Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 21:35:52
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 260988 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #405 kedy: 31. Január , 2012, 17:47:07 »

po Voxe dalsia rana od mata  Fuuha zíram



Nie som vobec prekvapeny. Ked si vezmes aj postoje mnohych inych slovenskych rockerov a hudobnikov, tak je jasne, ze niektori rozumu moc nepobrali.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #406 kedy: 31. Január , 2012, 17:48:30 »

To je kvoli prachom, hosi. Mozu si poriadne zarobit raz za rok, tak preco nie. Kazdy z nas by nataral kokotiny do jutubu a vsetkych spotov za krasne peniaze. Kazdy z nas. Inak by bol riadny čurak. :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #407 kedy: 31. Január , 2012, 17:51:15 »

Kazdy z nas. Inak by bol riadny čurak. :)

Kazdy nie. Curaci su ti, co sa takto zhovadia.  Beeee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #408 kedy: 31. Január , 2012, 17:52:43 »

Kazdy nie. Curaci su ti, co sa takto zhovadia.  Beeee
Jo, ty by si nesiel za napr. polmela povedat, ze volis nejaku stranu. Prepac.
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #409 kedy: 31. Január , 2012, 17:54:05 »

Jo, ty by si nesiel za napr. polmela povedat, ze volis nejaku stranu. Prepac.

Naco? Ja si na seba viem zarobit aj inak, nepotrebujem zo seba verejne robit kkta.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #410 kedy: 31. Január , 2012, 17:54:55 »

Naco? Ja si na seba viem zarobit aj inak, nepotrebujem zo seba verejne robit kkta.
Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #411 kedy: 31. Január , 2012, 18:01:34 »

Bavím sa skvele

Ale ved uznaj, uz ked nech si aspon vyberu inu partaj (hoci uznam, moc ich na vyber asi nemali alebo nie je). Clovek by si myslel, ze rocker ma otvorenejsiu mysel ako robit podporu najvacsim primitivom a zebednencom aki su na nasej pol. scene.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #412 kedy: 31. Január , 2012, 18:07:04 »



 Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #413 kedy: 31. Január , 2012, 18:26:46 »



 Bavím sa skvele
ha ha ha
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #414 kedy: 31. Január , 2012, 18:54:39 »

Asi sympatie, neverim, ze to je kvoli lowe. Ved Durinda asi netrie chudobu zrovna ani ten basak ich. Co som cital s Durindom pomerne nedavno nejaky rozhovor, tak dost bol antiamericky naladeny a vcelku mi z toho vyslo, ze ho to tiahne tymto smerom.

..no proste mu na stare kolena zacalo jebat a punktunk  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #415 kedy: 31. Január , 2012, 20:18:37 »

Iba tak mi napada, ze preco bolo najviac clenov KSS aj politicky cinnych z vych. Slovenska... Som za vodou kámo

Asi preto, lebo najviac Blavakov je tiez z vychodu.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #416 kedy: 31. Január , 2012, 20:20:55 »

Asi preto, lebo najviac Blavakov je tiez z vychodu.

Myslis tych, ktori paradne zdevastovali Bratislavu postupne uz od 50tych rokov? :)  Architektov aj politikov myslim...
« Posledná zmena: 31. Január , 2012, 20:21:41 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #417 kedy: 31. Január , 2012, 20:26:40 »

To su zas nazory...  Bravooo Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #418 kedy: 31. Január , 2012, 20:31:02 »

To su zas nazory...  Bravooo Bavím sa skvele

Je tu malo prispevkov, o Gibsonoch sa malo diskutuje, tak musim nejako vyvolat zaujem.  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #419 kedy: 31. Január , 2012, 20:35:23 »

Iba tak mi napada, ze preco bolo najviac clenov KSS aj politicky cinnych z vych. Slovenska... Som za vodou kámo

lebo najlepsie sa keca o tom ako sa mame vsetci rovnako napicu tam kde sa trie bieda a neni robota.. populizmus sa najlepsie zivi prave od stredu smerom dalej na vychod, lebo tam ked uz nemozu dat pracu ludom tak aspon slubuju bajky aby ich volili prosti ludia.. komunisti boli vzdy presne o tomto a to ci KSS alebo Smer alebo hociktora ina ruda odnoz zial.. - vsetci sa mame rovnako zle tak drzme spolu.. samozrejme ze to tak ani zdaleka nikdy nebolo :) jediny, kto si to vyzere je potom ten co robi za 4 ten ani nestiha pocuvat nejake sluby a kokotiny..  na jedneho pracujuceho cloveka s cielmi pripadnu 3 darmozraci z toho 1 politik, druhy cigos a treti co ma smolu a nevie najst robotu
Zaznamenané

Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.