Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 10:22:15
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259648 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #450 kedy: 01. Február , 2012, 08:59:06 »

nehehe ZERME BOHATYCH!!!


Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #451 kedy: 01. Február , 2012, 11:11:51 »

nic v zlom poniektori, ale vzhladom co za dristy sa tu pisu sa ani necudujem, ze vychodniarov maju blavaci za kokotov.

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #452 kedy: 01. Február , 2012, 11:48:41 »

ja budem tieto volby volit SaS lebo mi pridu ako jedina slusna strana...  Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #453 kedy: 01. Február , 2012, 11:55:16 »

no ja by som bol najradsej, keby sa ziadna z tych stran ktora tam bola uz nedostala do vlady...ani KDH, SDKU, SMER, MOST, SNS... chce to novych ludi a odbornikov. SAS je asi jednoznacna volba, ale uvidime. Este to nemam nastudovane ale SAS, OL, 99 celkom zaujmave by to mohlo byt. chce to novsiu generaciu
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #454 kedy: 01. Február , 2012, 12:14:52 »

no ja by som bol najradsej, keby sa ziadna z tych stran ktora tam bola uz nedostala do vlady...ani KDH, SDKU, SMER, MOST, SNS... chce to novych ludi a odbornikov. SAS je asi jednoznacna volba, ale uvidime. Este to nemam nastudovane ale SAS, OL, 99 celkom zaujmave by to mohlo byt. chce to novsiu generaciu
len politicke strany zmenit netreba, treba zmenit cely system, ale pokial budu vo funkciach ludia,  ktori budu "chhodit hrat pre toho, kto zaplati" (co je tuto podla ficovolica uplne, aj moralne, v poriadku), tak sa nic nezmeni a bude uplne jedno ci budu pri korytach modri, cerveni, zeleni, fialovi, maskacovi..
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #455 kedy: 01. Február , 2012, 12:26:52 »

ale tu zas treba povedat ze vo svete to relativne normalne je, napriklad v USA to je aj legalne a vola sa to lobing.. (o moralke nic nehovorim)
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #456 kedy: 01. Február , 2012, 13:00:30 »

Najskor to bude antistrana jednorazova.

tiez to tak vidim Bavím sa skvele
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
yeah
Hosť
« Odpoveď #457 kedy: 01. Február , 2012, 14:47:06 »

No dobre. Kazde mesto ma svoju sinusoidu, kedy historicky prekvitalo, ci uz ekonomicky, politicky... V sucasnosti najchudobnejsi presovsky kraj, patril medzi najbohatsie casti Uhorska, bol tu rozlohou 2. najvacsi hrad strednej europy, ktory sa strategickym vyznamom rovnal bratislavskemu hradu. Uhorsko bolo rozdelene na 2 komory, jednu riadila bratislava a druhu saris (cize presov). Takze teraz mam hladat triedneho nepriatela, ze preco je tu v 2012 roku 72 000 nezamestanych ci co? Ci rozdelujeme historiu len na komunizmus, to co bolo predtym a to co bolo potom? Ja chapem co chcete povedat, ale ukazovat prstom na nejaku rit slovenska je strasne tendencne.
« Posledná zmena: 01. Február , 2012, 14:47:26 od Pablo Woozy » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #458 kedy: 01. Február , 2012, 15:42:40 »

bradavica na dunaji



...takto milo zvykne BA volat aj jeden z mojich kamaratov pravidelne dochadzajucich z KE za lepsim zivotom  Bavím sa skvele ale niet sa co divit pri takom pohlade  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #459 kedy: 01. Február , 2012, 16:50:39 »

suhlasim so vsetkym este aj s tymi medzerami medzi slovami..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #460 kedy: 01. Február , 2012, 18:22:55 »

pablo:
vies aky je rozdiel medzi poliakom a ET? ET sa naucil po anglicky a chce ist domov, poliak nevie po anglicky a nechce ist domov. takto niekedy posobia aj rozni ludia (nielen v BA a nielen ludia z vychodu) - kedy pobyt v danom meste "len trpia" a davaju to vsetkym naokolo najavo. nieje to len o tom ze ludia nechcu prijat "novych", ale casto sa "novi" odmietaju zaradit a potom to naozaj vyzera vselijako - vid tatry devastovane kadekym s budgetom bez ohladu na dopad pre miestnych ci tradicie (to ze niektori tatranci by si casto zasluzili na holu za svoj pristup je vec druha) a myslim ze o tom to cele je.

sa povie ze kkti z BA/KE odhocikial si vsade robia co chcu, len bodaj by mali na SPZkach miesto narodenia a nie trvale bydlisko to by sme sa potom este len divili.
Zaznamenané

o-yep sro
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #461 kedy: 01. Február , 2012, 18:53:21 »

Podla mna je hlavny problem v moralke, slusnosti a nejakej tej sudnosti. Som Bratislavcan(4./3.generacny, pomiesany Slovak, Cech, Madar, asi Poliak, Nemec...) a nie som zaryty anticepeckar(nemam dievca z Bratislavy). Ludia su kus od kusu rozdielni a snazim sa k nim pristupovat bez predsudkov. Ale tiez ma vie nasrat ked niekto nadava na Bratislavu, ktora ho zivi a sprava sa tu ako zviera odtrhnute z retaze. Dokonca viem aj prizvuk vela krat prekusnut :) Ale to co sa stalo z Bratislavy za posledne desatrocia je naozaj na zaplakanie. Ked vidim tie architektonicke skvosty co tu vyrastli...ach jaj, vela ludi by sa v hrobe obratilo. Mozno to sposobila aj taka ta pasivita a mamvpicizmus...neviem...
Inak s tymi SPZ ako Pista navrhoval by to mohlo byt v celku zaujmave :) Cez sviatky vidno ako je v Bratislave celkom fajn :D
Zaznamenané

WEIRD THRASH
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #462 kedy: 01. Február , 2012, 19:00:54 »

pockajte a co ma architektura BA s pristahovalcami ? sak budovu ci sa bude stavat odklepava mestke zastupitelstvo, ci tam su vychodnari vsetci ci ako ? a nahodou Eurovea vyzera popici uplne. Nech sa to mesto vzmaha aspon takymto sposobom.
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #463 kedy: 01. Február , 2012, 19:05:36 »

pockajte a co ma architektura BA s pristahovalcami ? sak budovu ci sa bude stavat odklepava mestke zastupitelstvo, ci tam su vychodnari vsetci ci ako ? a nahodou Eurovea vyzera popici uplne. Nech sa to mesto vzmaha aspon takymto sposobom.
ano ta ako 1 z mala vyzera pekne a je aj pekne spravena vratane okolia
Zaznamenané

WEIRD THRASH
yeah
Hosť
« Odpoveď #464 kedy: 01. Február , 2012, 19:15:54 »

Ale tiez ma vie nasrat ked niekto nadava na Bratislavu, ktora ho zivi a sprava sa tu ako zviera odtrhnute z retaze. Dokonca viem aj prizvuk vela krat prekusnut :)
tak nezivi ho bratislava v prvom rade ale clovek co mu dal job, ktory ho potrebuje mat urobeny. mozno je ten clovek aj povodom rusnak spoza siravy a mozno ani ne. koho to v dnesnej dobe trapi?
« Posledná zmena: 01. Február , 2012, 19:16:49 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.