Debata o politike

<< < (240/257) > >>

proghopik:
Citácia: Pitu  26. Január , 2020, 09:55:29

Ale celkovo všetky počty klesajú.


No ved, opakujem - klesaju pocty celkovo, ale posledne roky medzirocne rastu okolo 10% pocty sex. deliktov pachanych casto v ramci moslimskej komunity, resp. cudzincami (percento moslimskych pachatelov samozrejme presne zverejnene nie je).

To si daj do suvislosti so situaciou napr. vo Francuzsku, v extremnom pripade si nieco precitaj o situacii v meste Malmo vo Svedsku, kde sa to uz populacne preklapa a dovodov na vazne obavy je hned dost.

Tento clanok je k tomu vhodny tiez, dokonca spochybnuje bezne sireny udaj, ze vo Francuzsku je az 70% vaznov moslimskeho vierovyznania.

https://www.adamsmith.org/blog/are-70-of-frances-prison-inmates-muslims

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/11352268/What-is-going-wrong-in-Frances-prisons.html

P.S. Ja inak len reagujem na radu Rastisovi, ze ma zacat cestovat. :) K poznaniu, ze v blizkej buducnosti bude mat Europa velke problemy so slabo integrovanou moslimskou mensinou sa da lahko dopracovat aj bez cestovania po zapadoeuropskych mestach.

rastis:
Citácia: Martinlm  24. Január , 2020, 22:51:12

Tie Americke veci su ale transparentnejsie, ci? Napr. da sa zistit, co presne podporuje OSF.


to je relativne a Tvoje tvrdenie vychadza len z Tvojho subjektivneho presvedcenia, nie zo znalosti faktov. fakty si totiz ohyba alebo selektuje nie len ta konspiracna strana, ale bohuzial aj ta spravna mainstreamova. ak sa napriklad rozhodnes zistit, co presne podporuje OSF, si si isty, ze Tvoje zistenie bude uplne dokonale transparantne, presne a komplexne ? vysledku Tvojho pokusu budes verit iba na zaklade toho, comu chces aj nadalej verit. ja osobne si napriklad myslim, ze zrovna tato firma cez siet dalsich tisic prepletenych firiem okrem ineho vplyva na verejnu mienku a nemyslim si, ze by to mala robit. a je na druhej strane vela ludi, co si zase mysli, ze na verejnu mienku vplyva Putin. cize sa oblukom vratim k povodnej teze o tom, ze ak tu moze media financovat US ambasada, vobec ma nevyrusuje, ak zase ine media bude podporovat Kim Cong Un, aspon to nebude vsetko tak okato strcene do jednej riti   :whistle: preto napriklad udavacstvo typu konspiratori.sk nema s demokraciou nic spolocne.

Citácia: Martinlm  24. Január , 2020, 22:51:12

Tak ale k tomu bojkotu sa ludia pridavaju dobrovolne, ci?


to je relativne co je dobrovolne. majitelov pravdy podla mna moc nie je (snad), zato su dobre vidiet / pocut, v medialnom prostredi su velmi silni, koniec koncov su prelezeni komplet verejnopravnym prierstorom. podarilo sa im dosiahnut to, ze kazdy iny nazor je konspiracia v lepsom pripade, fasizmus v horsom pripade. hovorit o tom, ze niekto sa k ich bojkotom dobrovolne pridava je podla mna v konstelacii, ako je to nastavene uplne scestne. dobrovolne sa podpisovala aj anticharta inak.

Martinlm:
Rastis,

vela ludi cita noviny necita a zaujimaju ich len tie click-baitove nadpisy, co im vyskakuju na Facebooku. Skranku vyrabajucu taku obsah dokazes zaplatit aj z reklamy, zatial co skutocnych novinarov nie. Konspiratori.sk su zamerany prave na to, ci? Nie je to skutocne riesenie.

Pisete tu o tom, ze tradicne media neinformuju o tych tzv. no-go zonach a pod. Napr. v Denniku N im trvalo tak 2 roky, kym som sa tam docital o vybuchoch niekde vo Svedsku - oblubeny sposob vybavovania si uctov tamojsich muslimskych gangov.

Ale ak si mam vybrat, tak radsej tak, ako manipulacia na sposob Hlavnych sprav.

spyros:
2Rastis: ale chápeš, že mohamedán z Hainburgu nemoôže za tvoj dodrbaný život  :drink:

rastis:
spyros - bingo, trefne, vecne a mozme sa aj zasmiat. a este mozes vziat jed na to, ze tebe Tvoj uspesny zivotny pribeh neskutocne zavidim  ;)

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana