Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 15:41:29
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259664 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #255 kedy: 19. Október , 2011, 10:30:07 »

V Mein Kampf

Tam o Japoncoch Hitler pisal ako o nadradenej rase? To som asi inu ediciu cital.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #256 kedy: 19. Október , 2011, 10:31:51 »

a ked sa pozreme na to, ako dnes vyzera svet, je tak otrasne priznat si, ze mal v niecom pravdu? kde su dnes japonci, kde nemci a kde rusi a my? iste kecy o podradnej rase su uplna hovadina a nikto tu nejde obhajovat hitlera. ale pred hitlerom (ak teda ideme personifikovat mocnosti druhej svetovej) nas zachranil stalin a to skratka je fakt, ze to bolo len z dazda pod odkvap.

navyse, ja som tu nikoho neoznacoval za elitu, ja preboha vobec nemam zaujem tu tvrdit, ze jej ako by bolo lepsie keby fasisti ovladli svet, ale divajme sa na veci realne - okolo hitlera bolo x ludi, ktori sa ho snazili zniest zo sveta. ty si myslis, ze keby vyhral vojnu, ze by dalej zurivo vyhladzoval niekoho? primarne slo o to, aby bolo nemcom lepsie, co by sa ziskanim nadvlady nad europou stalo realitou. stalin tiez zozaciatku zurivo vyhladzoval vlastne rady a plnil gulagy, no jeho nastupcovia, i ked v podstate pokracovali v jeho ideach, uz zdaleka neboli taki radikalni. je take jebnute domnievat sa, ze s nemcami by to bolo podobne? precitaj si cokolvek o ludoch, co boli spickami nemecka v druhej svetovej vojne a zistis, ze tie ideje o nutnosti znicit pol sveta a vyvradit vsetko, co neni arijske boli napevno usidlene mozno v troch hlavach, co boli najblizsie moci. bolo tam ovela vacsie mnozstvo ludi, ktory skryte, ci otvorene pochybovali, akurat hitler sa kratkodobo (lebo sak uspesny politik, vidime na priklade fica) odprezentoval ako vyborne riesenie. a po uspesnej porazke francuzska skratka aj ti pochybovaci sklapli jednoducho z toho dovodu, ze "by to mohlo vyjst".

Asi tak, este dodam, ze Hitler bol v terore proti vlastnym obcanom oproti Stalinovi iba nevinny amater. Bavím sa skvele Velka cast nacistickych pohlavarov a aj vojenskych velitelov trepala rasisticke a ideologicke kecy skor iba z nudze, aby neboli v podozreni.
« Posledná zmena: 19. Október , 2011, 10:35:15 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #257 kedy: 19. Október , 2011, 10:32:25 »

1. Pred hlasovanim bolo jasne, ze vsetky strany su za navysenie eurovalu okrem SNS a SaS. Fico jasne deklaroval, ze hned ako drbne vlada, tak to na dalsi den podpori. Aka zasadovost. Bolo jasne, ze to prejde tak ci tak. Akurat SaS svojim amaterzmom vydlazdili cestu Ficovi do volieb.
zasadovost ano, taktika nie. no a? som radsej ochotny niekomu prepacit, ze nie je politicky taktik, nez to, ze je uplny koko*t, ktory si mysli, ze dlhom zaplata dlh, a ktory celu politiku realizuje opekanym prasatom pred volbami.
2. Sulik ako dement po hlasovani uz dristal tu svoju agitku, ze zachranil 300 miliard europskym danovnikom
hej, to bola kravina, pretoze jeho odpor bol zbytocny. na druhej strane, aspon ta tema ziskala silnu pozornost a uvidime ako namiesa karty v marci
3. Vsetky slovenske normalne strany okrem SaS a SNS su za riesenie eurovalu. Vsetky vlady a parlamenty v statoch, ktore maju zavedene EUR schvalilo navzsenie. Vsetci su samozrejme proti svojim danovnikom, chcu zachranit nemecke a francuzske banky, len Sulikovci su lietadlo.
aha, cize vacsinovy nazor je vzdy ten spravny. hlavne sa pozri na tie reakcie, ci uz v mediach, alebo na zahranicnych forach. to, ze vlady sa vrhli do dalsieho zadlzovania su tie iste, ktore sa aj zadlzili. co od nich cakas? ze sa zrazu zobudia? sulik so svojim postojom zdaleka nie je sam, to len ty to mozno ignorujes
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yeah
Hosť
« Odpoveď #258 kedy: 19. Október , 2011, 10:33:03 »

Tam o Japoncoch Hitler pisal ako o nadradenej rase? To som asi inu ediciu cital.
Asi hej, lebo si to dobre pamatam. Cital som to pred rokom asi a bol to preklad aj s psychologickym rozborom na zaciatku.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #259 kedy: 19. Október , 2011, 10:34:53 »

Nemci voci nam ziadnu nenavist neprejavovali, asi nas ani moc za Slovanov nepovazovali. Ruski vojaci paradoxne tu robili ovela vacsiu neplechu a chovali sa ako zvery.

Akurat nam pozabijali vsetkych generalov a humanne povypalovali par dedin (Balaze, Kaliste, Klak etc). Sice par, podla zratania ich bolo vyse 100 na Slovensku.

Co sa Zidov tyka, osobne si velmi vazim ich kulturu a prinos vo vede, v umeni atd. Ale zas treba spomenut aj ich inu stranku a popriet to, ze mali vyznamny ak nie rozhodujuci vplyv v sireni komunisticjych idealov a nastolovani komunistickych diktatur v Europe tiez nie je ok.

A zabili Jezisa Nazaretskeho.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #260 kedy: 19. Október , 2011, 10:37:10 »

Asi hej, lebo si to dobre pamatam. Cital som to pred rokom asi a bol to preklad aj s psychologickym rozborom na zaciatku.

Hitlerove blaboly su inak zaujimavejsie v knihe Hitlers Table Talk. To su prepisy jeho nocnych monologov pocas vojny k svojim roznym kumpanom. Miestami velmi zaujimave citanie. Bavím sa skvele Mam to vo formate Pdf ak by niekto chcel. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #261 kedy: 19. Október , 2011, 10:37:42 »

a ked sa pozreme na to, ako dnes vyzera svet, je tak otrasne priznat si, ze mal v niecom pravdu? kde su dnes japonci, kde nemci a kde rusi a my? iste kecy o podradnej rase su uplna hovadina a nikto tu nejde obhajovat hitlera. ale pred hitlerom (ak teda ideme personifikovat mocnosti druhej svetovej) nas zachranil stalin a to skratka je fakt, ze to bolo len z dazda pod odkvap.

navyse, ja som tu nikoho neoznacoval za elitu, ja preboha vobec nemam zaujem tu tvrdit, ze jej ako by bolo lepsie keby fasisti ovladli svet, ale divajme sa na veci realne - okolo hitlera bolo x ludi, ktori sa ho snazili zniest zo sveta. ty si myslis, ze keby vyhral vojnu, ze by dalej zurivo vyhladzoval niekoho? primarne slo o to, aby bolo nemcom lepsie, co by sa ziskanim nadvlady nad europou stalo realitou. stalin tiez zozaciatku zurivo vyhladzoval vlastne rady a plnil gulagy, no jeho nastupcovia, i ked v podstate pokracovali v jeho ideach, uz zdaleka neboli taki radikalni. je take jebnute domnievat sa, ze s nemcami by to bolo podobne? precitaj si cokolvek o ludoch, co boli spickami nemecka v druhej svetovej vojne a zistis, ze tie ideje o nutnosti znicit pol sveta a vyvradit vsetko, co neni arijske boli napevno usidlene mozno v troch hlavach, co boli najblizsie moci. bolo tam ovela vacsie mnozstvo ludi, ktory skryte, ci otvorene pochybovali, akurat hitler sa kratkodobo (lebo sak uspesny politik, vidime na priklade fica) odprezentoval ako vyborne riesenie. a po uspesnej porazke francuzska skratka aj ti pochybovaci sklapli jednoducho z toho dovodu, ze "by to mohlo vyjst".
Nie, fakt je, ze Hitler bol porazeny a cele to dal do pohybu a dotial to dost daleko. Nikto nevie ako by to dopadlo ak by sa mu svoje idei a ciele aspon ciastocne podarilo naplnit. To je fakt. Navyse, indicie hovoria dost jasnou recou, ze nebol pri zmysloch a nikde neni istota, ze by ho niekto odstranil vcas a kam by sa to pohlo. V tomto sa jednoducho nezhodneme.
« Posledná zmena: 19. Október , 2011, 10:39:10 od Pablo Woozy » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #262 kedy: 19. Október , 2011, 10:38:40 »

To su prepisy jeho nocnych monologov pocas vojny k svojim roznym kumpanom
Fuck nooooooooooooooooo  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #263 kedy: 19. Október , 2011, 10:38:51 »

Akurat nam pozabijali vsetkych generalov a humanne povypalovali par dedin (Balaze, Kaliste, Klak etc). Sice par, podla zratania ich bolo vyse 100 na Slovensku.

Pozor, az po povstani, kedze to uz boli s nami v kvazi regulernom vojenskom stave. A tie dediny castejsie vypalili nadsenci z Hlinkovych gard, nasi podtatranski junaci.  Ja som čert.. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #264 kedy: 19. Október , 2011, 10:39:41 »

A zabili Jezisa Nazaretskeho.

On bol tiez Zid a navyse toto ma vobec netrapi. Bavím sa skvele Aspon mate ale vy krestania svoju agendu. Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #265 kedy: 19. Október , 2011, 10:43:31 »

Nie, fakt je, ze Hitler bol porazeny a ak to cele dal do pohybu a dotial to dost daleko. Nikto nevie ako by to dopadlo ak by sa mu svoje idei a ciele aspon ciastocne podarilo naplnit. To je fakt. Navyse, indicie hovoria dost jasnou recou, ze nebol pri zmysloch a nikde neni istota, ze by ho niekto odstranil vcas a kam by sa to pohlo. V tomto sa jednoducho nezhodneme.
pri zmysloch nebol hlavne ku koncu, ked uz sa mu prestavalo darit. kym sa mu darilo, vsetci o nom hovorili ako o rozumne hovoriacom, charizmatickom panovi. ako by tento pan dobacoval, keby bol uspesny, nevieme, to je fakt. ale indicie praveze hovoria celkom jasne o tom, ze keby bol, tak oproti stalinovi to horsie nebude (to, co progac pise, je tiez fakt). a ked sa kuknem kde su dnes rusi a kde nemci (napriek tomu, ze maju za jedno storocie dve prehrane vojny za sebou), tak je to pre mna viac nez jasna indicia toho, ze ten pozitivny rozdiel by mohol byt aj celkom markantny.

a zhodnut sa nemusime, mne pripada prinosnejsie, ked je diskusia aj ked nariekam, ze sa nezhodneme  Na zdravie!
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #266 kedy: 19. Október , 2011, 10:44:35 »

zasadovost ano, taktika nie. no a? som radsej ochotny niekomu prepacit, ze nie je politicky taktik, nez to, ze je uplny koko*t, ktory si mysli, ze dlhom zaplata dlh

Americania robia PRESNE TO ISTE. Radsej obetovat par miliard ako ked Ti drbne cely system naraz a s peniazmi si potom ani zadok neutries.
 
uvidime ako namiesa karty v marciaha,

To ma zaujima tvoja politologicka predpoved. Sulik ziska 40 percent, Slota 20 percent, urobia vladu a zrusime ojro?

cize vacsinovy nazor je vzdy ten spravny. hlavne sa pozri na tie reakcie, ci uz v mediach, alebo na zahranicnych forach. to, ze vlady sa vrhli do dalsieho zadlzovania su tie iste, ktore sa aj zadlzili. co od nich cakas? ze sa zrazu zobudia? sulik so svojim postojom zdaleka nie je sam, to len ty to mozno ignorujes

Sam seba negujes. Cize Spyros, Radicova, Miklos, Belgicko, Cyprus, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko
Luxembursko, Malta, Nemecko, Portugalsko, Rakúsko, Slovinsko, Španielsko a Taliansko su ignoranti. Samozrejme treba podotknut, ze aj ignoranti z USA nam vravia, ze euroval je nutny.

Ale Sulik nie je zdaleka sam. V skutocnosti je za nim cela krcma z Liskovej a urcite nam vymenujes jeho dalsich vierozvestcov, tak ako som ja menoval.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #267 kedy: 19. Október , 2011, 10:46:05 »

On bol tiez Zid a navyse toto ma vobec netrapi. Bavím sa skvele Aspon mate ale vy krestania svoju agendu. Ja som čert..
hej, napriek tomu, ze jeho existenciu zatial nikto spolahlivo nepreukazal  Popiskujem si
ale nevadi, sak kto by cakal, ze nastupca deda mraza bude mat nejake realne dolozitelne korene  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #268 kedy: 19. Október , 2011, 10:47:12 »

hej, napriek tomu, ze jeho existenciu zatial nikto spolahlivo nepreukazal  Popiskujem si

Tiez pravda. Tak ale dajme tomu teda. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #269 kedy: 19. Október , 2011, 10:49:13 »

Treba tam poslat Sulika.

no comment :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.