Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 22:45:21
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259688 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #285 kedy: 19. Október , 2011, 12:19:19 »

pozri Spyros,
nie som ekonom, takze riesenia okrem eurovalu odo mna neziadaj. Je vrcholne pokrytecke, ak slavni europolitici klamu, zavadzaju, pripaden sa len idiotsky vyskieraju a pritom roky zamlcuju pravdu o skutocnosti, cize ticho pachaju podvod a potom zrazu vsetkych buntosia, ze treba aby sme "vsetci spolu" zachranovali EURO. Treba hlavne dodrziavat pravidla, aby sa take nieco neopakovalo. Dobre, teraz Euroval I, II, a potom co??? Kde je garancia, ze sa tato nezodpovednost nebude opakovat? Ja ti poviem kde. Treba, aby vsetci realne rucili za svoje rozhodnutia majetkom, zlatom, proste presne tak, ako ked si ty pozicias a ked nevies splacat, tak ti banka vezme byt, dom, auto atd.
Take je to jednoduche. A hlavne, aby si ludia uvedomili, aki nacisti im vladnu. Su to hlupe babky, taki ako Van Rompuy a podobni tretoradi politici, neschopni a odpraveni na europsku scenu za vynikajuce platy s nulovou zodpovednostou. Farange je taky, aky je, urcite si viac cenim niekoho, kto sa odvazi povedat tymto panakom ze kral je nahy, ako niekto, kto im len lezie do zadku. To o tom ma byt Europa? Tak, ja si taku neprosim.
Je to cesta do socializmu, ak budeme volit politikov, ktori hladaju riesenia na poslednu chvilu - ako liek na svoje rozhodnutia urobene bez zodpovednosti. Je to cele jeden obrovsky korupcny balon nafukany do nepricetnosti. Ludia by donho mali poriadne kopnut, inak tu raz bude velmi zle
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #286 kedy: 19. Október , 2011, 13:14:01 »

a preco by to bolo prioritou a preco to nechces hodnotit? co presne ti pride na "hovno sa vyzname", vies ze greci pri vstupe do unie klamali o svojich hospodarskych vysledkoch, ci nie? lebo to je znamy fakt. ziadna debata. vies, ze teraz nemaju peniaze a vies tiez, ze ich statny aparat je neunosne predrazeny. to su dalsie fakty. vieme taktiez, ze maju brutal drahu armadu (len na porovnanie, aku mame my?). to je dalsi fakt.

euroval je spolocna dohoda o zarukach za grecko (teda nie len zan, ale teraz sa pouzije nan), ktore sa vlastnou vinou + za nehorazneho klamstva tym, ktori sa zanho maju zarucit dostalo tam, kde je. povedz mi jeden rozumny dovod, preco sa za taku krajinu maju skladat zaruky? mimochodom euroval jedna bol o hodnote cca 400 miliard e, euroval dva ide do necelych 800 mld zaruk. nasledovat bude trvaly euroval. co presne ti na tomto pride nepochopitelne a preco si myslis, ze sa do toho hovno vyzname? ja si myslim, ze to je jasne ako facka a to kazdemu.

co sa tyka riadeneho krachu, vobec to neni nic, co by svet nevidel a v principe by sa na zivotoch tych ludi tam nezmenilo zas tak dramaticky vela, videl si tie strajky v poslednych dnoch? tak oni hovno produkuju, ziju si nad pomery, este strajkuju, cize dalsie hovno urobia, ale od europy chcu aby sa za nich zarucila. problem je, ze ono to aj tak znovu padne a kazdy dalsi bude hlbsi, preto mohli porobit skrty, ostatne takisto ako ich robilo za stareho dzurindu aj slovensko a sli by dalej. nehovoriac o tom, ze najhorsie by obisli banky, u ktorych si greci pozicali. no a co? tak skrachuju, je to ich problem, ze riskovali uverom grecku. ci ty si myslis, ze banky nemaju znasat podnikatelske riziko a vsetci sa mame na to vyskladat? a ak by si chcel argumentovat vkladmi ludi, o ktore by prisli, tak vedz, ze vklady do bank su zo zakona chranene statom, to znamena, ze ked banka krachne, tak to neni jak ked krachol drukos, ale stat ti vyplati cca 70%. je to poprve o dve (a viac) generacie urokov lacnejsie a podruhe sa na hochtaplerstve vlastnych politikov aspon budu financne podielat ti, ktori si ich zvolili.
Je to frajer
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #287 kedy: 19. Október , 2011, 13:14:14 »

Citácia
A co bolo? Tancoval?  Bavím sa skvele
nie. rozpraval uvolnene, suvislo a fundovane. pritom sa nehral na ziadneho veledoleziteho kokota, ale proste sa tam bavil s nimi ako rovny s rovnym. to asi brankovi vadi, ze sa politik netvari jak nafukany koko*t ucitelko v saku a ked si neda kravatu na veceru s diplomatmi. lebo to su tie dolezite veci, podla ktorych sa da posudit, ci niekto ma alebo nema hlavu na to, aby riadil stat
Citácia
You make me smile. Zlaty Pablo s Brankom. Cela Europa vedela, ze sa to schvali tak ci tak. Akurat novinari mali co 2 dni pisat. Tema "Sulik" neexistuje. Slovensko a kupodivu ani Svazijsko neriadia svetovym kormidlom.
a o com sa tu bavime, ked ta tema neexistuje? o com pisali tie noviny? ci to sa nam zdalo? jasne. jebme na akukolvek diskusiu, hlavne preboha nepochybovat o kurze lode, ktoru riadi prezraty tlsty zmrd s infarktom na krku, ktoremu je jedno, kam plava, lebo on uz sa poriadne nazral...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #288 kedy: 19. Október , 2011, 15:01:09 »

normalne ma sere, ze som nezacal debatu citat v zaciatku jej vzniku. teraz sa mi to skutocne nechce a ked sa budem nudit, si to precitam  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #289 kedy: 19. Október , 2011, 15:06:36 »

http://www.lifenews.sk/content/cena-za-euroval
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #290 kedy: 19. Október , 2011, 15:18:52 »

nie som ekonom, takze riesenia okrem eurovalu odo mna neziadaj.

Skoda, chcel som nejake to riesenie pocut. Co je zle, viem.

Treba, aby vsetci realne rucili za svoje rozhodnutia majetkom, zlatom, proste presne tak, ako ked si ty pozicias a ked nevies splacat, tak ti banka vezme byt, dom, auto atd.

Stat predsa realne ruci tymto, preto mu kazdy tak rad poziciava.

Farange je taky, aky je, urcite si viac cenim niekoho, kto sa odvazi povedat tymto panakom ze kral je nahy, ako niekto, kto im len lezie do zadku. To o tom ma byt Europa? Tak, ja si taku neprosim.

Esteze napriek tej neslobode a tazkym podmienkam, co tu mame, sa k nam dostane pravdivy hlas Farangeho, Slotu  a Sulika. Cize riesenie je vystupit podla teba, lebo lepsia ta Europa uz nebude.

o com sa tu bavime, ked ta tema neexistuje? o com pisali tie noviny? ci to sa nam zdalo?

Pre Europu nejaky Sulik nie je tema. My sa tu bavime o nasom Kocurkove.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #291 kedy: 19. Október , 2011, 15:36:19 »

http://www.prosebeforehos.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/10/bank-bailouts-robberies.gif.png

  Na zdravie!
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #292 kedy: 19. Október , 2011, 16:22:19 »

Pekna debata, zabil som nou poslednu hodinu dnesnej pracovnej doby Žmurk

Ja len tolko, ze Sulik mi bol od zaciatku sympaticky svojim neuniformnym vystupovanim, nazormi a normalnymi argumentami.
Ako Iggy vravel, v Adela Show posobil velmi v pohode, fundovane, nestrojene a chytal sa aj na vtipy a takych ludi ja mozem. A hlasovanim o eurovale si u mna poziciu politika so vlastnym nazorom a predstavami o fungovani iba potvrdil.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #293 kedy: 19. Október , 2011, 16:36:32 »

Sulik mi pride ako uplne normalny clovek... problem je ze kto chce s vlkmi byt musi s vlkmi vyt
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #294 kedy: 19. Október , 2011, 19:13:03 »

tema eurowall stale zije :) pivecko zrelaxovalo hlavu a uz mi to az tak zily netrha. hlavne ze mam jednoznacne utriedene co budem hadzat do urny nabuduce ak sa teda nic dramaticke neudeje. zapinam metronom a prebehnem struny nech to znie o kusok lepsie  Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #295 kedy: 19. Október , 2011, 20:31:17 »

http://www.sme.sk/c/6103318/radicova-po-volbach-to-chce-iny-typ-premiera.html

Toto ma pobavilo.

Ako potom vnímate iniciatívu, ktorá vychádza od prezidenta?

„Na rokovaniach eurozóny sú prítomní premiéri, posty sú nezástupné a bez sprievodu. Rokovací jazyk je angličtina a je možnosť použiť francúzštinu, nemčinu či španielčinu, ktoré sa prekladajú do angličtiny. Je to vždy na úrovni premiérov s výnimkou Francúzska, kde má prezident iné kompetencie. Pokiaľ vo štvrtok pán prezident odvolá vládu, nastane otázka, kto pôjde na summit.“

Chcete tým naznačiť, že by im tam pán prezident nerozumel?

„Povedala som, čo som povedala. Nič viac k tomu nedodávam.“
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #296 kedy: 19. Október , 2011, 20:42:00 »

inak:) len tak pomimo, dnes som sa bavil s kamosom, ktory je v grecku na erazme tento semester ( Bavím sa skvele), pozoruhodna volba..
pytal som sa ho, ci nejak reaguju na neho ze je zo slovenska a ze sme euroval na chvilku blokovali.. naco mi odpovedal, ze sa s nimi o tom rozpraval (studentmi) a ze ani nevedeli co to je  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #297 kedy: 19. Október , 2011, 20:59:41 »

http://www.zvedavec.org/vezkratce-5585.htm
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #298 kedy: 19. Október , 2011, 21:07:43 »

DMN: Vy tedy skutečně věříte, že někde v Anglii se již tisknou nové německé markové bankovky. Máte pro to důkazy?
Malmgren: Věřím, že tomu tak je. Není nijak těžké zjistit, kolik nákladních aut vyjíždí z továrny.

DMN: Máte informace o tom, že v posledních týdnech opouští De La Rue více nákladních vozů, než je běžné?
Malmgren: Věřím, že tomu tak je.


tomu hovorim argumentancny kanon  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #299 kedy: 19. Október , 2011, 21:13:41 »


ten web je fakt uplne na styl ceskeho zahadarskeho casopisu ENIGMA  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.