Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 10:59:27
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 260640 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #420 kedy: 31. Január , 2012, 20:38:40 »

Dobre, nechajme to uz radsej, nechcel som zas otvarat Pandorinu skrinku.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #421 kedy: 31. Január , 2012, 20:40:46 »

Potkají se dva kamarádi: -"Tak co, jak se žije v Severní Koreji?" -"Hele, nemůžu si stěžovat!"   ha ha ha

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #422 kedy: 31. Január , 2012, 20:42:08 »

Asi sympatie, neverim, ze to je kvoli lowe. Ved Durinda asi netrie chudobu zrovna ani ten basak ich. Co som cital s Durindom pomerne nedavno nejaky rozhovor, tak dost bol antiamericky naladeny a vcelku mi z toho vyslo, ze ho to tiahne tymto smerom.

Kazdy kto sleduje peniazmy neovplivnene zdroje informaci a vie co sa deje vo svete by mal by anti Americky naladeny .. hadam nemusim vysvetlovat ze preco
no a co sa tyka hudby tak to je asi tak ze kto plati tak pre toho hram muzikantske remeslo tak funguje odkedy sa pise hystoria ludstva
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #423 kedy: 31. Január , 2012, 21:06:13 »

Kazdy kto sleduje peniazmy neovplivnene zdroje informaci a vie co sa deje vo svete by mal by anti Americky naladeny .. hadam nemusim vysvetlovat ze preco
no a co sa tyka hudby tak to je asi tak ze kto plati tak pre toho hram muzikantske remeslo tak funguje odkedy sa pise hystoria ludstva
+1
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #424 kedy: 31. Január , 2012, 21:08:44 »

hystoriu zabil
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #425 kedy: 31. Január , 2012, 21:48:15 »

Chlapec zrejme nezije na SR, ako to uz kdesi pisal, tak je v celku OK, ze pozabudol na pravopis.
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #426 kedy: 31. Január , 2012, 22:19:50 »

Tema vychod vs. dojebáál

http://korzar.sme.sk/c/6237004/rodaci-hovoria-o-hascakovi-z-penty-len-v-dobrom.html

Progac a vsak sa kludne rozpis o tom jak vychodnari dojebali Bratislavu, nahodou mna celkom tato tema zaujima (teraz bez akejkolvek ironie alebo nasratosti), kedze poslednych par mesiacov som tam zavital castejsie nez bol u mna predtym standart (nejak sa tak nastavili okolnosti nahodou) a prekecal som dost s ludmi co tam privandrovali, nielen z vychodu.
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #427 kedy: 31. Január , 2012, 22:22:30 »

Kazdy kto sleduje peniazmy neovplivnene zdroje informaci a vie co sa deje vo svete by mal by anti Americky naladeny .. hadam nemusim vysvetlovat ze preco
no a co sa tyka hudby tak to je asi tak ze kto plati tak pre toho hram muzikantske remeslo tak funguje odkedy sa pise hystoria ludstva

O tomto sme sa bavili uz davno. Je to taka vecna tema. Kto plati = pre toho hram. Avsak, politika je absolutne ina kategoria ako reklama na mobily a podobne. V kampani predavas svoju tvar pod agenu danej strany. Mi chces povedat, ze keby ti Kotleba dal 10 000EUR, tak mu ides robit pajaca ? Na toto nefunguje ta logika, ktoru si pouzil. Hlavne, ked sa ohanas novembrom a potom stojis popri ludoch, ktori nemaju velmi spolocne nic s tym, o com si presvedceny. A toto uz urcite nie je to ,,remeslo", skor kupliarstvo.

...jednoducho. Nie je tam pouzita iba ich hudba, ale aj ich nazory.
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #428 kedy: 31. Január , 2012, 22:25:22 »

Tema vychod vs. dojebáál

http://korzar.sme.sk/c/6237004/rodaci-hovoria-o-hascakovi-z-penty-len-v-dobrom.html

Progac a vsak sa kludne rozpis o tom jak vychodnari dojebali Bratislavu, nahodou mna celkom tato tema zaujima (teraz bez akejkolvek ironie alebo nasratosti), kedze poslednych par mesiacov som tam zavital castejsie nez bol u mna predtym standart (nejak sa tak nastavili okolnosti nahodou) a prekecal som dost s ludmi co tam privandrovali, nielen z vychodu.

Myslim, ze Jano Kassa, ako stary Bratislavcan, povedal o tom tuto vsetko.

Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #429 kedy: 31. Január , 2012, 22:39:54 »

Myslim, ze Jano Kassa, ako stary Bratislavcan, povedal o tom tuto vsetko.


No dobre a to je pripad len Bratislavy? Co maju povedat taki stari kosicania? Sa kukni kolko mali Kosice obyvatelov 5 rokov PO vojne a kolko dnes http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sk/timeline/b7942b319ffcba5f498c7b459dd273bf.png  Mylim sa ak mam cisty guess, ze pomerovo tam zije viac dedincanov, nez v Bratislave? Napriek tomu nepocujem vyplakavat kosicanov, ze prakticky 80% terajsieho obyvatelstva su sedlaci pristahovani.

Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #430 kedy: 31. Január , 2012, 22:51:59 »

ale vyplakavame, ide ma porazit ked niekde vykresluju Kosicana ako cloveka rozpravajuceho nejakym sarisskym narecim
Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #431 kedy: 31. Január , 2012, 23:00:40 »

ale vyplakavame, ide ma porazit ked niekde vykresluju Kosicana ako cloveka rozpravajuceho nejakym sarisskym narecim

Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #432 kedy: 31. Január , 2012, 23:05:22 »

ale vyplakavame, ide ma porazit ked niekde vykresluju Kosicana ako cloveka rozpravajuceho nejakym sarisskym narecim
gratulujem si prvy  ... z Kosic, ktory sa nad tym pozastavuje akeho poznam  Na zdravie! A ze poznam kosicanov ajaj... mali by ste si zalozit uniu, lebo vobec o vas nepocut. Oproti takej Bratislave, kde sa teda nechavaju inak pocut  Na zdravie!
Btw. povedat moze hocikto, hocico, mozno bol tvoj dedo madar, mozno ukrajinec a mozno len hras formu  Je to frajer
« Posledná zmena: 31. Január , 2012, 23:09:23 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #433 kedy: 31. Január , 2012, 23:12:27 »

ano, moj dedo rozpraval po madarsky, tak ako skoro kazdy povodny Kosican.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #434 kedy: 31. Január , 2012, 23:16:04 »

ano, moj dedo rozpraval po madarsky, tak ako skoro kazdy povodny Kosican.
tits or gtfo
Zaznamenané
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 22 otázok.