Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 18:42:23
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Paul Mccartney v Taliansku  (Prečítané 18140 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #75 kedy: 03. Júl , 2013, 12:13:05 »

Presne rovnaky 36 eurovy "parkovaci listocek" som si tam nasiel pred mesiacom na Bon Jovim, ktory hral v podstate cez cestu.
Este som to nezaplatil, chystal som sa. Fakt z toho nebudu v buducnosti opletacky? Nahodou dalsia pokuta vo Viedni, budem v databaze, atd..., ci?

Koncert bol podla ocakavania neskutocny, pri Something som sa skoro rozplakal a pri Live and Let Die a Helter Skelter takmer vyskocil z koze od roztopase. Hlavne po tom, co sme si uprostred davu zapalili brko a hudobna historia sa nam premietala pred ocami.

Musim ist znova, neda sa inak.

zahulit si mozes predsa kazdy den a za menej  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #76 kedy: 03. Júl , 2013, 13:58:57 »

Presne rovnaky 36 eurovy "parkovaci listocek" som si tam nasiel pred mesiacom na Bon Jovim, ktory hral v podstate cez cestu.
Este som to nezaplatil, chystal som sa. Fakt z toho nebudu v buducnosti opletacky? Nahodou dalsia pokuta vo Viedni, budem v databaze, atd..., ci?

Koncert bol podla ocakavania neskutocny, pri Something som sa skoro rozplakal a pri Live and Let Die a Helter Skelter takmer vyskocil z koze od roztopase. Hlavne po tom, co sme si uprostred davu zapalili brko a hudobna historia sa nam premietala pred ocami.

Musim ist znova, neda sa inak.
Roman, rok a pol som sledoval kazdy tyzden ci sa neobjavi nejaky koncert v Europe. Takymto tempom bude najblizsi 2015 :)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #77 kedy: 04. Júl , 2013, 09:13:47 »

Koncert bol podla ocakavania neskutocny, pri Something som sa skoro rozplakal a pri Live and Let Die a Helter Skelter takmer vyskocil z koze od roztopase. Hlavne po tom, co sme si uprostred davu zapalili brko a hudobna historia sa nam premietala pred ocami.
... ja mam podobne zazitky aj bez speku.Na druhy den som si doma musel spravit plylistovu reprizu  Bavím sa skvele
... no a fsimli ste si to aj vy ? s tymy rakusakmi to na 90% koncertu ani nehlo,teda aspon tam kde som bol ja,sedeli a hullili .Raz som na koncerte f Osterachu zazil ze mali aj stuple f usach :D ... cisti pacienti
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #78 kedy: 04. Júl , 2013, 09:42:42 »

... ja mam podobne zazitky aj bez speku.Na druhy den som si doma musel spravit plylistovu reprizu  Bavím sa skvele
... no a fsimli ste si to aj vy ? s tymy rakusakmi to na 90% koncertu ani nehlo,teda aspon tam kde som bol ja,sedeli a hullili .Raz som na koncerte f Osterachu zazil ze mali aj stuple f usach :D ... cisti pacienti

to som zazil vo viedni aj na zz-top to je proste take publikum :-D
co sa tyka stuplov v usiach..tie po istej dobe nosim na iste koncerty aj ja  No hanbím sa..
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #79 kedy: 04. Júl , 2013, 09:50:04 »

ja len na MOTORHEAD  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #80 kedy: 08. Júl , 2013, 08:00:42 »

ja len na MOTORHEAD  ha ha ha Na zdravie!

Bol som v Brne, suhlasim  Bavím sa skvele Ale to bolo uz nechutne nahlas a kazilo to zaziok, samozrejme Lemmy po tretej pesnicke poprosil zvukarov, aby to dali este hlasnejsie  Bavím sa skvele

Who a McCartney ani nahlas, ani potichu, presne tak akurat, ze mi nepiskalo este dva dni v usiach.
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #81 kedy: 08. Júl , 2013, 08:09:22 »

... mne sa v Brne nezdal byt ten Motohed nejak nahlas  Bavím sa skvele ale to som ja .Mna raz aj bubenik v skusebni dojebal ,ze nech sa dam tichsie ,lebo on uz ani skopky necuje  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.