Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 00:01:04
Strán: [1] 2 3 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259692 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« kedy: 18. Október , 2011, 08:50:08 »


Co je na tom take smiesne? Skor je to smutne ako sme dopadli ako krajina, len Branko sa z toho tesi (fakt nechapem ze preco a nejde mi o nejake SDKU ale o Slovensko ako krajinu).




___________________________________________________________ _________________________
oddelená téma zo "srandy nejaké" počnúc týmto príspevkom. Krtko
« Posledná zmena: 18. Október , 2011, 12:48:52 od Krtko » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 18. Október , 2011, 08:51:03 »

Co je na tom take smiesne? Skor je to smutne ako sme dopadli ako krajina, len Branko sa z toho tesi (fakt nechapem ze preco a nejde mi o nejake SDKU ale o Slovensko ako krajinu).
Semish, smutne je, ze tato prijebana strana je prijebana. A vdaka nej, resp. jednemu sme dopadli takto ako krajina.
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 18. Október , 2011, 08:54:09 »

Semish, smutne je, ze tato prijebana strana je prijebana. A vdaka nej, resp. jednemu sme dopadli takto ako krajina.
aspon, ze kdh/smer/sns/oks nesu vobec prijebani. hlavne, ze to. a tiez neviem jak sme to "dopadli", pretoze nebyt toho, co tu teraz aspon chvilku bolo, tak by tu bolo iba nieco horsie. cize o com to vlastne...?
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 18. Október , 2011, 09:01:27 »

Semish, smutne je, ze tato prijebana strana je prijebana. A vdaka nej, resp. jednemu sme dopadli takto ako krajina.

Brano si jediny sympatizant Fica ktoreho poznam, tak sorry ze sa prave teba stale pytam, proste ma to zaujima preco ludia volia toho vagabunda.
A dopadli sme tak ako sme dopadli hlavne kvoli nenazranej akciovke ktora sa hra na stranu, snad nemusim menovat.

A to ze SDKU je "prijebana" strana, tak s tym zial uz suhlasim, posrali co len mohli.
« Posledná zmena: 18. Október , 2011, 09:02:15 od Semish » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #4 kedy: 18. Október , 2011, 09:27:59 »


A to ze SDKU je "prijebana" strana, tak s tym zial uz suhlasim, posrali co len mohli.


suhlas  Na zdravie! jedini ktorych sa oplati po tom vsetkom volit su SaS pretoze dokazali ze vedia hajit zaujmy beznych ludi a nie bankarov aj ked ich to bude stat miesto pri valove....
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #5 kedy: 18. Október , 2011, 09:42:08 »

suhlas  Na zdravie! jedini ktorych sa oplati po tom vsetkom volit su SaS pretoze dokazali ze vedia hajit zaujmy beznych ludi a nie bankarov aj ked ich to bude stat miesto pri valove....

....ano Huh! ....dobre, tak nech sa nám vráti naša milovaná koruna a náš milovaný Fico sa už postará aby sme si anglickú Libru kupovali za 100SKK, nič to na tom že Česi ju budú mať len za 50 CZK....

....čo obhájila SAS-ka a obetovala pritom svoje miesto Huh! ....euroval sa prijal, Fico sa dočkal že vypratal zlepenec....vlastne nevypratal, nevedia teraz že kam z konopí Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 18. Október , 2011, 10:47:05 »

....ano Huh! ....dobre, tak nech sa nám vráti naša milovaná koruna a náš milovaný Fico sa už postará aby sme si anglickú Libru kupovali za 100SKK, nič to na tom že Česi ju budú mať len za 50 CZK....

....čo obhájila SAS-ka a obetovala pritom svoje miesto Huh! ....euroval sa prijal, Fico sa dočkal že vypratal zlepenec....vlastne nevypratal, nevedia teraz že kam z konopí Bavím sa skvele ....

nejde tu vôbec o výmenu Eura za korunu..  a návrat Fica má na rováši Dzurinda.. Žmurk
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 18. Október , 2011, 11:25:22 »

nejde tu vôbec o výmenu Eura za korunu..  a návrat Fica má na rováši Dzurinda.. Žmurk
presne tak (+hlupost radicovej, neviem co si mysela...). ale niekomu nevysvetlis...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #8 kedy: 18. Október , 2011, 11:34:08 »

zase..
ked sa nato este inak pozreme, tak navrat fica ma v prvrom rade na rovasi 45% slovakov, ktori ho (zrejme) zvolia. tie dovody su hlbsie ako spojenie hlasovania o dovere s eurovalom, nie preto ho budu volit, ale pre ich sklamanie, nevedomost, lenivost, nevzdelanost, nezodpovednost, presvedcenie..atd..
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 18. Október , 2011, 11:38:42 »

navrat fica ma v prvrom rade na rovasi 45% slovakov, ktori ho (zrejme) zvolia
tak, tak,... no povedz, neni ti z toho nagrc?
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 18. Október , 2011, 11:45:21 »

suhlas  Na zdravie! jedini ktorych sa oplati po tom vsetkom volit su SaS pretoze dokazali ze vedia hajit zaujmy beznych ludi a nie bankarov aj ked ich to bude stat miesto pri valove....

Ty si lepsi ako Branko v tomto. SaS clenovia strany su vsetko len nie bezni ludia, skor maju blizsie k tym bankarom.

nejde tu vôbec o výmenu Eura za korunu..  a návrat Fica má na rováši Dzurinda.. Žmurk

Samozrejme ze ide o EUR. Nabuduci rok to bude presne o tom a Sulik so svojimi insitnymi manazermi sa nas snazil dostat z "elitneho" europskeho klubu. Navrat Fica ma na rovasi Sulik. To je jasne asi kazdemu okrem sympatizantov internetovej strany SaS.

Je to smutne, ale Sulik sa radil pre Slotu, no za Fica.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #11 kedy: 18. Október , 2011, 11:45:58 »

tak, tak,... no povedz, neni ti z toho nagrc?
je  Bleee a to fakt neviem, kde sa berie tych 45% lebo okrem tuna branka a dugera nepoznam nikoho, kto by sympatizoval s panom Ficom
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #12 kedy: 18. Október , 2011, 11:57:33 »

Samozrejme ze ide o EUR. Nabuduci rok to bude presne o tom a Sulik so svojimi insitnymi manazermi sa nas snazil dostat z "elitneho" europskeho klubu. Navrat Fica ma na rovasi Sulik. To je jasne asi kazdemu okrem sympatizantov internetovej strany SaS.

Je to smutne, ale Sulik sa radil pre Slotu, no za Fica.

to povedali pan farar lebo to poculi od dobrych katolikov dzurindu a hrusovskeho ze to tak neochvejne hlasas?  :) ci to pisali v guardiane?
Zaznamenané

o-yep sro
yeah
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 18. Október , 2011, 11:58:39 »

zase..
ked sa nato este inak pozreme, tak navrat fica ma v prvrom rade na rovasi 45% slovakov, ktori ho (zrejme) zvolia. tie dovody su hlbsie ako spojenie hlasovania o dovere s eurovalom, nie preto ho budu volit, ale pre ich sklamanie, nevedomost, lenivost, nevzdelanost, nezodpovednost, presvedcenie..atd..
Cize SMER socialna demokracie ee, ok. Slovenska narodna strana tiez nic, dalej minus SDKU, KDH, HZDS. Co ostava? Jaj SaS. Madarov nebudem volit nikdy. Su to mongoloidne typy s krivymi nohami  Na zdravie! Ja by som privital v momentalnej situacii aka je, keby bola vlada dvoch stran (ale to sa nestane) - Smer a SaS. Na smetisko dejin by som poslal KDH a SDKU.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #14 kedy: 18. Október , 2011, 12:00:49 »

Sulik so svojimi insitnymi manazermi sa nas snazil dostat z "elitneho" europskeho klubu.

Vsak pockajme este par rokov a uvidis tu elitu.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: [1] 2 3 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.