Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 12:19:26
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259741 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #495 kedy: 02. Február , 2012, 18:01:17 »

aj tak nam tu budu zas vladnut komunisti je to jedno :)

Komunisti nie ... to by bol ten lepsi pripad skor zahranicny alebo grobalny bankovy cartel ...mozes to pomenovat ako chces
pri komunistoch mal KAZDY zdravotne zapespecenie, lacnu energiu, dobru dopravu, dobre potraviny a vseobecne velmi dobru zivotnu uroven
novodoby fasizmus oligarchye tak akurat urobi z nas dobrych otrokov
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #496 kedy: 02. Február , 2012, 18:02:51 »

pri komunistoch mal KAZDY velmi dobru zivotnu uroven

 Nechajte ma vydýchať Kazdy mal pomerne slabu zivotnu uroven. Dnes ju ma vela ludi tiez, vela ludi ma ale relativne slusnu zivotnu uroven a menej ludi ma vysoku zivotnu uroven.
« Posledná zmena: 02. Február , 2012, 18:03:13 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #497 kedy: 02. Február , 2012, 18:16:25 »

Komunisti nie ... to by bol ten lepsi pripad skor zahranicny alebo grobalny bankovy cartel ...mozes to pomenovat ako chces
pri komunistoch mal KAZDY zdravotne zapespecenie, lacnu energiu, dobru dopravu, dobre potraviny a vseobecne velmi dobru zivotnu uroven
novodoby fasizmus oligarchye tak akurat urobi z nas dobrych otrokov

 facepalm
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #498 kedy: 02. Február , 2012, 18:20:12 »

Komunisti nie ... to by bol ten lepsi pripad skor zahranicny alebo grobalny bankovy cartel ...mozes to pomenovat ako chces
pri komunistoch mal KAZDY zdravotne zapespecenie, lacnu energiu, dobru dopravu, dobre potraviny a vseobecne velmi dobru zivotnu uroven
novodoby fasizmus oligarchye tak akurat urobi z nas dobrych otrokov
To co bolo? červená-von
Zaznamenané
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #499 kedy: 02. Február , 2012, 18:26:23 »

Nechajte ma vydýchať Kazdy mal pomerne slabu zivotnu uroven. Dnes ju ma vela ludi tiez, vela ludi ma ale relativne slusnu zivotnu uroven a menej ludi ma vysoku zivotnu uroven.

Viac ako polovica obyvatelov SR zije na 350 Eur za mesiac ..neviem ci sa to da nazvat slusnou zivotnou urovnou
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #500 kedy: 02. Február , 2012, 18:38:33 »

Viac ako polovica obyvatelov SR zije na 350 Eur za mesiac .

To mas aj dajako podlozene? Kukni si stranky SU SR, tam mas presne priemerne mzdy aj rozvrstvenie podla regionov, poctu ludi, ktori ich zarabaju (median) atd.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #501 kedy: 02. Február , 2012, 18:48:56 »

To mas aj dajako podlozene? Kukni si stranky SU SR, tam mas presne priemerne mzdy aj rozvrstvenie podla regionov, poctu ludi, ktori ich zarabaju (median) atd.
on do toho asi ratal aj maloletych, ciganov na podpore, nezamestnanych a dochodcov. ocividne mal gulu z matiky a logicke myslenie este neskusal. kazdopadne je uplne jedno kolko zarabas, ked k tomu nepovies aka je uroven cien. cisto len z tohto pohladu ma absolutne kazdy jeden zijuci slovak vyssiu kupnu silu, nez aku by mal za komunizmu.

a vobec, naco sa tu snazim presviedcat retarda, staci sa pozriet na severnu koreu, kubu, alebo cinu, aky je ten komanc uberpopici, jak sa tam maju vsetci ti obyvatelia uzastne.
« Posledná zmena: 02. Február , 2012, 18:49:36 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #502 kedy: 02. Február , 2012, 19:08:13 »

cisto len z tohto pohladu ma absolutne kazdy jeden zijuci slovak vyssiu kupnu silu, nez aku by mal za komunizmu.

To zas asi nie, ale vacsina ano.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #503 kedy: 02. Február , 2012, 19:33:34 »

on do toho asi ratal aj maloletych, ciganov na podpore, nezamestnanych a dochodcov. ocividne mal gulu z matiky a logicke myslenie este neskusal. kazdopadne je uplne jedno kolko zarabas, ked k tomu nepovies aka je uroven cien. cisto len z tohto pohladu ma absolutne kazdy jeden zijuci slovak vyssiu kupnu silu, nez aku by mal za komunizmu.

a vobec, naco sa tu snazim presviedcat retarda, staci sa pozriet na severnu koreu, kubu, alebo cinu, aky je ten komanc uberpopici, jak sa tam maju vsetci ti obyvatelia uzastne.

Ale no co sa tyka Kuby a Severnej Korei je to asi tak ze su izolovany tymi istymi kapitalistickymi spinami co sa korupciou zmocnily Slovenskeho a Ceskeho priemyslu .... bolo im malo tak si museli podmanit Libyu a teraz chcu Iran

ano na vianoce v potravinach v 1988 Moskve bol v obchodoch 1 pokazeny kompot ale to bolo asi preto ze 80% Sovietskeho rozpoctu islo na zbrojenie a jednoducho tych 20% nestacilo pokryt potreby obyvatelstva a tym v ludoch aj klesla moralka

To ze kazdy slovak ma vysiu kupnu silu ako za komunizmu to nieje pravda za tych menej ako 100 eur co moji rodicia zarobili za  komunizmu sme si zili velmi dobre vies a z matematiky som nemal gulu a myslim ze logicke myslenie mi tiez nechyba za poslednych 12 rokov pracujem pre financne institucie a dari sa mi celkom dobre ...nemozem sa stazovat

Komunizmus nekrachol tym ze nebol dobry ale bol porazeny agresivnou politikou... nikdy nedostal svoju sancu
O kapitalizme mozem povedat len tolko to ze dopadne velmi velmi spatne ... a myslim ze sa toho vsetci dozijeme
« Posledná zmena: 02. Február , 2012, 19:35:43 od motorman » Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #504 kedy: 02. Február , 2012, 19:41:51 »

ale hovno. centralna planovana ekonomika ktora sa tu snazila byt krachla preto ze celych 30 rokov bola zalozena na extenzivnom raste (zvysovanie vstupov) miesto intenzivneho (zvysovanie efektivity) az to raz musela dojst do stadia kedy jednoduche dalsie zvysovanie vstupov neslo a padlo to do sraciek. efektivita takmer VSETKEHO je v centralne planovanej ekonomike priserna a ma to kopu dovodov. ale nato asi neni gitarove forum tu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #505 kedy: 02. Február , 2012, 19:46:17 »

Inak ja nejaku dobu pracujem v Parizi a taketo bludy ako tuna motorman dava tam bezne prezentuje vacsina mladych ludi, ktora o komunizme citala maximalne tak v casopisoch. Vsetci chcu brat zlym zlym bohatym uspesnym ludom a najradsej aby mali vsetci rovnako ...
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #506 kedy: 02. Február , 2012, 19:50:11 »

samozrejme.. nerobit ani kkt ale mat sa rovnako ako makaju ludia 24/7.

na druhu stranu treba povedat ze na slovensku je vela naozaj tvrdo pracujucich ludi a neziju si moc dobre. to je zase na inu debatu len aby to nevyznelo ze si myslim ze slovaci su lenivi, lebo podla mna nie su.
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #507 kedy: 02. Február , 2012, 19:58:38 »

Inak ja nejaku dobu pracujem v Parizi a taketo bludy ako tuna motorman dava tam bezne prezentuje vacsina mladych ludi, ktora o komunizme citala maximalne tak v casopisoch. Vsetci chcu brat zlym zlym bohatym uspesnym ludom a najradsej aby mali vsetci rovnako ...

no neviem ale zarabat miliardy na ludoch ktori chodia do do prace 10 hodin denne kde na nich piskaju pistalkou podla mna nieje uspech ale zlocin... cize by som to opravil "brat zlym zlym bohatym zlocincom"
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #508 kedy: 02. Február , 2012, 19:59:03 »

Inak ja nejaku dobu pracujem v Parizi a taketo bludy ako tuna motorman dava tam bezne prezentuje vacsina mladych ludi, ktora o komunizme citala maximalne tak v casopisoch. Vsetci chcu brat zlym zlym bohatym uspesnym ludom a najradsej aby mali vsetci rovnako ...

Tak zabozruti boli vzdy pomyleni dolava, to je uz ich dlhodoba tradicia.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #509 kedy: 02. Február , 2012, 19:59:45 »

Ale no co sa tyka Kuby a Severnej Korei je to asi tak ze su izolovany tymi istymi kapitalistickymi spinami co sa korupciou zmocnily Slovenskeho a Ceskeho priemyslu .... bolo im malo tak si museli podmanit Libyu a teraz chcu Iran

 ?§!. Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.