Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 15:18:12
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259662 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #330 kedy: 21. Október , 2011, 11:15:13 »

http://spravy.pravda.sk/do-chudoby-sa-prepadaju-aj-ti-co-pracuju-d9h-/sk_domace.asp?c=A111021_092454_sk_domace_p09

No co ste stichli ?  Bravooo
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #331 kedy: 21. Október , 2011, 12:04:41 »

Hanus nie je moja salka kavy, ale s tymto do bodky suhlasim.

http://www.tyzden.sk/nazivo-doma/miklosov-zle-zapnuty-gombik.html
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #332 kedy: 21. Október , 2011, 12:39:21 »

fico by zabezpečil pracovné miesta, alebo by zvýšil plat zamestnaným? Alebo by zostali doma a dostali by také sociálne dávky, že by si žili pohode?
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #333 kedy: 21. Október , 2011, 12:44:55 »

fico by zabezpečil pracovné miesta, alebo by zvýšil plat zamestnaným? Alebo by zostali doma a dostali by také sociálne dávky, že by si žili pohode?
Co ja viem... Ani Radicova to nezabezpecila.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #334 kedy: 21. Október , 2011, 12:48:54 »

Tiez nemam Piussi moc rad poviem aj preco: 1. Vadi mi jej prejav, vyslovene 2. Hrib si ju tam casto pozve vypravat o veciach a nezda sa mi, ze by bola viac informovana ako bezny obcan. 3. Nepaci sa mi ani jej kapela, a ked chcem pocut niekoho spievat falosne, tak mi uplne staci bob dylan. K tomu este toto: Fakt nechapem co v tyzdni vidia tolko na tych Zivych Kvetoch. Texty infantilne, hudba jednoducha, spev technicky nezvladnuty a ani nejaka charizma sa mi nezda, ze by z nej vyzarovala - ale toto je iba moj nazor no.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #335 kedy: 21. Október , 2011, 12:57:08 »

Piussi vs. medialny priestor vs. Hudba/prejav = rozpravka o cisarovych novych satach - s tym rozdielom, ze vsetci kricia Cisar je nahy okrem Hriba a jemu podobnych figuriek.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #336 kedy: 21. Október , 2011, 13:08:02 »

Stichni dobre Huh! Si píš!!! Zakony trhu a trhovy mechanizmus to vsetko vyriesia  Som frajer Chudobni keby boli sikovni, tak miesto 12 hodinovych smien tahaju 16-tky a mali by sa ako prasata v zite  Som frajer
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #337 kedy: 21. Október , 2011, 13:10:57 »

Stichni dobre Huh! Si píš!!! Zakony trhu a trhovy mechanizmus to vsetko vyriesia  Som frajer Chudobni keby boli sikovni, tak miesto 12 hodinovych smien tahaju 16-tky a mali by sa ako prasata v zite  Som frajer
Keby boli vzdelaní, tak by mali prácu 10x tak platenú a nemali by problém, napríklad sieťových odborníkov je nedostatok na slovensku.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #338 kedy: 21. Október , 2011, 13:14:08 »

Keby boli vzdelaní, tak by mali prácu 10x tak platenú a nemali by problém, napríklad sieťových odborníkov je nedostatok na slovensku.
Bavím sa skvele kks, vysiel si von z izby od kedy zijes ?  ha ha ha
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #339 kedy: 21. Október , 2011, 13:16:20 »

Bavím sa skvele kks, vysiel si von z izby od kedy zijes ?  ha ha ha
vyššiel a bohužiaľ moc inteligentných som nestretol a to občas ani vyjsť nemusím , stačí zapnúť forum.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #340 kedy: 21. Október , 2011, 13:25:17 »

Stichni dobre Huh! Si píš!!! Zakony trhu a trhovy mechanizmus to vsetko vyriesia  Som frajer Chudobni keby boli sikovni, tak miesto 12 hodinovych smien tahaju 16-tky a mali by sa ako prasata v zite  Som frajer
hej, treba tento napicu system zrusit, tym co boli sikovni a zarobili si na seba pekne vsetko zhabat a tym nesikovnym porozdavat. janosik sa urcite v hrobe obracia. ci za pravdu hori? neviem, stracam sa.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #341 kedy: 21. Október , 2011, 13:36:26 »

to su take picoviny vsetko, ze az. kazdy moze ist robit, ked uz nic ine, aspon hlupu telefonistku do callcentra. tie su vsade a na to netreba vediet nic. a ked raz malo zarobis, tak mas malo minat.

problem je tu skor ten, ze ti co malo zarobia, lebo bud nieco nevedia, alebo ziju v prdeli - co maju holt smolu, ked sa odtial ani odstahovat nemozu - by velice radi tiez jazdili na novom aute, kukali na placatu telku a nosili adidas s co najviac pasikmi. tak si napoziciavaju a potom sa cuduju, ze to nevedia latat. take male sukromne grecko.

a holt, globalizaciu nezastavis, to by si musel nejak poslat cele IKT naspat do minulosti. raz darmo, ked sa nieco da v cine vyrobit lacno a ludia chcu kupovat lacno, tak ten, co na to ma prachy, postavi fabriku v cine a nie na slovensku. v emerike sa tiez uz dokopy nic nevyraba a podobne to casom bude musiet byt aj tu. a ked raz slovak nepochopi, ze sa ma naucit informatiku, alebo sluzby, nuz tak sa neuzivi. alebo to cele jebne este za zivota tejto generacie a bude taka inflacia, ze zrazu budeme aj ponosky stopkat, aby sa usetrilo. aspon je to napinave sledovat

a co je to vobec ta hranica chudoby? to podla nejakych eu kriterii? lebo zivotne minimum je u nas 200e na osobu, hranica chudoby by mala byt niekde nad tym, pricom slovensko ju ako ukazovatel stanovenu nema. predpokladam, ze to bude zase jedna z tych alarmujucich eu studii o tom, ako cigani ziju v hroznych chatrckach z neskutocnych 300e na osobu mesacne. tolka krutost!

« Posledná zmena: 21. Október , 2011, 13:57:07 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yeah
Hosť
« Odpoveď #342 kedy: 21. Október , 2011, 14:27:40 »

Keby boli vzdelaní, tak by mali prácu 10x tak platenú a nemali by problém, napríklad sieťových odborníkov je nedostatok na slovensku.
Ste mladý, vzdelaný, múdry a komunikativny? Ovládate aspoň 2 cudzie jazyky? Ste pripravený pracovať s plným nasadením? Chcete zarábať 90 tisíc mesačne a cestovať po celom svete? Ak áno, tak choďte do riti. My hľadáme stolára.

idem hrat koncert  Je mi do plaču
« Posledná zmena: 21. Október , 2011, 14:27:59 od Pablo Woozy » Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #343 kedy: 21. Október , 2011, 14:53:47 »

Ste mladý, vzdelaný, múdry a komunikativny? Ovládate aspoň 2 cudzie jazyky? Ste pripravený pracovať s plným nasadením? Chcete zarábať 90 tisíc mesačne a cestovať po celom svete? Ak áno, tak choďte do riti. My hľadáme stolára.

idem hrat koncert  Je mi do plaču
v konecnom dosledku toto trh naozaj z dlhodobejsieho hladiska vyriesi..
ak bude jeden stolar na vychode a praca stolara sa nebude dat nicim inym nahradit tak zarobi tych 90 tisic mesacne bez problemov aj on :)
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #344 kedy: 21. Október , 2011, 15:31:20 »

v konecnom dosledku toto trh naozaj z dlhodobejsieho hladiska vyriesi..
ak bude jeden stolar na vychode a praca stolara sa nebude dat nicim inym nahradit tak zarobi tych 90 tisic mesacne bez problemov aj on :)
ono je to tiez s tym trhom take problematicke. v reali to funguje skor tak, ze praca stolara prestava byt zaujimava, takze o pracu dojde 5 z 10 stolarov. ti, co idu na skoli sa to dozvedia, takze pojdu na pravo. medzitym jeden z tych 5 zamestnanych ide do dochodku, jeden sa najebany zabije v aute a tych 5 uz si ponachadza inu pracu. zrazu je stolarov nedostatok, no nema to kto vykryt a tym zvysnym trom za to plat nikto nezvysi. spolocnost to totiz nijak extra netrapi, lebo aj tak vsetci uz kupuju stoliky v ikei. ale budu frflat po forach, ze dobry stolar sa tu neuzivi. no neuzivi, a co? koho je to teraz chyba?

zly je ten svet, mali sme sa vsetci radsej do druhej svetovej vojny narodit. alebo do stredoveku, to by nam aspon peknu hranicu postavili, keby sme sa nechceli modlit.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.