Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 12:52:40
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259747 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #210 kedy: 18. Október , 2011, 21:07:04 »

ty si labuznik, prave mi prestal chutit ten banan v cokolade co som si otvoril  Bavím sa skvele

ako v podstate mas pravdu a je to podobna situacia, ale! USA nie su ti, ktori stavaju tych chudakov cinanov na tu pust, oni uz iba davaju moznosti. zato moze ich system a pocet. co si budeme hovorit proste ich je AKO NAJEBANYCH. :)
No hej, nemoze, alebo aj moze. On si len plni svoju misiu, co najviac zdrat a zarobit. Aby mohol zaplatit o kusok lepsie nasich  ludi, ale samozrejme neprehanat to zase, aj zajtra je den, ako je to v tom vtipe s Radicovou  Bavím sa skvele
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #211 kedy: 18. Október , 2011, 21:10:05 »

No hej, nemoze, alebo aj moze. On si len plni svoju misiu, co najviac zdrat a zarobit. Aby mohol zaplatit o kusok lepsie nasich  ludi, ale samozrejme neprehanat to zase, aj zajtra je den, ako je to v tom vtipe s Radicovou  Bavím sa skvele
chapem co myslis, ale v tomto mam jasno. nevravim ze tam americania robia nejaku samaritansku dobrosrdecnu pracu, ale je to lepsie ako to nic co by tam bolo bez nich a vsetko lepsie ako nic je.. lepsie ako nic  Bavím sa skvele

btw v adela show o pol 11 ma byt vraj sulik pre zaujemcov  Bavím sa skvele

Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
yeah
Hosť
« Odpoveď #212 kedy: 18. Október , 2011, 21:14:01 »

chapem co myslis, ale v tomto mam jasno. nevravim ze tam americania robia nejaku samaritansku dobrosrdecnu pracu, ale je to lepsie ako to nic co by tam bolo bez nich a vsetko lepsie ako nic je.. lepsie ako nic  Bavím sa skvele
Tak, ale to by nebol konecny stav. Potom by sme poslali Branka a on by im poradil ako by sa mohli stat sebestacni  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #213 kedy: 18. Október , 2011, 21:14:38 »

vladu zhodila sama sdku nie sas

presne tak..aby mohol j*ebnuty Miky co taha radicovej nitky od tamponov konecne vyjst z jej tiena na vyslnie slavy opat raz... po tych problemoch co sa chudatko musel utiahnut po volbach do ustrania trochu na cas.. velky comeback.. on to vybavi  Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #214 kedy: 18. Október , 2011, 21:23:29 »

Spyros ale ty mas stavias do pozicie, ze mam teraz obhajovat komosov ci co?

No a nie?  Na zdravie!

najma ak si zoberieme do uvahy, ze si sa narodil do bavlnky, ci pockaj ty si vyrastal v tazkych dobach stredoveku komunistickej CSSR. Sorry.

Ano, narodili sme sa tu vsetci do bavlnky a dufam sa z toho sna nikdy neprebudime. 9/10 obyvatelstva na nasej maticke by s nami hned menilo.

Co cakat od cloveka, ktory jednostranne obhajuje spolocnost, ktora vyvrazdila povodne obyvatelstvo na cudzom kontinente, fungovala na otrockom systeme nasilnych deportov negrov z afriky

Na com ficis? Az takto jednoducho to vnimas?

Este raz opakujem. Ak by nebolo rusov, dnes by si dobrovolne heiloval, pochop to uz konecne.

Fakty. Britania a Francuzsko vyhlasili vojnu Nemecku 1939 po vpade do Polska. Druhu cast Polska + Estonsko, Litva, Lotyssko a cast Finska zabrala hrdinna protifasisticka Cervena armada. Este v roku 1941 spokojne obchodoval Stalin s Hitlerom.

Vojnu vyhralo USA svojou ekonomickou silou, ktorou zasobovali Britaniu a neskor Rusov. Ked spustili svoju vojnovu masineriu, tak Japonsko a Nemecko boli skor ci neskor odpisani. Tym nespchybnujem sovietsky podiel na vitazstve, kde Stalin cez svojich politrukoval obetoval najviac ludskeho materialu.

PS: Inak ja som vcelku rusofil, ked Ta to potesi.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #215 kedy: 18. Október , 2011, 21:26:56 »

No a nie?  Na zdravie!

Ano, narodili sme sa tu vsetci do bavlnky a dufam sa z toho sna nikdy neprebudime. 9/10 obyvatelstva na nasej maticke by s nami hned menilo.

Na com ficis? Az takto jednoducho to vnimas?

Fakty. Britania a Francuzsko vyhlasili vojnu Nemecku 1939 po vpade do Polska. Druhu cast Polska + Estonsko, Litva, Lotyssko a cast Finska zabrala hrdinna protifasisticka Cervena armada. Este v roku 1941 spokojne obchodoval Stalin s Hitlerom.

Vojnu vyhralo USA svojou ekonomickou silou, ktorou zasobovali Britaniu a neskor Rusov. Ked spustili svoju vojnovu masineriu, tak Japonsko a Nemecko boli skor ci neskor odpisani. Tym nespchybnujem sovietsky podiel na vitazstve, kde Stalin cez svojich politrukoval obetoval najviac ludskeho materialu.

PS: Inak ja som vcelku rusofil, ked Ta to potesi.

Ty si rusofil, no fuj  Bleee Si sa pekne vyfarbil, odmietam s tebou dalej komunikovat  Ja som čert..
 Na zdravie!
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #216 kedy: 18. Október , 2011, 21:29:55 »

Hovorim skor o nepomere a neslednych cielenych investiciach, ktore vsetko drzia tak, aby tento trend nieze pretrvaval, ale mal stupajucu tendenciu http://www.sme.sk/c/3036984/dve-percenta-ludi-vlastnia-polovicu-svetoveho-majetku.html
A precitaj si poslednu vetu. A hadaj na koho vrub to slo a dalej pojde. Nic viac nechcem povedat.

nemozem si zase pomoct  Bavím sa skvele

ale co je podla teba lepsie..
ak ti v tych 2% najbohatsich vlastnia  10000000000000 dolarov a zvysnych 98% v priemere 10000 dolarov alebo:
ak kazdy vlastni v priemere 100 dolarov.

nevidim problem ze malo ludi ma strasne vela a vela ludi ma relativne malo k nim, ak alternativa by bol stav kde vsetci sice maju rovnako, ale rovnake hovno a menej ako maju ti co maju relativne malo v prvej kategorii.
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #217 kedy: 18. Október , 2011, 21:40:56 »

kaslem uz nato ale este by ta mohla zaujimat ina informacia. od tejto sezony v prievidzi zdrazel basketbal na 3 eura  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #218 kedy: 18. Október , 2011, 21:45:05 »

dajte si kok*ti.sk, keď to tu ešte nebolo  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #219 kedy: 18. Október , 2011, 21:50:16 »

dajte si kok*ti.sk, keď to tu ešte nebolo  Bavím sa skvele

A daj si hovno.sk, to je ten isty fanusik SaS  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #220 kedy: 18. Október , 2011, 21:54:58 »

kaslem uz nato ale este by ta mohla zaujimat ina informacia. od tejto sezony v prievidzi zdrazel basketbal na 3 eura  Bavím sa skvele
Sypali sa orechy... z toho smetiaka... ani bohovi vysypat
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #221 kedy: 18. Október , 2011, 21:56:02 »

Fico a Dzurinda nenávidia heavy metal  ?§!.
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #222 kedy: 19. Október , 2011, 00:03:39 »

uz som len zvedavy ako zvladnu pani z bruselu riadeny krach grecka a rekapitalizaciu nemeckych bank (vidina vysokych urokov pri pozicke grekom), pozicky ECB (co teda zjavne nie v sulade s dohodami pri vstupe do eu) aby bankovy system nepadol. Reciam ako sa potom zavedu prisne pravidla uz tazko uverit. 
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #223 kedy: 19. Október , 2011, 07:41:26 »

uz som len zvedavy ako zvladnu pani z bruselu riadeny krach grecka a rekapitalizaciu nemeckych bank (vidina vysokych urokov pri pozicke grekom), pozicky ECB (co teda zjavne nie v sulade s dohodami pri vstupe do eu) aby bankovy system nepadol. Reciam ako sa potom zavedu prisne pravidla uz tazko uverit. 

Treba tam poslat Sulika.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #224 kedy: 19. Október , 2011, 08:33:59 »

len to tu tak citam a teda pablo woozy, sklamal si ma, dalsi lavicovy idealista? kedy si vsetci vy laviciari, co vam vadi sustredenie kapitalu v niekoho rukach pochopite, ze:
1. nikto z tych ludi nema tie prachy doma v sufliku, to su ludia, ktori maju obrovske firmy, ktore davaju pracu tisickam ludi
2. nikdy ziadny system nebude rozdelovat fer. tento funguje aspon trochu fer v tom, ze umoznuje mobilitu. za komunizmu, za nevolnictva, za akehokolvek ineho zriadenia NEMAS sancu z nuly sa niekam vypracovat. v kapitalizme je to len o vlastnej sikovnosti - iste, niekto dostane lepsi start a co teraz? budeme ich likvidovat len preto, ze my ho nemame?
3. rusi mali rovnake "globalizacne tendencie" ako hitler. sa mi hrozne lubi jak tu niekto dokaze rozpravat ako nas rusi zachranili. to, ze nas zachranila totalna zberba, pretoze vsetci realni vojaci ruski ww2 neprezili, ktora znasilnovala este aj vlastne zeny, ze tu bola na 50 rokov totalita, ktoru sme prezili relativne v pohode jedine preto, ze slovac je tak konformna a prisposobiva, to je akoze ta vyhra? kua, to si vravim, ze tu vojnu kludne mohli vyhrat nemci
4. SaS vladu nezlozila, zlozili ju prijebane vydieracske kroky SDKU spolu s alibizmom Fica. SaS sa akurat postavili k problemu zasadovo a to sa u nas od politikov moc necaka.
5. neviem co tu furt niekto pinda jak je na vychode zle. na vychode je rovnaky kapitalizmus ako tu. mam na vychode dost kamosov a nikto nepisti, ze nema co zrat. vsetci skoncili nejake skoly, nasli si nejake roboty a ziju. kto chcel, siel do BA, kto nechcel, zostal tam. Ano, v bratislave sa da zit v priemere na o nieco vyssej urovni, nez na vychode, ale je to rovnako ako s tym greckom - nikto vam to tam nezlepsi, nez vy sami. ziadny statny paternalizmus a zachranne vesticky. a ked bude vychod dlho konkurencieneschopny, nuz tak sa odtial v konecnom dosledku vsetci odstahuju a zostane tam aspon pekna priroda :D hlavne tych, co tam maju dve roboty a aj tak nezarobia, jak sa tu nimi branko ohanal, zratas na prste jednej ruky.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.