Debata o politike

<< < (242/257) > >>

proghopik:
Tu je inak fajn clanok k téme, ktorá sa úmyselne dosť prehliada a pekne mapuje situáciu, ktorú som naznačil.

https://dennikn.sk/974639/ked-sa-arabska-ulica-prestahuje-do-svedska/

Pitu:
Citácia: proghopik  28. Január , 2020, 09:46:05

Tu je inak fajn clanok k téme, ktorá sa úmyselne dosť prehliada a pekne mapuje situáciu, ktorú som naznačil.

https://dennikn.sk/974639/ked-sa-arabska-ulica-prestahuje-do-svedska/


Najlepšie odpoveď je, ako všetko riešiť, je na konci článku:

Na spomínané udalosti neexistuje lepšia odpoveď, než že bude Švédsko svoje zákony vynucovať úplne a spravodlivo.

rastis:
Citácia: Pitu  28. Január , 2020, 14:29:24

Najlepšie odpoveď je, ako všetko riešiť, je na konci článku:

Na spomínané udalosti neexistuje lepšia odpoveď, než že bude Švédsko svoje zákony vynucovať úplne a spravodlivo.


posledna veta prave naopak akoby s predchadzajucim textom nesuvisela  :evil: v kazdom pripade, mali by v Denniku N zacat cestovat a nedavat priestor Putinovym trollom  :whistle:

proghopik:
Citácia: rastis  28. Január , 2020, 16:32:12

v kazdom pripade, mali by v Denniku N zacat cestovat a nedavat priestor Putinovym trollom  :whistle:


Tiež sa divím, ako im tam toto ušlo.

yngwinier:
ja si myslim, ze konspiracne weby su vo velkej miere podporovane z Ruska. Odvolavat sa na demokraciu a poukazovat na akusi "vyvazenost" vo vztahu k USA je odveci. Vsimnime si, ako vo vztahu k dezinformacnej scene vyrasili temy ako LGBTI, tzv. tradicna rodina, vztah k EU, migranti... a vsimnime si, kedy tieto "temy" vystupili do popredia, kto ich zneuziva. Podla mna to bol na SK rok 2014 a prezidentske volby.
Podla vsetkeho existuje akesi know how, ako presmerovat pozornost ludi na temy, na ktorych je mozne zivit nenavist, a je lahko mozne ludi manipulovat. V tychto zalezitostiach sa nadmieru angazuju byvali (?), aj sucasni clenovia SIS a vychodnych spravodajskych sluzieb. Budem zvedavy, co vsetko sa dozvieme z pozadia Kocnerovych aktivit a z pozadia vrazdy K+K, podla mna cela tato vec ma ovela zavaznejsie korene smerujuce kamsi k tajnym sluzbam.
Kazdopadne, zaujem Ruska je rozdrobit EU a najlepsiu vychodiskovu poziciu maju nove clenske staty so svojim priklonom k autoritarstvu, co je v zasade rovnaka krvna skupina aku ma Putin.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana