Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 13:52:49
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259657 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #480 kedy: 02. Február , 2012, 09:22:02 »


 Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #481 kedy: 02. Február , 2012, 10:32:01 »

to je retard, lol. "ano, ved to povedal, da sa to overit", skapem. retard...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #482 kedy: 02. Február , 2012, 10:38:48 »

hudobnici by asi fakt mali iba hrat na tych svojich nastrojoch..
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #483 kedy: 02. Február , 2012, 11:17:14 »

http://www.topky.sk/cl/100313/1298122/Prsnata-Baluchova-do-politiky--Za-dve-vety--1-000---

jesus christ..kto bude dalsi?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #484 kedy: 02. Február , 2012, 11:56:48 »

„Nie. Mám doma dieťa, ktoré má desať dní. Chcem byť pri ňom a pomáhať rodine."

To je asi odpoved na vsetko. Ja to neodsudzujem, kazdy sa zivi ako vie a dokial tym nikomu neublizuje. Nakoniec je aj tak uplne kazdemu rozumnemu cloveku jasne aka je jeho motivacia, a ti co budu volit SNS kvoli tublatanke su aj tak beznadejny pripad.
Zaznamenané
FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #485 kedy: 02. Február , 2012, 12:04:43 »

A keď už chce niekto podporiť slovenskú hudbu: http://spravy.pravda.sk/do-parlamentu-sa-tlacia-aj-horkyze-slize-hudba-bude-zniet-odvsadial-1fp-/sk-volby.asp?c=A111209_115141_sk-volby_p12

 Na zdravie!
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #486 kedy: 02. Február , 2012, 12:33:33 »

Ja to neodsudzujem, kazdy sa zivi ako vie a dokial tym nikomu neublizuje.
Ale on tym ublizuje, pretoze bud klame, alebo je kompletne j*ebnuty a jebnutost ublizuje uplne najviac.

Tak ked to robi pre prachy, nech drzi picu a neposkytuje o tom rozhovory, alebo nech povie, ze je to za peniaze a to je vsetko. Potom by som zdielal tvoj postoj. Pokial kolo toho bude trepat totalne kraviny, ze priemerny maturant zosmoli zmysluplnejsiu vypoved, tak nemoze cakat, ze ho za to niekto pochvali. Odprezentoval sa ako pako a take reakcie aj dostal.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #487 kedy: 02. Február , 2012, 13:46:22 »

toto je uplne jak hospodska debata.. uz vam kazdemu chyba len do 3decaku bororo a umastena ofina
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #488 kedy: 02. Február , 2012, 13:52:39 »


mna viac ako to SNS mrzi ze si dala spravit silikony blba... pritom predtym sa mi normalne pacila...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #489 kedy: 02. Február , 2012, 13:56:38 »

aj tak nam tu budu zas vladnut komunisti je to jedno :)


* rudebravo.jpg (50.85 KB, 455x363 - prehliadnuté 219 krát.)
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #490 kedy: 02. Február , 2012, 14:03:56 »

mna viac ako to SNS mrzi ze si dala spravit silikony blba... pritom predtym sa mi normalne pacila...
mna zas mrzi, ze tie silikony poriadne nevidno  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #491 kedy: 02. Február , 2012, 14:14:21 »

hm...sledujem tu diskusiu o Blave a podobne a neviem, akosi sa mi nechce verit, ze pri vsetkej tej kritike tych tzv. pristahovalcov a uvah o tom, ze ta Blava vyzera tak, ako vyzera, nikoho nenapdalo to, ze bohuzial, do Blavy sa chodi za lepsimi podmienkami pre zivot, za lepsou placou, pracou, atd...hlavne kvoli politike ktora tu bola pred a bohuzial aj po Novembri 1989, a to kvoli niecomu, comu sa hovorilo Bratislavocentrizmus. Je to nieco, co bolo castym tercom kritiky zo strany tzv. federalistov pred delenim republiky, kedy sa hovorilo o pragocentrizme (teda o akychsi chapadlach uradnikov, politikov, ktore tahaju to najlepsie a najvyhodnejsie iba k sebe - do zvojho kraja) a ako protiagrument sa vytiahol bratislavocentrizmus, ktory oznacovali ako omnoho horsi jav... Cize za tou kritikou treba vidiet aj to, ze samotna "bratislava" si moze za pocet pristahovalcov.... Sam sa zaujimam o architekturu, a aj ked nie som odbornik na Bratislavu, myslim si, ze je tam umiestnenych (napriek vsetkemu) asi 90% architektonickych skvostov (bez ironie). Treba is uvedomit, ze v kazdom historickom obdobi tam zili ludia, ktori pottrebovali priestor pre zivot a potreby, a tomu sa hlavne podriadovala architektura...nezavisle od akehokolvek rezimu tam vzniklo mnozstvo krasnych veci, ako aj skaredych paskvilov. Z odstupu casu sa dost tazko obhajuje jedno, ci druhe, faktom je, ze regiony by sa mali vyvijat inak, trochu rovnomernejsie..ide to velmi tazko uz dlhe desatrocia. My sme male mesto, ale tiez sledujem urcite jedovate poznamky o pristahovalcoch, co je podla mna kratkozrake a hlupe. Kazdy je rovnocennym obyvatelom, je to skor o ludoch a ich charaktere, ako sa spravaju vo svjom meste, poznam tzv. "ozajstnych" Moldavcanov, ktori su uplni blbci, alkoholici, ktori uplne seru na svoje mesto a su tam tzv. "pristahovalci", ktori ani papierik neodhodia na ulici, lebo si to mesto vazia a maju k nemu vztah...jeto vzdy o ludoch
« Posledná zmena: 02. Február , 2012, 14:15:00 od yngwinier » Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #492 kedy: 02. Február , 2012, 15:23:41 »

toto je uplne jak hospodska debata.. uz vam kazdemu chyba len do 3decaku bororo a umastena ofina

Take su nalepsie. Ja, ale preferujem lacny konacik. Vsak treba malomestiacky. Zdravíčko

Inak, idete niekto v piatok ? Do tej zimy vystavat a vymahat priamu demokraciu ?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #493 kedy: 02. Február , 2012, 15:56:58 »

na poste premiera to vyzeralo pocas samostatnosti vyrazne v neprospech BA  Bavím sa skvele 1x BA vs spissky stvrtok, zvolen, ocova, topolcany, takze ja fakt nevim co za bratislavskeho kokota tu furt miesa karty  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #494 kedy: 02. Február , 2012, 16:37:15 »

Ale on tym ublizuje, pretoze bud klame, alebo je kompletne j*ebnuty a jebnutost ublizuje uplne najviac.

Tak ked to robi pre prachy, nech drzi picu a neposkytuje o tom rozhovory, alebo nech povie, ze je to za peniaze a to je vsetko. Potom by som zdielal tvoj postoj. Pokial kolo toho bude trepat totalne kraviny, ze priemerny maturant zosmoli zmysluplnejsiu vypoved, tak nemoze cakat, ze ho za to niekto pochvali. Odprezentoval sa ako pako a take reakcie aj dostal.
Ale ved proste kazdy vie, ze je to p*čovina a tak sa k tomu aj kazdy postavi. Ti co si to neuvedomia, tak su v konecnom dosledku aj tak ludia, s ktorymi nic nespravis. Tvarit sa, ze je to aspon trochu dolezite, ze nejaka rockova vykopavka podporila nejakych uplnych neschopakov je podla mna na nic. Durinda bol pre mna vzdycky nedoveryhodny clovek, aj s jeho vitaznou pravdou a rozbitimi "fendrami". Su omnoho dolezitejsie veci, co by sme(a tym myslim aj tie noviny) mali riesit.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.