Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 05:59:10
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 260316 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #435 kedy: 31. Január , 2012, 23:19:10 »

ano, moj dedo rozpraval po madarsky, tak ako skoro kazdy povodny Kosican.
gratulujem. kosice turulom!
dobre konec srandy.

ok, bejby, tak kvoli tebe poopravim svoj vyrok. ono nakoniec niet sa co cudovat, ked v slovenskej povahe je sa pobit kvoli tomu, ze je niekto z vedlajsej dediny a je cudzi. takze ak aj takyto jedinci v kosiciach su, nerobi sa z toho pomaly celospolocenska debata ako v pripade bratislavy a navyse to vobec neodporuje tomu co som chcel teda skutocne svojim prispevkom povedat, ze bratislava v tom neni sama. kosice su dost velke mesto aby sa to uz dalo zrovnavat. peace. ps:to sarisske narecie ti ako kamaratovi odpustim, kedze som na 50% cisty sarisan do piateho kolena co viem.
 Na zdravie!
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #436 kedy: 01. Február , 2012, 00:18:30 »

Myslis tych, ktori paradne zdevastovali Bratislavu postupne uz od 50tych rokov? :)  Architektov aj politikov myslim...
bratislava je krasne zdevastovana, hovorite na blavu sa pozrite komplexne na slovensky narod aky je zdevastovany nie na blavu Si píš!!!! ano ja vem je lahke kidat hnoj na vseckych tch ostatnych a hlavne na vychod, vychodne slovensko je ekonomicky v prdeli, niektori politici sa to snazili dat do poriadku pozdvyhnut vychodoslovensky narod  .... volite stale tie iste opice v bratislave verite kokotinam .... toto je zcela moj nazor : ak vidim toho figlara na markize alebo jednotke,,,, to co ma byt ... on stava dialnice, lacnejsie nez nejaky fico ? lacnejsie ? a este si dovoli tvrdit ze rychlejsie ? financuje ich z eurofondov a to nieje mozne .... mate pravdu ... majme sa tak navzdy utahujme si opasky kaslime na ekonomick rast Si píš!!! dajme do popredia kokota gorilu, ktory nam dalej bude privatizovat zdanovat a nevem co este a stale ako aj iny politici budu posobyt v nasich najvyssich poziciach ! uvedomte si vsetci co zijete v blave _ bol by som zvedavy kazdy jeden aby ste byvali a posobili na vchode za takych podmienok napriklad v mestecku humenne ... si myslim ze pkniektori by neprezili , zbytocne vsvetlovat kazdy blavak zatrati vchod ,,, a ver tomu rastis ze to nie je o skatulkovani, nemas co povedat tak poves ze ta uz dlhsie berem do skatulky ,,, ber si nas ako chces, ja ti poviem svoj nazor a od slusneho cloveka viem prijat slusny opak, ale ak niekto zatracuje a ponizuje, nemame sa spolu o com bavit,
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #437 kedy: 01. Február , 2012, 00:42:05 »

bratislava je krasne zdevastovana, hovorite na blavu sa pozrite komplexne na slovensky narod aky je zdevastovany nie na blavu Si píš!!!! ano ja vem je lahke kidat hnoj na vseckych tch ostatnych a hlavne na vychod, vychodne slovensko je ekonomicky v prdeli, niektori politici sa to snazili dat do poriadku pozdvyhnut vychodoslovensky narod  .... volite stale tie iste opice v bratislave verite kokotinam .... toto je zcela moj nazor : ak vidim toho figlara na markize alebo jednotke,,,, to co ma byt ... on stava dialnice, lacnejsie nez nejaky fico ? lacnejsie ? a este si dovoli tvrdit ze rychlejsie ? financuje ich z eurofondov a to nieje mozne .... mate pravdu ... majme sa tak navzdy utahujme si opasky kaslime na ekonomick rast Si píš!!! dajme do popredia kokota gorilu, ktory nam dalej bude privatizovat zdanovat a nevem co este a stale ako aj iny politici budu posobyt v nasich najvyssich poziciach ! uvedomte si vsetci co zijete v blave _ bol by som zvedavy kazdy jeden aby ste byvali a posobili na vchode za takych podmienok napriklad v mestecku humenne ... si myslim ze pkniektori by neprezili , zbytocne vsvetlovat kazdy blavak zatrati vchod ,,, a ver tomu rastis ze to nie je o skatulkovani, nemas co povedat tak poves ze ta uz dlhsie berem do skatulky ,,, ber si nas ako chces, ja ti poviem svoj nazor a od slusneho cloveka viem prijat slusny opak, ale ak niekto zatracuje a ponizuje, nemame sa spolu o com bavit,

zijeme v kapitalizme/akej takej demokracii..chces sa mat lepsie? rob s tym nieco..nemas ekonomicke prilezitosti? chod prec..nemas skill? urob si ho..nemas talent? najdi si daco ine...zvalovat osobne, skupinove neuspechy na niekoho ineho je totalita...zvalovat ich na geograficku situaciu je u nas k.kotina..ved nezijes v ghande...vystavba dialnic je v sucasnosti nerentabilna...sucasny ekonomicky model zlyhava...ano v konjunkture rastu dalsie vydavky do dlhodobych investicii castokrat plodia zisky...v krize..a v takej akej sme.zial ziadne dalsie investicie zisky neplodia..teda najma zisky do dlhodobo navratnych projektov..su to utopene prachy...a ked tak nadavas na BA..naco tam chces dialnicu? ja nie som z BA..som z maleho mestecka menom Leopoldov...nemam auto.j.bem sa do Bratislavy vlakom...aj ked mi to netrva 5 hodin ako tebe...ak sa v sucasnosti dostane do vlady strana ktora bude podporovat vydavky nad mieru tak sa poserieme o par rokov vsetci...a ja radsej odtialto zdrhnem aj ked to tu mam v skutocnosti velice rad...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
yeah
Hosť
« Odpoveď #438 kedy: 01. Február , 2012, 00:56:00 »

Zas debata od pici, kazdy si hudie svoje
Zaznamenané
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #439 kedy: 01. Február , 2012, 01:07:03 »

Chlapec zrejme nezije na SR, ako to uz kdesi pisal, tak je v celku OK, ze pozabudol na pravopis.
Ja som ho nevedel aj ked som zil na SR
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #440 kedy: 01. Február , 2012, 01:08:26 »

zijeme v kapitalizme/akej takej demokracii..chces sa mat lepsie? rob s tym nieco..nemas ekonomicke prilezitosti? chod prec..nemas skill? urob si ho..nemas talent? najdi si daco ine...zvalovat osobne, skupinove neuspechy na niekoho ineho je totalita...zvalovat ich na geograficku situaciu je u nas k.kotina..ved nezijes v ghande...vystavba dialnic je v sucasnosti nerentabilna...sucasny ekonomicky model zlyhava...ano v konjunkture rastu dalsie vydavky do dlhodobych investicii castokrat plodia zisky...v krize..a v takej akej sme.zial ziadne dalsie investicie zisky neplodia..teda najma zisky do dlhodobo navratnych projektov..su to utopene prachy...a ked tak nadavas na BA..naco tam chces dialnicu? ja nie som z BA..som z maleho mestecka menom Leopoldov...nemam auto.j.bem sa do Bratislavy vlakom...aj ked mi to netrva 5 hodin ako tebe...ak sa v sucasnosti dostane do vlady strana ktora bude podporovat vydavky nad mieru tak sa poserieme o par rokov vsetci...a ja radsej odtialto zdrhnem aj ked to tu mam v skutocnosti velice rad...
nemyslim si, ze tato situacia je o talente alebo zdrhnuti .... podla mna je to posledne co moze slovak spravit--- zdrhnut do zahranicia, orobi sa jak keket, pride na slovensko a zrekonstruuje strechu aby mala jeho rodina kde byvat . talent ? narazas naco teraz Huh! to ze hrajem gitaru a je to moj konicek, neuplatnujem to do buduceho zivota, ! ano mas pravdu mozno teba dialnice nepostihnu ale prispeje to k ekonomickemu rastu Si píš!!! kto ste vsetci Huh! vsetci ste zrazu ekonomovia ktori vedia presne ze " SLOVEnSKO NEBUDE VEDIET SPLACAT Huh!" to ste vsetci pojedli mudrost sveta ???a nevem co este vidite presne do financovania statneho rozpoctu ? ja si myslim ze vete velky prd a je to vasa bratislavska politika alebo inac nazvem zapadoslovensky nazor,  mna nepostinu ja som to uviedol ako priklad, ale treba si uvedomit ak chce niekam slovensky narod dospiet tak netreba utahovat opasky ale treba aj ekonomicky rast... a toto je hlavny problem ,,, na vysokych miestach mame hajzlov co sa prizivuju a kradnu a stale ich volite, dosledkom toho je diskriminacia obcanov ... mam das 2 a pol promile v sebe sewas
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #441 kedy: 01. Február , 2012, 01:18:11 »

nemyslim si, ze tato situacia je o talente alebo zdrhnuti .... podla mna je to posledne co moze slovak spravit--- zdrhnut do zahranicia, orobi sa jak keket, pride na slovensko a zrekonstruuje strechu aby mala jeho rodina kde byvat . talent ? narazas naco teraz Huh! to ze hrajem gitaru a je to moj konicek, neuplatnujem to do buduceho zivota, ! ano mas pravdu mozno teba dialnice nepostihnu ale prispeje to k ekonomickemu rastu Si píš!!! kto ste vsetci Huh! vsetci ste zrazu ekonomovia ktori vedia presne ze " SLOVEnSKO NEBUDE VEDIET SPLACAT Huh!" to ste vsetci pojedli mudrost sveta ???a nevem co este vidite presne do financovania statneho rozpoctu ? ja si myslim ze vete velky prd a je to vasa bratislavska politika alebo inac nazvem zapadoslovensky nazor,  mna nepostinu ja som to uviedol ako priklad, ale treba si uvedomit ak chce niekam slovensky narod dospiet tak netreba utahovat opasky ale treba aj ekonomicky rast... a toto je hlavny problem ,,, na vysokych miestach mame hajzlov co sa prizivuju a kradnu a stale ich volite, dosledkom toho je diskriminacia obcanov ... mam das 2 a pol promile v sebe sewas

tie dva a pol promile vela vysvetluju..a v ramci talentu som momentalne vobec ale vobec nehovoril o hudbe...ekonomicky rast nie je mozne dosiahnut dalsim zadlzovanim...prikladom nech je nam trebars irsko svojimi sucasnymi reformami ktorymi sa mozno dostanu z PIGS..a vlastne sa o tom aj dost hovori....ze slovensko nevie splacat? to ze sa emisia statnych dlhopisov horko-tazko z casti predala na druhy raz hovori za seba chlope !! ja si tu nevymyslam keketiny, nemam ani patent na rozum..len sa snazim sledovat situaciu a vyvodzovat osobne racionalne dosledky..patent na ekonomicky rast v sucasnosti a pri sucasnych (doteraz existujucich) ekonomickych rastovych teoriach nema absolutne nikto...takze so svojimi mudrymi recami od pivneho stola sa mozes doma akurat stazovat na to ze nie su dialnice..a keby boli..co by si robil?
« Posledná zmena: 01. Február , 2012, 01:19:28 od killo » Zaznamenané

Captain SEXXX !!
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #442 kedy: 01. Február , 2012, 01:25:43 »

zijeme v kapitalizme/akej takej demokracii..chces sa mat lepsie? rob s tym nieco..nemas ekonomicke prilezitosti? chod prec..nemas skill? urob si ho..nemas talent? najdi si daco ine...zvalovat osobne, skupinove neuspechy na niekoho ineho je totalita...zvalovat ich na geograficku situaciu je u nas k.kotina..ved nezijes v ghande...vystavba dialnic je v sucasnosti nerentabilna...sucasny ekonomicky model zlyhava...ano v konjunkture rastu dalsie vydavky do dlhodobych investicii castokrat plodia zisky...v krize..a v takej akej sme.zial ziadne dalsie investicie zisky neplodia..teda najma zisky do dlhodobo navratnych projektov..su to utopene prachy...a ked tak nadavas na BA..naco tam chces dialnicu? ja nie som z BA..som z maleho mestecka menom Leopoldov...nemam auto.j.bem sa do Bratislavy vlakom...aj ked mi to netrva 5 hodin ako tebe...ak sa v sucasnosti dostane do vlady strana ktora bude podporovat vydavky nad mieru tak sa poserieme o par rokov vsetci...a ja radsej odtialto zdrhnem aj ked to tu mam v skutocnosti velice rad...

Toto je taka ista utopicka kkotina ako komunism
Mozes mat skill ked vsetok priemysel, media,financny obchod, klucove pozemky, nerastne bohatstvo je kontrolovane bankovou oligarchyov ktorej jedenym cielom je viac pre nich a menej pre teba a mna.... systamaticke zotrocovanie korupciou a dlhom

Pockaj 10 rokov mozno aj menej a uvidis k comu ten tvoj kapitalizmus dospeje
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #443 kedy: 01. Február , 2012, 01:28:18 »

tie dva a pol promile vela vysvetluju..a v ramci talentu som momentalne vobec ale vobec nehovoril o hudbe...ekonomicky rast nie je mozne dosiahnut dalsim zadlzovanim...prikladom nech je nam trebars irsko svojimi sucasnymi reformami ktorymi sa mozno dostanu z PIGS..a vlastne sa o tom aj dost hovori....ze slovensko nevie splacat? to ze sa emisia statnych dlhopisov horko-tazko z casti predala na druhy raz hovori za seba chlope !! ja si tu nevymyslam keketiny, nemam ani patent na rozum..len sa snazim sledovat situaciu a vyvodzovat osobne racionalne dosledky..patent na ekonomicky rast v sucasnosti a pri sucasnych (doteraz existujucich) ekonomickych rastovych teoriach nema absolutne nikto...takze so svojimi mudrymi recami od pivneho stola sa mozes doma akurat stazovat na to ze nie su dialnice..a keby boli..co by si robil?
pocuj killo nechcem sa do teba staviat ale netrep ty! ves co je ekonomicky rast ? nastuduj si ten pojem a potom mi tu vyvracaj nejake skutocnosti Si píš!!! ves co je ekonomicky rast ? s ekonomickym rastom suvisi miera zamestnanosti, HDP, ND a vela dalsich makroekonomickych velicin... a to ze za sucastnej vlady sa zvysila miera nezamestnanosti aj napriek ich slubom, to ze sa zvysili dane a nadavaju na fica ? ze ficova dan Huh!
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #444 kedy: 01. Február , 2012, 01:29:34 »

bratislava pred 48mim bola taka ista rit ako kazde ine male "mesto" na Slovensku
Ba co viac, boli doby ked ani neexistovala
Btw. keby videli kelti ktori prisli na jej uzemie pred 2000 rokmi co z nej urobili samozvani povodni bratislavcania tak by sa v hrobe obratili
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #445 kedy: 01. Február , 2012, 01:40:23 »

pocuj killo nechcem sa do teba staviat ale netrep ty! ves co je ekonomicky rast ? nastuduj si ten pojem a potom mi tu vyvracaj nejake skutocnosti Si píš!!! ves co je ekonomicky rast ? s ekonomickym rastom suvisi miera zamestnanosti, HDP, ND a vela dalsich makroekonomickych velicin... a to ze za sucastnej vlady sa zvysila miera nezamestnanosti aj napriek ich slubom, to ze sa zvysili dane a nadavaju na fica ? ze ficova dan Huh!

prepac odmietam s tebou dalej diskutovat a idem spat...totiz...to ze si mi tu teraz napisal ze vies par makroekonomickych UKAZOVATELOV je pekne..ale stale si mi neodpovedal na zakladnu otazku o ktorej tu stale tocis..ako teda zvysit makroekonomicky rast podla teba..chod si volit svojho nadcloveka fica ktoreho potrebujes aby ti pomohol..ktoreho sucasne navrhovane fiskalne restrikcie tykajuce sa napr. nadnarodnych spolocnosti len skomplikuju system a nevyriesia absolutne nic..ja ti rovno poviem ze neviem koho volit a stale sa len rozhodujem..no Róbert to určite nebude... :-) a nie preto, že by som niečo proti nemu mal..možno je to fajn človek, čo má len rád svoje peniaze...ale preto, že s ním absolútne nesúhlasím :-)
a ked uz sme pri ukazovateloch..kukni si pokles IPP pocas a po vlade SMER-HZDS-SNS :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #446 kedy: 01. Február , 2012, 01:49:01 »

prepac odmietam s tebou dalej diskutovat a idem spat...totiz...to ze si mi tu teraz napisal ze vies par makroekonomickych UKAZOVATELOV je pekne..ale stale si mi neodpovedal na zakladnu otazku o ktorej tu stale tocis..ako teda zvysit makroekonomicky rast podla teba..chod si volit svojho nadcloveka fica ktoreho potrebujes aby ti pomohol..ktoreho sucasne navrhovane fiskalne restrikcie tykajuce sa napr. nadnarodnych spolocnosti len skomplikuju system a nevyriesia absolutne nic..ja ti rovno poviem ze neviem koho volit a stale sa len rozhodujem..no Róbert to určite nebude... :-) a nie preto, že by som niečo proti nemu mal..možno je to fajn človek, čo má len rád svoje peniaze...ale preto, že s ním absolútne nesúhlasím :-)
a ked uz sme pri ukazovateloch..kukni si pokles IPP pocas a po vlade SMER-HZDS-SNS :-)
nikdy som nepovedal ze pojdem volit fica  Na zdravie!
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #447 kedy: 01. Február , 2012, 02:16:21 »

ja budem voliť Noru .. nech je sranda  Beeee
Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #448 kedy: 01. Február , 2012, 07:07:47 »

Nora vo vláde? Tak to bude fakt sranda.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #449 kedy: 01. Február , 2012, 08:23:46 »

nic v zlom poniektori, ale vzhladom co za dristy sa tu pisu sa ani necudujem, ze vychodniarov maju blavaci za kokotov.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.115 sekund, 23 otázok.