Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 15:47:05
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259666 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #90 kedy: 18. Október , 2011, 13:07:32 »

Co sa kapitalistom nepodari prekonvertovat napalmom nato uvalia embargo 

Cize za rezim v Sev. Korei mozu samozrejme Amici. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #91 kedy: 18. Október , 2011, 13:08:39 »

Skor by som zdoraznil diktatorov, nez komunistickych. Co sa kapitalistom nepodari prekonvertovat napalmom nato uvalia embargo  Bavím sa skvele ok, mas pravdu, otroctvo a imperializmus ako otec demokracie bol fajn  Bavím sa skvele
hej, jasne, v severnej korei je teraz zivot jedna sladka balada. hnusni imperialisti, ze napalmom zabezpecili tej juznej korei dostojny zivot v demokratickom systeme. a to vsetko kvoli vlastnym prehnitym zaujmom.
3x fuj.

prostestovat! proti vsetkoch! vzdy pojdem! a ten cilinder na bicigli, fuj! hanba!  Popiskujem si
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yeah
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 18. Október , 2011, 13:09:49 »

Cize za rezim v Sev. Korei mozu samozrejme Amici. Bavím sa skvele
To som nepovedal. Porovnavas neporovnatelne tak ti len tak hadzem kusy ako pridu, ziaden rozdiel.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #93 kedy: 18. Október , 2011, 13:10:20 »

Kto ti vari ked ides zrat do restauracie ty ignorant?

Casto nejaky mladsi pan, ktory to uvari z ingrediencii vypestovanych a vyrobenych trebas v Spanielsku, Taliansku, pripadne z masa z Ciny alebo z inych statov EU. Obcas nieco je mozno aj zo Slovenska, trebars zemiaky alebo mlieko. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #94 kedy: 18. Október , 2011, 13:11:27 »

Casto nejaky mladsi pan, ktory to uvari z ingrediencii vypestovanych a vyrobenych trebas v Spanielsku, Taliansku, pripadne z masa z Ciny alebo z inych statov EU. Obcas nieco je mozno aj zo Slovenska, trebars zemiaky alebo mlieko. :)
No vidis, ze vies... a tak dalej.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #95 kedy: 18. Október , 2011, 13:11:43 »

To som nepovedal. Porovnavas neporovnatelne tak ti len tak hadzem kusy ako pridu, ziaden rozdiel.

Len mi skratka pride absurdne zlahcovat zlociny komunizmu a davat rovnitko medzi konflikty kde sa zucastnili USA a NATO samozrejme s nie vzdy zrovna ludomilnymi zaujmami. :)
« Posledná zmena: 18. Október , 2011, 13:12:50 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #96 kedy: 18. Október , 2011, 13:12:33 »

No vidis, ze vies... a tak dalej.

No cize kto mi to jedlo teda vyrobil? Tie mnozstva pracovitych a snazivych volicov SMERu? :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #97 kedy: 18. Október , 2011, 13:14:15 »

hey, woozy, catch!
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #98 kedy: 18. Október , 2011, 13:19:43 »

akurat je velmi tazke tvrdit, ze za to moze len ten system. nemas ako z pokusu odizolovat technologicky pokrok. ale to, co si napisal je pravda.
je to z toho tazko odizolovat, ale da sa snad aspon ako tak predpokladat, ked vo vyspelej casti sveta bola vdaka mimoriadnemu zisku +- takmer vzdy motivacia technologicky pokrok dostahovat a teda ho system stimuloval. narozdiel od komunistickych rezimov, kde techn. pokrok znamenal akurat zvysenie normy a potlapkanie po pleci od nadriadeneho sudruha :)
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #99 kedy: 18. Október , 2011, 13:21:50 »

dobry argument! uplny suhlas.
« Posledná zmena: 18. Október , 2011, 13:22:11 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #100 kedy: 18. Október , 2011, 13:22:29 »

narozdiel od komunistickych rezimov, kde techn. pokrok znamenal akurat zvysenie normy a potlapkanie po pleci od nadriadeneho sudruha :)

Tak zas ako sa to vezme. ZSSR mal vedu v mnohych oblastiach na najvyssej urovni popri USA. My vcelku tiez, CSSR malo za sociku vedecky vyvoj omnoho viac rozbehnuty ako v sucasnosti (priemysel, chemia, strojarina a vojensky vyvin).
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #101 kedy: 18. Október , 2011, 13:31:16 »

Len mi skratka pride absurdne zlahcovat zlociny komunizmu a davat rovnitko medzi konflikty kde sa zucastnili USA a NATO samozrejme s nie vzdy zrovna ludomilnymi zaujmami. :)
nezlahcujem. co je pravda je pravda, ale aj ta sa da intepretovat z roznych hladisk, tak daleko sa mi zachadzat nechce, na dlho a nekonecne. nechce sa mi o tom ani verbalne natahovat nie to este pisat, hadam chapes  Na zdravie!

Iggy, o to ide, ze ake zaujmy isli branit usa? efekt sa dostavil, pre niekoho ano pre niekoho nie, v globale snad ano, ale za aku cenu. Nikto nevie odhadnut kam to vlastne cele malo smerovat, toto co je teraz nie je konecny stav. Ja nie som ani militant ani pacifista a k rusom mam taky kriticko - pozitivny vztah ako k amerike. To je prave to, co mi vytvara usmev na tvari ked citam nejake diskusie a tam na seba hadzu spinu zastanci jednych, alebo druhych. Skor sa vsak priklanam k slovanskej vzajomnosti, ale nie ako k politickemu modelu, skor z hladiska hodnotoveho systemu atd. Nechcem sa bavit o komunizme, ten uz nepride nikdy a vlastne ani nikdy nebol  Popiskujem si
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #102 kedy: 18. Október , 2011, 13:31:40 »

Tak zas ako sa to vezme. ZSSR mal vedu v mnohych oblastiach na najvyssej urovni popri USA. My vcelku tiez, CSSR malo za sociku vedecky vyvoj omnoho viac rozbehnuty ako v sucasnosti (priemysel, chemia, strojarina a vojensky vyvin).
ale darilo sa im to pravdepodobne s ovela mensou efektivitou, kedze USA popri tom ostalo este dost aj na vyssi zivotny standard:)
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #103 kedy: 18. Október , 2011, 13:31:56 »

Kto ti vari ked ides zrat do restauracie ty ignorant? Kto ti pece pecivo a chleba aby si nenasiel prazdny regal? Cinania? Debilizmus...

....nezabudol si náhodou kontext Huh! ....

....pozri mne je to jedno, každý nech si myslí čo chce....chápem ťa, že on jediný to dokáže, on jediný to dotiahne....už si si z neho zrejme aj Ty cvrkol Bavím sa skvele ....ak sa smer dostane k moci na ďalšie štyri roky tak to máme zrátané....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
yeah
Hosť
« Odpoveď #104 kedy: 18. Október , 2011, 13:34:00 »

....nezabudol si náhodou kontext Huh! ....

....pozri mne je to jedno, každý nech si myslí čo chce....chápem ťa, že on jediný to dokáže, on jediný to dotiahne....už si si z neho zrejme aj Ty cvrkol Bavím sa skvele ....ak sa smer dostane k moci na ďalšie štyri roky tak to máme zrátané....
dobre dobre dobre
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.