku s MIDI rozhranim a zapojim do toho FCB 1010 pripadne iny kontroler s cim budem moct prepinat patche, efekty, looper, etc v guitar rigu alebo inom SW

potreboval by som poradit:

- ako je to so zbernicami? USB3 interfejsy som na trhu nenasiel [teda aspon v low budget rovine] cize dilema asi ostava USB2 vs firewire
- vyrobca? M-adudio fast track karty su asi najpopularnejsie, akurat som cital ze byva problem s driverami, akeho vyrobcu by ste odporucili? m-audio, line 6, focusrite, tascam, presonus, zoom g3, lexicon, etc....je tu nieco comu sa zdaleka vyhnut?
- rad by som sa zmestil tak do 200E a uprednostnim asi MIDI rozhranie pred poctom vstupov/vystupov
- Je behringer FCB 1010 este stale aktualny alebo su tu uz aj iny kandidati cena/vyuzitie?

Chcem to mat na domace hranie a nahravanie.

Vopred diki za akykolvek feedback
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #2 kedy: 05. December , 2011, 16:28:45 »

Ahoj,

ak to chces na domace hranie tak ti je fbc da sa povedat na nic... mam to zvlastnej skusenosti..ale aj tak poradim...

ja mam m-audio fast track pro usb a fbc... rozumie si to supre... je tam nizka latencia a s guitar rigom to bude fungovat bezproblemov.. jamam radsej amplitube a tam to uz je trochu zlozitejsie ale da sa aj to....

usb je v pohode nemal som problem.. daj si iba pozor ze niektore pocitace ak su slabsie alebo nie stavnae na pracu s audiom mozu robit neake sumy alebo pukance (ked sa zapinaju jadra na viacjadrovych procesoroch apodobne..takze dakedy to toreba este potweekovat aby to frcalo fajne...) ak nejdes na tom nahravat album tak je to lacne a dobre riesenie....
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.