Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 07:06:36
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 260198 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 18. Október , 2011, 12:13:01 »

Lebo som slovak, mam tu rodinu a pod. :) Preco sa ty neodstahujes ? Ci vsetko ti vyhovuje ? A kludne by som volil aj SNS. Nech je sranda, ked uz nic.  Som metlak

No ked aj tvojim pricinenim sa vrati ta zlodejska banda, tak asi pojdem prec, napriek tomu ze tu mam rodinu, kamosov a hlavne zavazky voci bankam. Nastastie sa mozem prestahovat aj okamzite, mam kam (uz som v zahranici zil) a firma mi to prestahovanie este aj rada zaplati.
« Posledná zmena: 18. Október , 2011, 12:14:41 od Semish » Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #31 kedy: 18. Október , 2011, 12:13:31 »

v tomto ma pablo pravdu a zrejme to tak aj myslel..
oni skutocne velka cast z nich pracuje. ci uz na stavbach, dielnach, poli, za pasom, za pokladnou..atd..atd.. a tym to nemyslim nijak pejorativne, rovnako ako ked poviem, ze k volicom SMERU patri prevazne nizsie vzdelane obyvatelstvo. to nie je ziadne tajomstvo.

osobne nemam az tak rad ked niekto aicky prirovna ficovolic=uplny idiot.
pretoze si myslim, ze velka cast z nich su proste jednoduchi ludia, ktori mu uveria. ale nie su to ludia ktori by si teraz cielene zelali rozkradanie statu, zadlzovanie, rozbijanie sudnictva a prekvitanie mafianstva. akurat ze (z mojho pohladu) to nevedome a nechcene podporuju.

z tohto pohladu sa mozu javit ako naivni a hlupi ludia, ale to nevylucuje to, ze to zaroven mozu byt velmi priatelski, dobrosrdecni a mili ludia. co tak 80 rocna babka s nizkym dochodkom, ktora cely zivot zije na dedine a tvrdo pracuje moze vediet o hospodarskom mechanizme, trhovom hospodarstve alebo hranici vyrobnych moznosti?
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #32 kedy: 18. Október , 2011, 12:14:04 »

ze Smer ci uz dava iluziu, alebo skutocne presadzuje zaujmy nizsej vrstvy

Daj konkretne priklad ze kde ich presadil. Tym, ze stopli 20 korunove poplatky za navstevu u lekara? Na ine si akosi neviem spomenut.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 18. Október , 2011, 12:14:23 »

Smer nech je aky je, ma silneho lidra, ktory vie veci dotiahnut do konca a je JEDINY (Si píš!!!) taky na Slovensku.

Otazne je ze do akeho konca, ale mas pravdu , jeho navrat bude znamenat ze to dotiahne do konca.
Zaznamenané
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #34 kedy: 18. Október , 2011, 12:15:39 »

Otazne je ze do akeho konca, ale mas pravdu , jeho navrat bude znamenat ze to dotiahne do konca.
Presne toto napadlo aj mne  Je mi do plaču
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 18. Október , 2011, 12:16:36 »

...Trapne slovickarenie, predsudky, elitarstvo...

...fakt, ze Smer ci uz dava iluziu,...

...tak ako je docasna svetovlada par ludi ktori vlastnia XX % svetoveho majetku,...
1. na slovickarenie sa vyser, vies ze tu kopec ludi (vratane mna) rado podrypuje, snad za to dokazes vidiet.
2. to je podla teba dobre, ze je tu strana, ktora sa snazi kratkodobo zavdacit nerozmyslenym poziadavkam vacsiny bez ohladu na nasledky?
3. vsetko je docasne. historia funguje v cykloch a kazdy prevrat plebsu nasledne dostane niekoho do vlady, kto uz plebs neni, lebo plebs dokaze len protestovat a zvrhnut stare, bez akychkolvek konstruktivnych vyhladov. toto nie je elitarstvo ani predsudky, to proste dokazuje historia. ci snad snivas o nejakej idealnej vlade ludu? lebo pokusy o to uz tu tiez boli a nech bola idea akokolvek krasna, vsetci mali moznost pozorovat, kam sa to zvrhlo
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yeah
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 18. Október , 2011, 12:16:47 »

Otazne je ze do akeho konca, ale mas pravdu , jeho navrat bude znamenat ze to dotiahne do konca.
Aj mne to napadlo ked som to pisal  :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #37 kedy: 18. Október , 2011, 12:18:34 »

Len tak rozmyslam, ze na keru picu sa zas bavime o politike ? :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #38 kedy: 18. Október , 2011, 12:20:03 »

Len tak rozmyslam, ze na keru picu sa zas bavime o politike ? :)
lebo podporujes fica a vsetkych zaujima, ze co ta k tomu vlastne vedie  ha ha ha
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 18. Október , 2011, 12:20:45 »

1. na slovickarenie sa vyser, vies ze tu kopec ludi (vratane mna) rado podrypuje, snad za to dokazes vidiet.
2. to je podla teba dobre, ze je tu strana, ktora sa snazi kratkodobo zavdacit nerozmyslenym poziadavkam vacsiny bez ohladu na nasledky?
3. vsetko je docasne. historia funguje v cykloch a kazdy prevrat plebsu nasledne dostane niekoho do vlady, kto uz plebs neni, lebo plebs dokaze len protestovat a zvrhnut stare, bez akychkolvek konstruktivnych vyhladov. toto nie je elitarstvo ani predsudky, to proste dokazuje historia. ci snad snivas o nejakej idealnej vlade ludu? lebo pokusy o to uz tu tiez boli a nech bola idea akokolvek krasna, vsetci mali moznost pozorovat, kam sa to zvrhlo
V to posledne neverim, prilis dobre mam nastudovane ruske dejiny XX storocia.

Neviem v co snivam, ale nemam dobry pocit, ked niekto vlastni pomaly polku americkej republiky a niekto robi 12 hodin jak otrok v Cine a ma 8 rokov a nema ani na misku ryze. Pripada mi to ako carstvo a poddanstvo po novom.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #40 kedy: 18. Október , 2011, 12:21:29 »

z tohto pohladu sa mozu javit ako naivni a hlupi ludia, ale to nevylucuje to, ze to zaroven mozu byt velmi priatelski, dobrosrdecni a mili ludia. co tak 80 rocna babka s nizkym dochodkom, ktora cely zivot zije na dedine a tvrdo pracuje moze vediet o hospodarskom mechanizme, trhovom hospodarstve alebo hranici vyrobnych moznosti?
ale preco ma mat niekto moznost priamo ovplyvnovat kvalitu nasho zivota a zivota nasich deti (ach aky patos) - preto, ze je priatelsky, alebo preto, ze nieco vie o hospodarskom mechanizme?

mne sa fakt dvihol zaludok, ked som videl tu babku v telke jak prostestuje vasnivo s odborarmi a ked sa jej z telky pytali, ze preco, tak nevedel ani hovno odpovedat, len hucala, ze "proti vsetkemu budem protestovat". tak to uz co je? to su ti prijebani ludia, o ktorych sa bavime. a nic na tom nezmeni ani to, ze pripadne tvrdo pracuju a vedia upiect fajny kolacik ku kave, na ktoru ta pozvu...

je to tazke od seba v reale oddelit, ved preto je aj ta demokracia stale, ale toto tu je akademicka debata, tak preco by sme si v teoretickej rovine nemohli definovat, co je spravne a co je napicu a bez okolkov ukazat na ludi, ktori tomu napomahaju?
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yeah
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 18. Október , 2011, 12:22:05 »

v tomto ma pablo pravdu a zrejme to tak aj myslel..
oni skutocne velka cast z nich pracuje. ci uz na stavbach, dielnach, poli, za pasom, za pokladnou..atd..atd.. a tym to nemyslim nijak pejorativne, rovnako ako ked poviem, ze k volicom SMERU patri prevazne nizsie vzdelane obyvatelstvo. to nie je ziadne tajomstvo.

osobne nemam az tak rad ked niekto aicky prirovna ficovolic=uplny idiot.
pretoze si myslim, ze velka cast z nich su proste jednoduchi ludia, ktori mu uveria. ale nie su to ludia ktori by si teraz cielene zelali rozkradanie statu, zadlzovanie, rozbijanie sudnictva a prekvitanie mafianstva. akurat ze (z mojho pohladu) to nevedome a nechcene podporuju.

z tohto pohladu sa mozu javit ako naivni a hlupi ludia, ale to nevylucuje to, ze to zaroven mozu byt velmi priatelski, dobrosrdecni a mili ludia. co tak 80 rocna babka s nizkym dochodkom, ktora cely zivot zije na dedine a tvrdo pracuje moze vediet o hospodarskom mechanizme, trhovom hospodarstve alebo hranici vyrobnych moznosti?
No ved presne
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 18. Október , 2011, 12:22:32 »

Len tak rozmyslam, ze na keru picu sa zas bavime o politike ? :)

Len tak rozmyslam, ze na keru picu sem davas TY linky na politicke clanky? (ktore maju byt akoze vtipne)
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 18. Október , 2011, 12:23:04 »

No ved presne
hovno presne. hore sa kukni  Beeee
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yeah
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 18. Október , 2011, 12:23:30 »

ale preco ma mat niekto moznost priamo ovplyvnovat kvalitu nasho zivota a zivota nasich deti (ach aky patos) - preto, ze je priatelsky, alebo preto, ze nieco vie o hospodarskom mechanizme?
Lebo o tom je demokracia.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 22 otázok.