Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 17:32:24
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259671 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #315 kedy: 20. Október , 2011, 09:12:06 »

a aj vramci tej obhajoby priznal, ze to nie je dobre riesenie. za cim vzapati dodal, ze "ale najlepsie ake momentalne je". co si prekladam asi tak, ze je to riesenie, za ktore ked sa zahlasuje, tak je mozne, ze este sa niekedy dostane aj on do Bruselu na tu vysnivanu teplu, prachami oblepenu stolicku...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #316 kedy: 20. Október , 2011, 09:40:06 »

no ved toto cely cas melem dokolecka aj ja, ze tu nie je velmi debata (teda je, ale imho zbytocna) o tom, ci je euroval ako taky funkcny a dobry alebo nie, ale o tom, co je politicky strategicke rozhodnutie vramci pohybu celeho kolosu EU.

ja som tu mozno idealista, ze ked je nieco napicu, tak sa ma povedat na plnu hubu a hned, ze je to napicu a nie cakat, az to urobi niekto silnejsi a sluzobne starsi. preto mi nevadi SaS a naopak zacina vadit SDKU.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #317 kedy: 20. Október , 2011, 09:49:22 »

no ved toto cely cas melem dokolecka aj ja, ze tu nie je velmi debata (teda je, ale imho zbytocna) o tom, ci je euroval ako taky funkcny a dobry alebo nie, ale o tom, co je politicky strategicke rozhodnutie vramci pohybu celeho kolosu EU.

ja som tu mozno idealista, ze ked je nieco napicu, tak sa ma povedat na plnu hubu a hned, ze je to napicu a nie cakat, az to urobi niekto silnejsi a sluzobne starsi. preto mi nevadi SaS a naopak zacina vadit SDKU.

suhlas
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #318 kedy: 20. Október , 2011, 11:09:32 »

Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #319 kedy: 20. Október , 2011, 12:24:44 »

Miklosa inak ked pocuvate pozorne, zistite, ze vlastne stale hovori to iste zabalene do fraz, nikdy nic konkretne. Takisto ako teraz obhajuje cely euroval, pricom pred par mesiacmi bol vasnivo proti. Bavím sa skvele

Keby len proti. Mal nazory libertarianov a v podstate rakuskej skoly typu poslat vsetko dole riadenym defaultom, ECB zakazat kupovat statne dlhopisy, komercnym bankam s velkym podielom greckych dlhopisov nepozicat ani cent.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #320 kedy: 20. Október , 2011, 12:58:04 »

Miklosa inak ked pocuvate pozorne, zistite, ze vlastne stale hovori to iste zabalene do fraz, nikdy nic konkretne. Takisto ako teraz obhajuje cely euroval, pricom pred par mesiacmi bol vasnivo proti. Bavím sa skvele

Zaujimave, ja ked porovnam verbalny prejav + argumenty Miklosa a Sulika, tak mi sef SaS pripada ako primitivko.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #321 kedy: 20. Október , 2011, 13:02:59 »

Zaujimave, ja ked porovnam verbalny prejav + argumenty Miklosa a Sulika, tak mi sef SaS pripada ako primitivko.

Ale toto uz miesas dve rozdielne veci. Miklos je sice distingvovany, posobi ako odbornik, ale je to typicky politik, ktory raz hovori jedno a neskor druhe + sa to navzajom uplne vylucuje. Vid. prispevok nad tvojim. To su fakty, nie len fantasmagorie.

Ako mozem verit cloveku, ktory v maji u Hriba rozprava ako Peter Schiff, vo februari je spasitel bruselsky a dneska rozprava, ze nebude podporovat fiskalnu uniu, ani harmonizaciu dani ?
« Posledná zmena: 20. Október , 2011, 13:05:33 od kubo63 » Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #322 kedy: 20. Október , 2011, 13:05:28 »

Zaujimave, ja ked porovnam verbalny prejav + argumenty Miklosa a Sulika, tak mi sef SaS pripada ako primitivko.
inak toto mi pride ako uplna haluz, uplne viem preco to pises, lebo on fakt vzdy na kameru posobi jak taky zlaknuty robot, ci co. v tej adelashow som ho videl rozpravat normalne, prirodzene, intonacia aj formulacie normalne. asi je tremista a/alebo by mu pomohlo absolvovat ten kurz prezentacie na kameru, co maju uz vsetci politici davno za sebou.

nech je to ako chce, je to zanedbatelne, pre mna je podstatny obsah jeho vypovedi, nie forma.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #323 kedy: 20. Október , 2011, 13:18:19 »

nech je to ako chce, je to zanedbatelne, pre mna je podstatny obsah jeho vypovedi, nie forma.
a tu sa dostavame k tomu, ze pre 45% ludi je dolezitejsia forma :)
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #324 kedy: 20. Október , 2011, 13:20:10 »

a tu sa dostavame k tomu, ze pre 45% ludi je dolezitejsia forma :)
...a prasa!
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #325 kedy: 20. Október , 2011, 13:20:43 »

...a prasa!
ale co si budeme hovorit, dal by som si  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #326 kedy: 20. Október , 2011, 13:24:27 »

V debate o EV mal bezkonkurencne najlepsi prejav Dr. Peter Osusky. Dokonca si ho trufam oznacit za jeden z najlepsich v historii slovenskeho parlamentarizmu. Jasne, ze vzhladom na ubohu intelektualnu uroven nasich parlamentov je latka dost nizko, ale tento pan to vie, je skvely recnik, dokonca so zmyslom pre humor.

Iggy, to je ten, co sme sa nad nim pozastavovali ked mal prejav v NRSR. Takeho recnika som u nas teda este nepocul Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #327 kedy: 20. Október , 2011, 13:42:43 »

neviem, kedy ste sa pozastavovali, ale ak myslis toho, co ja, tak pan v oklieroch, rysave vlasy, brada..vyborny recnik, hovoril o niekdajsej Europe Adenaura, DeGaula a porovnaval to s tym, co tu je teraz :)
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #328 kedy: 20. Október , 2011, 14:00:10 »

hej, je to on, akurat teda uz davnejsie asi neni rysavy:


inak mal formou pekny prejav, akurat na mna uz trosku moc kvetnaty, mne viac sedi strucne k veci.
ale teda bol to pekny priklad ako spojit kvalitu formy a obsahu.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #329 kedy: 20. Október , 2011, 14:04:58 »

hej, je to on, akurat teda uz davnejsie asi neni rysavy:


inak mal formou pekny prejav, akurat na mna uz trosku moc kvetnaty, mne viac sedi strucne k veci.
ale teda bol to pekny priklad ako spojit kvalitu formy a obsahu.
ano, je to on :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.