Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 06:51:00
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 86 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Debata o politike  (Prečítané 259710 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #540 kedy: 04. Február , 2012, 02:40:04 »

ja som bol tiez, ale kym som stihol dojst z prace, tak po 20min mrznutia som uz aj siel naspat domov Bavím sa skvele nic sa tym sice nezmeni, ani nemoze, ale nech bananove hlavy vedia, ze my sme tu doma, ci co to tam pokrikovali u nas.
ale no, nieco sa zmenit moze, mozno nie priamo vsetky tie poziadavky, ale evidentne to expresne jednohlasne zrusenie priestupkovej imunity 147:0 ukazuje, ze zacinaju vetrit uz aj oni trable. To bol priehladny pokus ucicikat ludi. O Polsku sa tiez hovorilo, ze nic sa nezmeni http://ekonomika.sme.sk/c/6245454/polsko-stoplo-ratifikaciu-protipiratskej-dohody-acta.html
Zaznamenané
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #541 kedy: 04. Február , 2012, 05:53:29 »

ale no, nieco sa zmenit moze, mozno nie priamo vsetky tie poziadavky, ale evidentne to expresne jednohlasne zrusenie priestupkovej imunity 147:0 ukazuje, ze zacinaju vetrit uz aj oni trable. To bol priehladny pokus ucicikat ludi. O Polsku sa tiez hovorilo, ze nic sa nezmeni http://ekonomika.sme.sk/c/6245454/polsko-stoplo-ratifikaciu-protipiratskej-dohody-acta.html
Som rad ze sa to tako vyvija  Bravooo
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #542 kedy: 04. Február , 2012, 08:34:43 »

ale no, nieco sa zmenit moze, mozno nie priamo vsetky tie poziadavky, ale evidentne to expresne jednohlasne zrusenie priestupkovej imunity 147:0 ukazuje, ze zacinaju vetrit uz aj oni trable. To bol priehladny pokus ucicikat ludi. O Polsku sa tiez hovorilo, ze nic sa nezmeni http://ekonomika.sme.sk/c/6245454/polsko-stoplo-ratifikaciu-protipiratskej-dohody-acta.html
a co sa zmeni? myslis, ze terajsi predstavitelia stran, ktori su v parlamente pojdu do basy? ze o mesiac si zrusia trestnopravnu imunitu a pozatvaraju rad radom cely parlament? a keby aj, kto pride potom? co ak bude rovnaky zlodej, alebo vacsi ako tito banani? ziadne konkretne, realne a konstruktivne pripomienky nezazneli. tu treba zmenit cely system a najlepsie tresty smrti (znacne nadnesene) za korupciu aby sa predislo rozhodnutiam v prospech toho, kto ti slubi viac do vacku. vid. vcerajsie rozhodnutie sudu o stopnuti vidania nicholsonovej knihy o gorile. sudca, ktoreho meno nevieme, ktory pracuje z domu vydal rozhodnutie o zastaveni, na podnet penty, a vyjadri sa az v pondelok. to uz rovno mohli povedat "ano, penta nam zaplatila take prachy co nikto z nas nezarobi ani za 10rokov a do pondelka si vymyslime nejaku kokotinu aby pravne obstala"

add imunita, do polroka po volbach, ked sa vsetko ututle si ju zase vsetci jednohlasne schvalia. lebo tak sa robi politika na slovensku
« Posledná zmena: 04. Február , 2012, 09:28:58 od styrioci » Zaznamenané
FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #543 kedy: 04. Február , 2012, 09:32:04 »

tu treba zmenit cely system a najlepsie tresty smrti za korupciu aby sa predislo rozhodnutiam v prospech toho, kto ti slubi viac do vacku.

 Fuuha zíram

a co sa zmeni? myslis, ze terajsi predstavitelia stran, ktori su v parlamente pojdu do basy? ze o mesiac si zrusia trestnopravnu imunitu a pozatvaraju rad radom cely parlament? a keby aj kto pride? co ak bude rovnaky zlodej, alebo vacsi ako tito banani?

Ja nezastavam tento nazor. Veci sa zacinaju ocividne menit a to je rozhodne dobre. Akoze zrusenie priestupkovej imunity 147 hlasov? Vsak to je skoro ako komunisticke volby aj tu sa zucastnilo skoro 100 percent a 100 percent bolo za.
Ti co su v parlamente nemusia ist na zaciatok do basy, staci ked pojdu z parlamentu - niektori, niektori mozu zostat. Ci si zrusia trestnopravnu imunitu je vec druha, mozno hej a aj keby nie tak stale sa hlasuje o zbaveni toho ktoreho poslanca imunity, a ked tam bude stat 10 000 ludi, tak uvidis ako sa veci pohnu. A nesuhlasim s takouto konzekvencionalistickou etikou, akoze netreba protestovat, lebo potom pride rovnaky alebo vacsi zlodej - to je vec ktoru nemozes ovplyvnit, teraz treba spravit, to co treba spravit a ked tam pride vacsi zlodej, tak sa znovu ozvat, nie rovno picovat na to ako to bude v buducnosti.


vid. vcerajsie rozhodnutie sudu o stopnuti vidania nicholsonovej knihy o gorile. sudca, ktoreho meno nevieme, ktory pracuje z domu vydal rozhodnutie o zastaveni, na podnet penty, a vyjadri sa az v pondelok. to uz rovno mohli povedat "ano, penta nam zaplatila take prachy co nikto z nas nezarobi ani za 10rokov a do pondelka si vymyslime nejaku kokotinu aby pravne obstala"

Ja si myslim, ze to bude mat oporu v prave - treba si pockat na to odovodnenie, aj ked som politicky proti a jedna sa podla mojho nazoru o verejny zaujem, treba proste pockat. Nakoniec dnes, tak ci tak, existuje x sposobov ako tu knihu vydat aj bez vydavatelstva.

A neschvalia si tu imunitu nazad. Coho sa ja obavam, ze ta zmena co nastane bude privelka, alebo pridivna, lebo ti ludia, co to organizuju maju hrozne naivne predstavy o politike a riadia tak velky dav - vzdycky som sa davov bal.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #544 kedy: 04. Február , 2012, 09:45:57 »

Fuuha zíram
doplnil som tam znacne nadnesene, aj ked si neviem predstavit ine ucinnejsie riesenie pre tuto nasu choru mentalitu a to sa netyka len politikov

A nesuhlasim s takouto konzekvencionalistickou etikou, akoze netreba protestovat, lebo potom pride rovnaky alebo vacsi zlodej
takto som to nepovedal, na protest v KE som prisiel aj ja, pretoze sa mi tiez nepaci co sa deje a je fajn, ze sa ludia davaju dokopy, ALE cele tomu treba dat hlavu a patu, kricat gorily do basy, my sme tu doma alebo podobne hesla nestaci na zasadne zmeny, ktore by boli pre stat a ludi prospesne

Ja si myslim, ze to bude mat oporu v prave - treba si pockat na to odovodnenie
sam dobre vies, ze nas deravy, klukaty pravny system je viac na smiech a skodu ako pre dobro veci, cize cakat na nejake odovodnenie rozhodnutia v ramci korupcnych kauz, hlavne ked sa takto vyhovie financnej skupine, ktora riadi pomaly celu krajinu, je...
« Posledná zmena: 04. Február , 2012, 09:46:38 od styrioci » Zaznamenané
FunkyMonk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 156


« Odpoveď #545 kedy: 04. Február , 2012, 09:51:52 »

sam dobre vies, ze nas deravy, klukaty pravny system je viac na smiech a skodu ako pre dobro veci, cize cakat na nejake odovodnenie rozhodnutia v ramci korupcnych kauz, hlavne ked sa takto vyhovie financnej skupine, ktora riadi pomaly celu krajinu, je...

Jasne viem. Ale treba ho dodrziavat, aspon zatial. Aj tak si myslim, ze skor spravili Nicholsonovej knihe reklamu.
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #546 kedy: 04. Február , 2012, 10:41:37 »

Nechcete toto forum premenovat?
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #547 kedy: 04. Február , 2012, 10:55:03 »

http://www.sme.sk/c/6245401/fedor-gal-lidri-protestov-maju-sibnute-vizie.html

...

http://www.tyzden.sk/reportaze-tyzdna/pochod.html

...

« Posledná zmena: 04. Február , 2012, 10:57:36 od kubo63 » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #548 kedy: 04. Február , 2012, 11:16:50 »

homosexualne vyhovorky, to sa na teba podoba  Cmuk chlapci
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #549 kedy: 04. Február , 2012, 11:29:10 »

homosexualne vyhovorky, to sa na teba podoba  Cmuk chlapci

Ako neviem, ale skandovat Dzurinda je cigan s belasou slachtou, 15 rocnymi anarchistami a postavat medzi smerackymi komunistami sa mi trosku hnusi. Takisto, pocuvat spiritualistku, s recami podobnymi Bendovi z Vesmirnych lidi. Aj tak tam vsetci chlastali, tak naco budem pit ked je -10 ? Radsej si sadnem do krcmy a pseudointelektualnymi recami o zmene si mastim ego.  Zdravíčko

A este, ani jeden clovek, ktoreho slovo si vazim, sa nevyjadril inak ako ja. Proste, toto cele je len nejaky unanimisticky pokus nieco zmenit, ale co chcu menit ? V tom dave bolo od fasistov az po neomarxistov, kazdy chcel nieco ine. Ako to ma fungovat ?
« Posledná zmena: 04. Február , 2012, 11:31:38 od kubo63 » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #550 kedy: 04. Február , 2012, 11:48:20 »

Ako neviem, ale skandovat Dzurinda je cigan s belasou slachtou, 15 rocnymi anarchistami a postavat medzi smerackymi komunistami sa mi trosku hnusi. Takisto, pocuvat spiritualistku, s recami podobnymi Bendovi z Vesmirnych lidi. Aj tak tam vsetci chlastali, tak naco budem pit ked je -10 ? Radsej si sadnem do krcmy a pseudointelektualnymi recami o zmene si mastim ego.  Zdravíčko

A este, ani jeden clovek, ktoreho slovo si vazim, sa nevyjadril inak ako ja. Proste, toto cele je len nejaky unanimisticky pokus nieco zmenit, ale co chcu menit ? V tom dave bolo od fasistov az po neomarxistov, kazdy chcel nieco ine. Ako to ma fungovat ?
Vsak jasne, spoza klavesnicky napinas biceps, mozno si mal ist na tribunu a povedat tym ludom tento svoj nazor  Na zdravie! tu presne vidno aki sme, ty zo seba hras nejakeho intelektuala ale toto je presne prapodstata slovenskeho sedlackeho holubicieho zmyslania, este sa postav na stranu zlodejov jak take geno. A spoza bucka kritizuj - si svojou vlastnou hlavou spocitaj kolko ludi bolo na celom Slovensku dokopy vonku v - 20 a sa spytaj sam seba ci tolko mame anarchistov a komunistov a daj si facku. Je mi z takych pokryteckych nazorov jak mas ty na zvracanie. Ze nejaky zapredany disident s teplym flekom kritizuje ciele? VSAK JASNE... lebo mu status quo vyhovuje. Diskreditacia a bagatelizovanie je presne recept aky sa vytahuje ked neni co povedat.

Ja nesom naivny cize nepocitam, ze zrazu sa neviem co stane. Ale robit smrad a este zaskodnicky diskreditovat niekoho, kto neni predposraty zdvihnut rit a ist cirou fyzickou pritomnostou podporit spolocensky tlak na iste veci je fakt homo, sorry.
« Posledná zmena: 04. Február , 2012, 12:01:16 od Pablo Woozy » Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #551 kedy: 04. Február , 2012, 12:01:58 »

Vsak jasne, spoza klavesnicky napinas biceps, mozno si mal ist na tribunu a povedat tym ludom tento svoj nazor  Na zdravie! tu presne vidno aki sme, ty zo seba hras nejakeho intelektuala ale toto je presne prapodstata slovenskeho sedlackeho holubicieho zmyslania, este sa postav na stranu zlodejov jak take geno. A spoza bucka kritizuj - si svojou vlastnou hlavou spocitaj kolko ludi bolo na celom Slovensku dokopy vonku v - 20 a sa spytaj sam seba ci tolko mame anarchistov a komunistov a daj si facku kamo. Je mi z takych pokrytcov jak ty na zvracanie. Ze nejaky zapredany disident s teplym flekom kritizuje ciele? VSAK JASNE... lebo mu status quo vyhovuje. Diskreditacia a bagatelizovanie je presne recept aky sa vytahuje ked neni co povedat.

Ja nesom naivny cize nepocitam, ze zrazu sa neviem co stane. Ale robit smrad a este zaskodnicky diskreditovat niekoho, kto neni predposraty zdvihnut rit a ist cirou fyzickou pritomnostou podporit spolocensky tlak na iste veci je fakt homo, sorry.

Ja som tam bol.  Zdravíčko Videl som to na vlastne oci a odisiel som. Je mi do plaču A pokrytec je akurat taky Tartuffe, ktorych tam bolo neurekom. A zasa aky disidenti ? Gal je disident ? Havel ? O nich si precitaj je toho na nete milion a maju na rovasi toho tolko ako hocijaky iny politik. Fu, a za to, ze clovek ma iny nazor ako sa zasa raz opat stava jedinym nazorom - nebol si na pochode, tak proste si geno vyjebate skurvene, ukazuje presne to, co si to popisal ako holubicie zmyslanie.

Ja proste nedokazem pochopit cely zmysel tejto agendy. Keby sa uplne jasne urcilo, co je cielom, co chceme dokazat, tak tam polovica ked nie viac tych ludi nedojde. A realne, kolko si myslis, ze tam doslo kvoli tomu, aby vyjadrilo nesuhlas s rozkradanim statu ?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #552 kedy: 04. Február , 2012, 12:10:52 »

ja uz len cakam kto prvy napise ze 'Toto tu za Fica nebolo co teraz'  Bavím sa skvele bitch pleeeaaase ..
 inak kubo ma vcelku recht, to co sa deje na tych namestiach je uplne jak jeble..  mlada picenka co to organizuje tam rozprava tym preafektovanym nosohltanovym hlasom nieco o tom ze chce zmenit neico co ani nevie co je preco zle a co treba urobit..

Mihalyi ci co to je je podobny jak Matovic ze jezis tu je kamera, rychlo idem spravit nejaku vec za ktoru ma chalani potom budu uznavat.. az sa bude tocit princezna ze mlejna maju sa komu ozvat..

 presne ako kubo vravi v tom dave su vsetci mozni od smerakov co tam prisli skandovat proti dzurindovi lebo potrebujeme socik, cez faskov co su radi ze sa takato spolocenska udalost kona, lebo uz si dlho do nikoho neudreli az po takych co to maju ako zabavu lebo im doslo invitko na facebooku a ked si mozem vybrat ci pojdem na diskoteku do Casey alebo sa otrhnut z retaze na chvilu a predstavit si sentimentalne ake krasne to je protestovat aj ked ani neviem ze proti comu tak to je presne nasa vizitka..  uz len cakam kedy sa zacnu dojebavat ti ludia co protestuju navzajom medzi sebou.. 
najsilnejsi obraz zo vcera co som si zapamatal bol - skupina 8 chalanov, kukly, teplaky thor steinar, klacia pri obrubniku a doluju dlazobnu kocku.. jednemu sa to podari, rozbehne sa s tym jeho tlstym bruchom a z celej sily (rozumej letelo to ledva 15 metrov) to jebne na schody pred parlament, bol som rad ze netrafil nikoho z toho davu co protestoval, aj ked viem ze by mu to bolo fuk.. otoci sa, ostatni chalani ze my me slovan my sme tu doma.. a ja facepalm taky ze mi skoro permanente primrzla ruka o celo
« Posledná zmena: 04. Február , 2012, 12:17:49 od kaolko » Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #553 kedy: 04. Február , 2012, 12:13:41 »

Ja som tam bol.  Zdravíčko Videl som to na vlastne oci a odisiel som. Je mi do plaču A pokrytec je akurat taky Tartuffe, ktorych tam bolo neurekom. A zasa aky disidenti ? Gal je disident ? Havel ? O nich si precitaj je toho na nete milion a maju na rovasi toho tolko ako hocijaky iny politik. Fu, a za to, ze clovek ma iny nazor ako sa zasa raz opat stava jedinym nazorom - nebol si na pochode, tak proste si geno vyjebate skurvene, ukazuje presne to, co si to popisal ako holubicie zmyslanie.

Ja proste nedokazem pochopit cely zmysel tejto agendy. Keby sa uplne jasne urcilo, co je cielom, co chceme dokazat, tak tam polovica ked nie viac tych ludi nedojde. A realne, kolko si myslis, ze tam doslo kvoli tomu, aby vyjadrilo nesuhlas s rozkradanim statu ?
Nie - absolutne respektujem rozhodnutie kazdeho cloveka, ak nejde, lebo mu to je jedno, alebo sa mu nechce, tak ok. Jeho kapusta. Ale je zaujimave sledovat, ze cely "nazorovy oportunizmus" sa odohrava vyhradne na slovenskom internete a ti isti pasivni ludia zvacsa tvrdia "aj tak sa nic nezmeni". No to uz je len argument, alibism level 67.

Pocuj, nechces nahodou aby obcianski aktivisti co pomahaju s organizaciou priniesli rovno navrh ustavy? Myslim, ze ciele su jasne, vytvorit spolocensky tlak, spojit sa a dat najavo, ze korupcie bolo privela s pridanou hodnotou toho, ze pri poctoch ako 10 - 15 tisic ludi v jedinom meste uz je za tym aj nejaky psychologicky background. Je to malo? Mozno. Zatial mozno.
 
K poslednej otazke - moj skromny odhad - takych 80 % ludi tam bolo kvoli tomu. Ale samozrejme pri takych cislach sa uz tie mnoziny prekryvaju a fakt pri preferenciach smeru 40% asi tazko ocakavat, ze tam neboli volici smeru ze? A co? Co myslis, ze bude prevrat, totalita smeru, vlada jednej strany? Coho sa tak bojite ludia  ?§!.
« Posledná zmena: 04. Február , 2012, 12:17:00 od Pablo Woozy » Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #554 kedy: 04. Február , 2012, 12:18:47 »

Nie - absolutne respektujem rozhodnutie kazdeho cloveka, ak nejde, lebo mu to je jedno, alebo sa mu nechce, tak ok. Jeho kapusta. Ale je zaujimave sledovat, ze cely "nazorovy oportunizmus" sa odohrava vyhradne na slovenskom internete.

Pocuj, nechces nahodou aby obcianski aktivisti co pomahaju s organizaciou priniesli rovno navrh ustavy? Myslim, ze ciele su jasne, vytvorit spolocensky tlak, spojit sa a dat najavo, ze korupcie bolo privela s pridanou hodnotou toho, ze pri poctoch ako 10 - 15 tisic ludi v jedinom meste uz je za tym aj nejaky psychologicky background. Je to malo? Mozno. Zatial mozno.
 
K poslednej otazke - moj skromny odhad - takych 80 % ludi tam bolo kvoli tomu. Ale samozrejme pri takych cislach sa uz tie mnoziny prekryvaju a fakt pri preferenciach smeru 40% asi tazko ocakavat, ze tam neboli volici smeru ze? A co? Co myslis, ze bude prevrat, totalita smeru, vlada jednej strany? Coho sa tak bojite ludia  ?§!.

Nie je to malo. Len ja skor ocakavam, ze to bude presne naopak. Ale ja suhlasim, spolocensky tlak. Lenze, pokial ho budu vytvarat slovanisti a neurobi sa nejaka organizacia, nevytvori nejaka skupina, ktora bude mat aj nejake argumenty, nebude to nikto brat vazne. A ruku na srdce. Bez toho to asi ani nepojde.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 86 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.