Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 00:35:42
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259696 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #45 kedy: 18. Október , 2011, 12:23:58 »

Len tak rozmyslam, ze na keru picu sa zas bavime o politike ? :)

dajme tych krestanov  Bavím sa skvele Bavím sa skvele  Som metlak
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
yeah
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 18. Október , 2011, 12:23:59 »

hovno presne. hore sa kukni  Beeee
vsak ked so mnou v prvej vete suhlasi tak si musime pochlebovat  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 18. Október , 2011, 12:24:20 »

Lebo o tom je demokracia.
no ale tu si mozeme otvorene povedat, ze je to dlhodobo pre vsetkych iba skodlive. ci nie?

a hlavne sam pises, ze je to tu cele poddanstvo po novom. cize aka demokracia? ci iluzia sa tiez pocita? co vlastne je teda podla teba funkcne a dobre? alebo aky je ten ideal?

lebo ja to furt nechapem, podla mna si protirecis.
« Posledná zmena: 18. Október , 2011, 12:25:58 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #48 kedy: 18. Október , 2011, 12:24:58 »

dajme tych krestanov  Bavím sa skvele Bavím sa skvele  Som metlak
do ustavu?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #49 kedy: 18. Október , 2011, 12:27:12 »

a niekto robi 12 hodin jak otrok v Cine a ma 8 rokov a nema ani na misku ryze. novom.

Nie je prave tam akysi zbastardeny model socializmu?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #50 kedy: 18. Október , 2011, 12:28:31 »

Nie je prave tam akysi zbastardeny model socializmu?
a hlavne vsade, kde sa toto stava je to prave o tom, ze liberalne principy su na nejakom mieste systemom zbastardene a vrhnute do ruk statu kontrolovaneho bandou prospecharov.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #51 kedy: 18. Október , 2011, 12:29:52 »

Lebo o tom je demokracia.

a tu je vidno, že demokracia tiež nieje úplne naporiadku.  Demokracia vždy len nakoniec smeruje k vláde najpopulistickejšieho a najviac nasľubujúceho politika a to má za následok zhoršenie situácie v krajine, väčšie rozkrádanie, zadlžovanie a tým aj väčšiu chudobu. Ani demokracia bohužiaľ problémy nevyrieši, skôr ešte zhorší.

Celý tento spoločenský systém je postavený na hlavu a celý svet kvôli tomu smeruje ku krachu. Až na to malé percento najbohatších, ktorým sa ešte bohatstvo neúmerne zväčšuje.. Ale to si už viacerí stihli všimnúť. :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #52 kedy: 18. Október , 2011, 12:31:58 »

Celý tento spoločenský systém je postavený na hlavu a celý svet kvôli tomu smeruje ku krachu.

Vies, ze to si ludstvo hovori stale? :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #53 kedy: 18. Október , 2011, 12:33:24 »

to povedali pan farar

To si myslel toho americkeho cyklistu?

Vsak pockajme este par rokov a uvidis tu elitu.  Bavím sa skvele

No ved, ked to nahodou cele dzigne, tak radsej byt spolu s Beneluxom, FRA, NEM ako si znehodnotit majetok navratom k SKK, kde si da vyvoj kurzu tej srandovnej meny Soros na ranajky.

uz ta mam zaradeneho, ze vacsinou pises celkom zmysluplne, takze sa pre istotu pytam bez nejakej ironie, ci sa snazis naznacit, ze na slovensku tvoria hodnoty volici smeru, kym ti, co volili SaS nerobia nic... ci ako presne?

Vsetci volici SaS maju internet, nepracuju a miesto toho vypisuju hovadiny po forach a diskusiach  Bavím sa skvele

No ked aj tvojim pricinenim sa vrati ta zlodejska banda, tak asi pojdem prec, napriek tomu ze tu mam rodinu, kamosov a hlavne zavazky voci bankam. Nastastie sa mozem prestahovat aj okamzite, mam kam (uz som v zahranici zil) a firma mi to prestahovanie este aj rada zaplati.

Ako rad by som si zaryl... ale chapem, mal som take nalady pred 15 rokmi. Preto treba sa vzdat politickej suverenity v prospech byrokratov v Bruseli. S Fica nemam uz obavy. Asi mam kratku pamat.

PS: Ale Branka a Pabla uznavam. Aj ostatnych mladych bardov. Tak to ma byt. Ako sa vravi v mojom oblubenom citate: "Kto do 30tky nevoli lavicu, nema srdce. Kto po tridsiatke nevoli pravicu, nema rozum."  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 18. Október , 2011, 12:34:31 »

Nie je prave tam akysi zbastardeny model socializmu?
Kapitalizmus ma toho na rovasi az az  Na zdravie!
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 18. Október , 2011, 12:35:40 »

Vies, ze to si ludstvo hovori stale? :)
a pravda je - ako obvykle - uprostred.
keby sa dala najst a nastupit idealna cesta, urcite sme dalej, nez dnes.
takto to bude neustale sa cyklujuci pokrok s kratkym navratom... je len haluz, ze ludstvo ako entita sa javi totalne nepoucitelne v tomto.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #56 kedy: 18. Október , 2011, 12:35:47 »

Kapitalizmus ma toho na rovasi az az  Na zdravie!

Ale urcite nie desiatky milionov obeti len v 20. stor.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #57 kedy: 18. Október , 2011, 12:36:15 »

Neviem v co snivam, ale nemam dobry pocit, ked niekto vlastni pomaly polku americkej republiky a niekto robi 12 hodin jak otrok v Cine a ma 8 rokov a nema ani na misku ryze. Pripada mi to ako carstvo a poddanstvo po novom.

A kedy to bolo podla teba inak ? Neexistuje ziaden system ktory by bol aplikovatelny v praxi na ludske tvory s velmi nizkym kvocientom, resp. so ,,zlom" v sebe. Vzdy boli nepomerne rozdiely v spolocenskych triedach, statusoch...Nezmenili to ani vojny, ani filozofia, ani peniaze. Dnesny system vyzera presne tak isto ako v hocijakom storoci, len su nad nami banky, trhy, lobingy, politici. Do dnes nebol vytvoreny model (okrem komunizmu) ktory by priepast medzi velmi bohatymi a strasne chudobnymi zmiernil. Keby som bol konspirator tak ti poviem ze pride NWO, preriedi sa ludstvo, zostane len dobry geneticky material a budeme zarathustry. No len takto to asi nepojde.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #58 kedy: 18. Október , 2011, 12:37:11 »

Vies, ze to si ludstvo hovori stale? :)

Lebo vždy sa toho chytil nejaký populista alebo diktátor, ktorých riešenia záviseli len na tom, koľko si boli schopní zobrať do vlastného vrecka. A najhoršie sú demagogické propagandy cez rôzne náboženstvá alebo vymyslené pravdy o vyvolených národoch.
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #59 kedy: 18. Október , 2011, 12:37:19 »

je to tazke od seba v reale oddelit, ved preto je aj ta demokracia stale, ale toto tu je akademicka debata, tak preco by sme si v teoretickej rovine nemohli definovat, co je spravne a co je napicu a bez okolkov ukazat na ludi, ktori tomu napomahaju?

no ale tu si mozeme otvorene povedat, ze je to dlhodobo pre vsetkych iba skodlive. ci nie?


samozrejme ze ekonomicky to je skodlive a ani zdaleka to nevedie k vyuzitiu ekonomicky k potencialu.

mozes to brat ako dan: to ze sme daleko od optimalneho systemu za cenu hlasovacieho prava pre ludi a tym padom zvysenej  pravdepodobnosti ze budu drzat hubu a nebudu protestovat proti "nedemokratickemu" rezimu.





Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.