Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. Apríl , 2024, 08:59:35
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259926 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #270 kedy: 19. Október , 2011, 10:49:47 »

Sam seba negujes.
nenegujem. sarkazmus, spyrosko, poznas to slovo? ano, vsetci, co si vymenoval, su j*ebnuti, pretoze to presne oni su ti, ktori mohli zariadit aby ten system neprisiel do tohto stadia, no urobili hovno, len zadlzili a zadlzuju dalej. co sa usa tyka, to ma vobec nezaujima, usa prestali byt usa cca s nastupom prveho busha, jebnutost tam v politike tiez len kvitne.

co sa podporovatelov z krcmy tyka, hladal by som ich medzi uplne inymi stranami ako je SaS, ale kludne skusaj aj ty vtipkovat, niekde sa to naucit musis  Som frajer
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yeah
Hosť
« Odpoveď #271 kedy: 19. Október , 2011, 10:54:22 »

Ja by som uz len dodal, ze co tu Spyros spomenul stranku hovno.sk v suvislosti s www.kok*ti.sk tak ja nahodou mozem povedat, ze este na strednej bola stranka hovno.sk na hodinach informatiky velmi vyhladana a popularna  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #272 kedy: 19. Október , 2011, 10:56:25 »

ze este na strednej bola stranka hovno.sk na hodinach informatiky velmi vyhladana a popularna  Na zdravie!

Pamatam si ju. Bavím sa skvele Odfotte svoj vytvor.  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #273 kedy: 19. Október , 2011, 11:02:26 »

sarkazmus, spyrosko, poznas to slovo?

Nieco sa mi mari.

ano, vsetci, co si vymenoval, su j*ebnuti, pretoze to presne oni su ti, ktori mohli zariadit aby ten system neprisiel do tohto stadia, no urobili hovno, len zadlzili a zadlzuju dalej. co sa usa tyka, to ma vobec nezaujima, usa prestali byt usa cca s nastupom prveho busha, jebnutost tam v politike tiez len kvitne

Hmm, tak co uz pomoze tomuto svetu. Kto mu zvestuje Pravdu spasitela Sulika jedineho?

co sa podporovatelov z krcmy tyka, hladal by som ich medzi uplne inymi stranami ako je SaS

SNS a SaS + k nim pribudla NaS.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #274 kedy: 19. Október , 2011, 11:09:37 »

ja len celkom pomimo chcem poznamenat, ze nevidim dovod k mazaniu tejto temy po tom, co sa dodiskutuje. ci politicke temy su citlive / tabuizovane a radsej sa tvarme, ze my tu vsetci spolu v kazdej teme suhlasime? ci co?

co sa viny SaS na tom, ze vlada padla, nechapem, ako to tu moze niekto tak jednostranne zvalovat. fakt je, ze radicova dala tie dve jebnute temy dokopy. je to jebnute? je. ze sulikovci sa nezachovali takticky, to je tiez fakt. ocividne tu kazdemu vadi nieco ine, ale to neznamena, ze vinnik je len jeden.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #275 kedy: 19. Október , 2011, 11:11:25 »

Precital som si zopar clankov o eurovale a jeho prijati inych krajin (vratane Slovenska), tak sa opat zapajam do diskusie.  Som frajer

My sme euroval nemuseli prijat. Je pravdou, ze dane eura, ktore sme dostali neboli do takej miery prevysujuce, ake sme dali. Dalsia vec - paci sa mi prejav Nigela Farageho, konretne tu: - urcite ste to viaceri videli a plne suhlasim s jeho nazorom. Jednoducho co si unia povie, to musia vsetky krajiny spravit, pripadne hlasovat viackrat, aby sa splnilo to, co chcu.

Spyros - nesuhlasim s tvojim nazorom, ze "tolko krajin dalo, tak aj my musime" a podobne nazory, hlavne s tymi "normalnymi stranami". Predstav si, ze NEMUSIME. V "zmluve" medzi EU a nami (a inymi krajinami) je napisane, ze ziadna krajina nenesie zodpovednost za tu druhu a NEMUSI sa podielat na jej vine. Euroval je sedliackym rozumom chapany ako dalsia moznost zarabania penazi ujov v eu parlamente a samozrejme ochudobnovanie ludi.

Aj ked Sulik zahlasoval proti, tak nasli sa niektori poslanci z jeho strany, ktori hlasovali ZA (len tak btw, ale moze to byt samozrejme nepresna informacia). Ale volit ho nebudem, pretoze mi vadi jeho pokrytecka povaha. Mohol by som menovat viac takych lisiackych sposobov ako napr. ojebanie mladych a HLUPICH volicov (hulicov), vykrikovanie ako zachranil x miliard € ludom... urcite si spomeniem na viac takych pre mna osobne nepeknych veci, za ktore teraz trci z davu stylom "JA SOM DOBRY, ved to vidite !"
Okrem toho, ze robil poradcu Pociatkovi, potom prestupil k pravici a takto sa vlastne vezie, kde vidi trosku lepsiu moznost. Je to moj nazor a samozrejme sa nemusi zhodovat ani s jednym z vas, co mi ale vobec nevadi. A k strane SaS suhlasim s Rastisom.

EDIT: a ked som si vcera pozrel Adelashow, tak este viac sa mi zhnusil. Takto sa politik nema spravat.
« Posledná zmena: 19. Október , 2011, 11:13:11 od Branko » Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #276 kedy: 19. Október , 2011, 11:16:47 »

ja len celkom pomimo chcem poznamenat, ze nevidim dovod k mazaniu tejto temy po tom, co sa dodiskutuje. ci politicke temy su citlive / tabuizovane a radsej sa tvarme, ze my tu vsetci spolu v kazdej teme suhlasime? ci co?

co sa viny SaS na tom, ze vlada padla, nechapem, ako to tu moze niekto tak jednostranne zvalovat. fakt je, ze radicova dala tie dve jebnute temy dokopy. je to jebnute? je. ze sulikovci sa nezachovali takticky, to je tiez fakt. ocividne tu kazdemu vadi nieco ine, ale to neznamena, ze vinnik je len jeden.

neviem, co by bolo takticke, to nech mi niekto vysvetli. Sulik nemal co hlasovat za nezmysel, ludsky, aj v zmysle ustavy musi hlasovat v sulade so svojim svedomim. Ak to niekto nerozumie, resp. vadi mu, ze netaktizoval, to nie je Sulikov problem. V skutocnosti sa tu konecne rodi politicka tema o tom, aku Europu vlastne chceme, ci to ma byt o zrazani podpätkov a poslusnosti, doplacani na bohatsich, alebo o demokracii. Dufam, ze tema "Sulik" bude este dlho rezonovat v celej Europe a aj ostatne strany, ktore zatial jasno nemaju, zacnu nad tym uvazovat. Drzim im palce
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #277 kedy: 19. Október , 2011, 11:17:36 »

brano takze ked si proti eurovalu budes volit fica vdaka ktoremu to preslo? dobre tomu rozumiem?
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #278 kedy: 19. Október , 2011, 11:20:31 »

brano takze ked si proti eurovalu budes volit fica vdaka ktoremu to preslo? dobre tomu rozumiem?
Neviem koho budem volit, ale viem koho volit nebudem.
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #279 kedy: 19. Október , 2011, 11:22:31 »

Neviem koho budem volit, ale viem koho volit nebudem.

ja som sa len pytal kedze sa mi zdalo ze si jeho sympatizant a tiez na druhej strane sa ti nepaci euroaval, co mne je osobne jedno. cele volby su aj tak len taka fraska pekna keby mohli nieco zmenit davno by ich zakazali  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #280 kedy: 19. Október , 2011, 11:22:59 »

Precital som si zopar clankov o eurovale a jeho prijati inych krajin (vratane Slovenska), tak sa opat zapajam do diskusie.  Som frajer

My sme euroval nemuseli prijat. Je pravdou, ze dane eura, ktore sme dostali neboli do takej miery prevysujuce, ake sme dali. Dalsia vec - paci sa mi prejav Nigela Farageho, konretne tu: - urcite ste to viaceri videli a plne suhlasim s jeho nazorom. Jednoducho co si unia povie, to musia vsetky krajiny spravit, pripadne hlasovat viackrat, aby sa splnilo to, co chcu.

Spyros - nesuhlasim s tvojim nazorom, ze "tolko krajin dalo, tak aj my musime" a podobne nazory, hlavne s tymi "normalnymi stranami". Predstav si, ze NEMUSIME. V "zmluve" medzi EU a nami (a inymi krajinami) je napisane, ze ziadna krajina nenesie zodpovednost za tu druhu a NEMUSI sa podielat na jej vine. Euroval je sedliackym rozumom chapany ako dalsia moznost zarabania penazi ujov v eu parlamente a samozrejme ochudobnovanie ludi.

Aj ked Sulik zahlasoval proti, tak nasli sa niektori poslanci z jeho strany, ktori hlasovali ZA (len tak btw, ale moze to byt samozrejme nepresna informacia). Ale volit ho nebudem, pretoze mi vadi jeho pokrytecka povaha. Mohol by som menovat viac takych lisiackych sposobov ako napr. ojebanie mladych a HLUPICH volicov (hulicov), vykrikovanie ako zachranil x miliard € ludom... urcite si spomeniem na viac takych pre mna osobne nepeknych veci, za ktore teraz trci z davu stylom "JA SOM DOBRY, ved to vidite !"
Okrem toho, ze robil poradcu Pociatkovi, potom prestupil k pravici a takto sa vlastne vezie, kde vidi trosku lepsiu moznost. Je to moj nazor a samozrejme sa nemusi zhodovat ani s jednym z vas, co mi ale vobec nevadi. A k strane SaS suhlasim s Rastisom.

EDIT: a ked som si vcera pozrel Adelashow, tak este viac sa mi zhnusil. Takto sa politik nema spravat.

zivit sa poradenstvom u Pociatka s pravicovostou/lavicovostou  nema nic spolocne,je to job. Treba si uvedomit, ze islo vysostne o technicke veci a nie o nejaku ideologiu na ministerstve. Ja si nemyslim, ze hulicov ojebavali, to nie je pravda. Konstelacia SDKU, KDH a MOST bola po volbach dana a niektore strany si svoju ideologiu proste strazia nanajvys vydieracskym sposobom, preto to nemohli presadit. Mozno je za tym aj mensia skusenost v politike, ale to je uz dan za to, ze su novacikovia. Podla mna je to vzdy lepsie ako "vycurani" stari profesionali...len tak na okraj: kam nas ti "profesionali dostali? Vysledok za 20 rokov slabinger...padni, komu padni
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #281 kedy: 19. Október , 2011, 11:23:27 »

ja som sa len pytal kedze sa mi zdalo ze si jeho sympatizant a tiez na druhej strane sa ti nepaci euroaval, co mne je osobne jedno. cele volby su aj tak len taka fraska pekna keby mohli nieco zmenit davno by ich zakazali  Bavím sa skvele
Presne tak. Ako som uz povedal v tejto teme - sme len pisalkovia a divaci. :)
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #282 kedy: 19. Október , 2011, 11:27:33 »

ja by som dal hlasovat a kto bude volit smer alebo kdh   ...tak tyzdnovy ban za trest  To co bolo? červená-von  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele 
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #283 kedy: 19. Október , 2011, 11:30:35 »

Hitlerove blaboly su inak zaujimavejsie v knihe Hitlers Table Talk. To su prepisy jeho nocnych monologov pocas vojny k svojim roznym kumpanom. Miestami velmi zaujimave citanie. Bavím sa skvele Mam to vo formate Pdf ak by niekto chcel. Bavím sa skvele

posli na anciasatvojho@gmail.com Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #284 kedy: 19. Október , 2011, 12:08:31 »

jediny, kto zrusil vladu boli SDKU. Pani Radicovej pravdepodobne zavolal nejaky saso z EU a ona sa posr...

Presne tak to bolo. Doteraz ma to nenapadlo.

Sulikove argumenty su uplne pochopitelne, citatelne a ekonomicky presne a navyse vsetci vedeli, ze to nepodpori. Cize urcite tato mantra o "povaleni vlady SaS" v podobe vyhlaseni SDKU je smiesna...

Ekonomicky presne na urovni sefa OLO. Ale budem rad ked mi presne ekonomicky vysvetlis, preco nie euroval a nechat to vsetko len tak plynut, aby to trh vyriesil.

My sme euroval nemuseli prijat. Je pravdou, ze dane eura, ktore sme dostali neboli do takej miery prevysujuce, ake sme dali. Dalsia vec - paci sa mi prejav Nigela Farageho

Ano Farage je najblizsi Sulikov suputnik. Oekne dopadol.

Vsetko so vsetkym suvisi. Mohli sme ako jeden zo 17 neprijat euroval a podla Sulika by isla kravana v pohodicke dalej. Ale tak to nefunguje. Ako bumerang by sa nam to vratilo pravdepodobne uz v roku 2012.

Spyros - nesuhlasim s tvojim nazorom, ze "tolko krajin dalo, tak aj my musime" a podobne nazory, hlavne s tymi "normalnymi stranami". Predstav si, ze NEMUSIME. V "zmluve" medzi EU a nami (a inymi krajinami) je napisane, ze ziadna krajina nenesie zodpovednost za tu druhu a NEMUSI sa podielat na jej vine. Euroval je sedliackym rozumom chapany ako dalsia moznost zarabania penazi ujov v eu parlamente a samozrejme ochudobnovanie ludi.

Presne tak, mas pravdu. Nemusime. Ale ono to plati aj naopak. Tam je ten hacik kvoli ktoremu padla vlada a ktory Sulik vytrvalo ignoruje.

EDIT: a ked som si vcera pozrel Adelashow, tak este viac sa mi zhnusil. Takto sa politik nema spravat.

A co bolo? Tancoval?  Bavím sa skvele

Dufam, ze tema "Sulik" bude este dlho rezonovat v celej Europe a aj ostatne strany, ktore zatial jasno nemaju, zacnu nad tym uvazovat.

You make me smile. Zlaty Pablo s Brankom. Cela Europa vedela, ze sa to schvali tak ci tak. Akurat novinari mali co 2 dni pisat. Tema "Sulik" neexistuje. Slovensko a kupodivu ani Svazijsko neriadia svetovym kormidlom.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.