Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 19:31:17
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pain of Salvation - Bratislava MMC - 19.10.2011  (Prečítané 3068 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« kedy: 17. Október , 2011, 17:32:03 »

Švédska progmetalová skupina vystúpi opäť na Slovensku - konkrétne v Bratislave 19. 10. 2011, v MMC s novým albumom Road Salt Two.
Vystupujú aj so supportom, fínskou kapelu Von Hertzen Brothers ( http://www.vonhertzenbrothers.com/ ).

Lístky - TicketPortal / budova YMCA / Dr. Horak ...


http://www.setlist.fm/setlist/pain-of-salvation/2011/fuzz-club-athens-greece-23d0540f.html

 Na zdravie!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #1 kedy: 17. Október , 2011, 18:07:10 »

Ten setlist sa mi zda nejaky prikratky.
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 19. Október , 2011, 13:22:15 »

dnes tam ideme
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 19. Október , 2011, 13:27:55 »

nemate niekto listok? som zabudol stihnut predpredaj  No hanbím sa.. a kamosi sa na mna vysrali  Neser ma!
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 19. Október , 2011, 13:30:33 »

tesim sa...

a sak bude sa aj na mieste dat kupit.. ja som si zohnal ten pohladnicovy..  :)
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 19. Október , 2011, 13:36:48 »

a sak bude sa aj na mieste dat kupit..
hej, ale ja by som chcel hlupo sentimentalne ten kusok papierika od ticketportalu, lebo mam z toho taku dekoraciu na stene  ha ha ha
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 19. Október , 2011, 13:41:02 »

a kamosi sa na mna vysrali  Neser ma!
kamosi asi nie su banka.
A jeden kamos, co na teba myslel, ked kupoval listky na Hiromi.......no, ale to nepatri na verejnost  Na zdravie!
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 19. Október , 2011, 13:54:33 »

jesis bambus, sak ja ta ani nejdem dokopat, ani ta z bytu nevyhodim a za tu hiromi ti mozem tuna aj verejne podakovat: dakujem!. tak klidek  Bavím sa skvele  proste sa snazim zohnat listok, to je cele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 19. Október , 2011, 14:17:03 »

najlepsie je ked jeden nas kamarat kupoval za vlastne peniaze listok druhemu kamaratovi ako sluzbu a potom mu povedal v den koncertu asi hodinu pred zaciatkom ze - nejdem, prosim ta predaj moj listok niekomu na brane
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 19. Október , 2011, 14:18:23 »

najlepsie je ked jeden nas kamarat kupoval za vlastne peniaze listok druhemu kamaratovi ako sluzbu a potom mu povedal v den koncertu asi hodinu pred zaciatkom ze - nejdem, prosim ta predaj moj listok niekomu na brane
lenze ja nesom koko*t a preto, keby som sa aj v den koncertu rozhodol tak, ako pises, tak vsetky pripadne naklady bez reci znasam.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kika
nováčik
*
Príspevkov: 51


i love beer and prog metal :)


« Odpoveď #10 kedy: 20. Október , 2011, 09:22:48 »

každopádne, koncert bol fakt "awesome"... aj predkapelu mali super, fakt parádny večer to bol  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 20. Október , 2011, 09:55:01 »

vcera ma predkapela bavila viac nez POS :)

« Posledná zmena: 20. Október , 2011, 09:55:49 od kaolko » Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 20. Október , 2011, 10:13:17 »

naozaj vyborny koncert, vsetko co tam bolo, bolo super.

mozno by ale stalo za to, pre kazdeho, kto nebol, trosku porecenzovati: to, ci je muzika PoS dobra, necham na kazdeho solo, vec vkusu. ja som ich dovcera vobec nepocuval a musim povedat, ze zaujali. originalna tvorba, dost tazko predvidatelne, vyborne vystavane, aranzersky 100%, boli aj onanisticke sola a musim povedat, ze tu snad este zbytocnejsie, nez napriklad v DT, ale bolo ich s mierou. co mna osobne dostalo, bola rytmika, vyraz a vokaly a este raz vokaly. spievali uplne vsetci a spievali fakt vyborne. Gildenlow vobec neposobil, ako mnohi predsuvali, ako curak, ale naopak ako velmi schopny frontman. Vela herectva, pritom ziadne trapne pozy. Bol aj vtipek sem-tam, ale hlavne okrem toho, ze ma bavilo to pocuvat, ma bavilo aj sa na to pozerat, a to aj vdaka dopracovanej svetelnej produkcii, ktora bola ocividne pozorne sita ku kazdej skladbe a kazdemu momentu. K zvuku len tolko, ze mozno trochu preduneny spodok, ale inak dobre citatelne vsetko, cize zvuk solidny.


palec hore, dobre stravene peniaze a asi si aj nejaky ten album zozeniem na popocuvanie
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 20. Október , 2011, 10:46:52 »

uplne suhlasim. Ja som mal rovnaky pocit, ked som ich prvy krat vobec pocul/videl minuly rok. Vtedy mali este viac vystavany program, rekvizity a bombasticky zaver na bocnych vyvysenych podiach.
Dokonala suhra zvuku a svetiel sa ukazala najma pri tych zabijackych stoptimeoch, kde v jednom zlomku sekundy bolo totalne ticho a tma a v dalsej sekunde naklad.
Tvorba vyborna, pestra, ziadne klise, vyborni muzikanti a aj vystupujuci.

Z predkapely som videl posledne 3 veci, ale stacilo mi to na to, aby som sa z toho posral, lebo to bolo vyborne. Urcite si zozeniem.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #14 kedy: 20. Október , 2011, 20:38:55 »

Ja ani nemam co napisat. To bola najlepsia podiova prezentacia/svetla/hudobna pripravenost aku som kedy zatial videl. Setlist by som osobne celkom pomenil, ale nejdem si tym kazit fantasticky dojem. No posral som sa zasa raz.  Zdravíčko

vcera ma predkapela bavila viac nez POS :)
Predkapela detto ...skoro rovnako unikatny pristup k hudbe a takmer rovnaka uroven a atmosfera ako PoS.  Fuuha zíram
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.